Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Daehan Minguk República Dominicana
Anahygaseooo Taktika cobra
54% Držení míče 46%
45% Míč na polovině 55%
5 Střely 14
3 Fauly 3
2 Žluté karty 2
1 Červené karty 0
0 Ofsajdy 0
63.9 průměrná známka 66
excellent Střelba formidable
excellent Přihrávky excellent
formidable Obrana excellent


4 minuta.
Yang-Li hlavičkuje! Hwan-Ying získává balón. Alberti fauluje. Hwan-Ying byl nepříjemně sražen k zemi. Yang-Bum má míč a bude pálit! Tvrdá rána... Tyč!
GÓÓÓL!!!
Daehan Minguk - República Dominicana 1:0

13 minuta.
Won-Byung centruje. Míče se zmocnil Yang-Li. Sanchez fauluje. Tak tohle je na kartičku! Sanchez to přehnal, šel do toho kolíkama napřed a kartu dostává naprosto po právu.

14 minuta.
Crisostomo centruje. Kwoon-Hyu hlavičkuje! Cáceres je u míče první, tak co s ním udělá? Míče se zmocnil Molina. Molina to zkouší technicky!
Slušná akce!

23 minuta.
Lee-Park získává balón. Lee-Park našel parádní ulicí spoluhráče. Park-Yang získává balón. Park-Yang centruje. Tady bude hlavičkovat volný Hwan-Ying.
Ouu! To bylo těsné, míč o centimetry minul tyč.

28 minuta.
Kwoon-Hyu nakopává balón dopředu. Osuna hlavičkuje! Míče se zmocnil Guerrero. Po zemi to před branku zřejmě nepůjde. Guerrero zkusí centr! Molina vyskočil nejvýše! Rána do břevna! Kwoon-Wang se natahuje za míčem, ale pouze ho vyráží! Kwoon-Hyu hlavičkuje! Won-Byung má trochu potíže se zpracováním. Cáceres soupeře posílá k zemi a to je faul. Tak tohle je na kartičku! Cáceres to přehnal, šel do toho kolíkama napřed a kartu dostává naprosto po právu.

36 minuta.
Molina přihrává spoluhráči do uličky. Guerrero získává balón. Won-Byung fauluje. Tak tohle je na kartičku! Won-Byung to přehnal, šel do toho kolíkama napřed a kartu dostává naprosto po právu.

Hráči míří po závěrečném hvizdu do kabin.
Statistiky tohoto poločasu (na jaké polovině byl míč): Daehan Minguk 46%, República Dominicana 54%.
Daehan Minguk - República Dominicana 1:0

48 minuta.
Yang-Li přihrává z první. Crisostomo skluzem získává míč. Chystáme se na další roh. Yang-Bum kope roh. Míč letí do pokutového území! Yang-Li vyskočil nejvýše!
GÓÓÓL!!!
Daehan Minguk - República Dominicana 2:0

55 minuta.
Guerrero je u míče první, tak co s ním udělá? Molina je u míče první, tak co s ním udělá? Míče se zmocnil Guerrero. Míče se zmocnil Molina. Molina dal ránu jak z kanónu!
Slušná akce!

59 minuta.
Molina výborně přihrává do běhu! Míče se zmocnil Guerrero. Rozhodčí píská faul, Won-Byung atakoval soupeře příliš tvrdě. I když soupeř tomu pádu pomohl, Won-Byung dostává druhou žlutou a to znamená jediné. Červená karta a teď jde vyzkoušet místní sprchy.

61 minuta.
Yang-Li si úspěšně pokryl balón. Mella zkouší přihrát. Osuna je u míče první, tak co s ním udělá? Osuna nakopává balón dopředu. Tady bude hlavičkovat volný Molina.
Ouu! To bylo těsné, míč o centimetry minul tyč.

62 minuta.
Míč směřuje za brankovou čáru. Na hřiště se chystá Perales. Na hřiště se chystá Méndez.

66 minuta.
Míč je za postranní čarou. Na hřiště se chystá Han-Lee.

72 minuta.
Míč směřuje za brankovou čáru. Na hřiště se chystá Nadal. Na hřiště se chystá Chan-Lee.

77 minuta.
Míč je za postranní čarou. Na hřiště se chystá Hwan.

77 minuta.
Hwan má trochu potíže se zpracováním. Hwan zkouší přihrát. Nadal získává balón. Nadal nakopává balón dopředu. Tady bude hlavičkovat volný Cáceres.
Slušná akce!

86 minuta.
Alberti se snaží okamžitě přihrát. Méndez přihrává spoluhráči do uličky. Cáceres získává balón. Molina je u míče první, tak co s ním udělá? Molina krásně vystřelil! Kwoon-Wang zkusil něco jako skok, míč ho trefil a odrazil se mimo branku!

Hráči míří po závěrečném hvizdu do kabin.
Statistiky tohoto poločasu (na jaké polovině byl míč): Daehan Minguk 44%, República Dominicana 56%.
Daehan Minguk - República Dominicana 2:0