Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Polska Association

Members: 9

Association team: Polska

Association type: Close

  • You can`t join associations

Association members

Articles

20.04.2013, g. 12:00 -> MECZ O III MIEJSCE -> WŁOCHY vs POLSKA

Bartucha

2013-04-16 12:31

Niestety nie wyszedł półfinałowy mecz EURO u27 Reprezentacji Polski, która musiała uznać wyższość Belgii. Czerwone Diabły pokonały Biało-Czerwonych 3:1. Tak więc w najbliższą sobotę o godzinie 12 czeka nas spotkanie o brązowy medal z Włochami, prowadzonymi przez Borkosa. Wszyscy ostrzyli sobie zęby na `polski finał`, a skończy się `tylko` na meczu o brąz. Warto dodać, że obie drużyny spotkały się już w tym sezonie w grupie MŚ, wtedy Polacy pokonali - w pełni zasłużenie - ekipę z półwyspu Apenińskiego 3:1. Czy w najbliższą sobotę Włosi wezmą rewanż na ekipie Bartuchy?

Szersza zapowiedź meczu Polaków, którego stawką będzie brązowy medal EURO u27, już w czwartek na Forum Reprezentacji.

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA MECZU EURO U27 `NA ŻYWO` JUŻ W SOBOTĘ O GODZINIE 12:00! ORAZ DO UDZIAŁU W KONKURSACH NA FORUM REPREZENTACJI!

FORUM REPREZENTACJI - KLIK.

OGLĄDAJ TUTAJ

Archive: