Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Polska Association

Members: 9

Association team: Polska

Association type: Close

  • You can`t join associations

Association members

Articles

SOBOTA, 18.05.2013, GODZ. 10.00, EL. MŚ -> ROSJA vs POLSKA

Bartucha

2013-05-17 16:29

Po ubiegłotygodniowym rozbiciu Duńczyków, tym razem Biało-Czerwonych czeka spotkanie ze Sborną, prowadzoną od tego sezonu przez Kobrę. Rosjanie Eliminacje do przyszłosezonowych MŚ rozpoczęli fatalnie, dość sensacyjnie ulegając Wietnamowi aż 0:4. Tym samym sobotni pojedynek będzie dla naszych wschodnich sąsiadów - na dobrą sprawę - pierwszym z meczów "o wszystko". Jak więc widać zajmujący aktualnie 36 miejsce w światowym rankingu Rosjanie, już na starcie Eliminacji mocno utrudnili sobie sprawę awansu na Mundial.
Podopieczni Bartuchy z kolei, chcąc awansować na MŚ z pierwszego miejsca i trafić do pierwszego koszyka, nie mogą sobie pozwolić na wpadkę. Po pogromie "Czerwonego Dynamitu" nastroje w kadrze są bardzo dobre. Większych problemów kadrowych nie widać. Pozostaje tylko - albo i aż - kwestia doboru odpowiedniej taktyki, tak, aby zaskoczyć czymś rywala. Zadanie o tyle trudne, że Cobra nie od wczoraj pracuje jako selekcjoner. Czy Bartucha znajdzie sposób na Sborną?
Jako ciekawostkę można dodać, że nasze "Orły" w trzech ostatnich spotkaniach nie straciły bramki. Czy i tym razem rywale nie znajdą sposobu na rozbicie polskiej defensywy?

MECZ JUŻ W SOBOTĘ O GODZ. 10.00!!! ZAPRASZAMY DO ŚLEDZENIA GO NA ŻYWO!

OGLĄDAJ TUTAJ

Archive: