Subpage under development, new version coming soon!
Topic closed!!!
Subject: [K] TELEgwiazdki - czyli Oskary SK
hmm wiec mozna zglosic kogokolwiek co nie ma np. oplusa (gazetka logo..) do mediow i on bedize bral udizal ;d? hehe albo zupelnie tragiczna gazetke ? ;]
co ty tak przezywasz to ? to tylko zabawa jest..
jejciu Antos.. cos ty sie mnie tak uczepil..
zwracam Ci uwage tylk - zle..
tutaj pytam bo jestem ciekaw - zle..
zwracam Ci uwage tylk - zle..
tutaj pytam bo jestem ciekaw - zle..
w media nie tylko gazetka i historia powinna sie liczyć a jeszcze jakieś obrazki na forach :D:D:D:D
hehe ;-) no nie powiem fajne sa te co wstawiasz w wiadomym miejscu ;d
Pięciu najlepszych tzn Ci co dostali najwięcej głosów w kwalifikacjach przechodzą do następnej finałowej rundy. Wszystkie głosy będą sprawdzane np osoba nie mająca nic w Mediach co brane jest pod uwagę zostanie zdyskwalifikowana.
to teraz tez jest głosowanie ? myslalem ze teraz jest zgłaszanie to nawet mi sie nie chce pisac drugi raz jesli widze ze ktos zgłoszony :p
Nie rozumiesz chyba. Jeżeli ktoś wyżej napisał w danej kategorii Janka to nie możesz myśleć że Ty już nie musisz pisać. Przecież jeden dwa czy nawet więcej głosów może nie wystarczyć do finału jeżeli będzie duże zainteresowanie. Może się okazać że 5 graczy będzie miało o jeden głos więcej od Janka i Janek odpada
aha :) Myślałem ze poprostu zgłaszamy kandydatów i tyle :p czaje baze o co kaman :D
Cieszy mnie to :) przyjacielu... I nie wołaj już nigdy więcej bloka bo mi smutno się robi bez Ciebie na forum. Wiesz o tym? Prosze? Obiecaj kulfa! Hehe witamy po przerwie :)
A że Rafuś ma od dziś dwa tygodnie ferii i czasu jak nigdy to z pomocą moich grafików i całej tajnej ekipy zorganizuje kolejny mega konkurs. Tym razem trzeba docenić twórców za oficjalne federacje! I czas wznowić jakąś rywalizację między sektami. Znów posypia się kolejne plusy darmowe dla ludu mego :) ale to już niedługo - czas rozruszac wszystkich których Sk ogranicza się do meczów i treningów.
(edited)
(edited)
to lepiej usuń tą gwiazdke "spamer" czy co to ma być jak nie gwiazdka;p bo głupio będzie jak ją wygrasz:D
Tworzymy cos innego w zamian tej gwiazdki. Jakiś inny element graficzny.
aha ;-) to kurd enarazie zglosily mnie 2 osoby;p to i siebie zglosze sam ;d
UWAGA! - Mega gwiazdka dla Spamera juz gotowa na 1 strronie :>