Subpage under development, new version coming soon!
Subject: Sokkerowe koszulki
tylko że jesli dla nas miały by być koszulki tanie to dla belgów i innych były by prawie darmowe;]
a tak jak sie zapłaci wiecej to człowiek podświadomie bedziemie myślał że płaci za coś wartościowego
duży wydatek jednorazowy ale koszulka zawsze zostanie i będziesz mógł sobie w niej chodzić:D nie skończy się jak plus :p
A z tyłu koszulki maja być nicki czy nazwa druzyny ?:)
Sory , że akurat o Tobie piszę ale dziwny widok by był , jezeli idziesz przez miasto a koleś ma napisane na koszulce "brzeszczotem po jajach" hehe ;P
Ja powiem tylko tyle dla mnie ta cena to kompromitacja.Naprawde beznadziejna proba zrobienia interesu.
Przykladowo KLIK cena 59 zl w pierwszym lepszym sklepie na necie.Napis jaki chce itd.
Przykladowo KLIK cena 59 zl w pierwszym lepszym sklepie na necie.Napis jaki chce itd.
interes będzie głównie na zagraniczniakach bo zagraniczniaki będa na 100% zamawiać :p
no powinno być za 50-60 i maks 10 zł za przesyłkę......wtedy już nie tanio, ale do przyjęcia
już widze tych niskich , skośnych jak pomykają po Tokio lub Pekinie w koszulkach Sokker z dumą na twarzy :D:D hehehe
to niech to wezmie dla Polakow skasuje bo jak widze takie pomysly to mi sie w zoladku przewraca.
Jesli to nad tym tak usilnie pracowano i to ten nowy modul to ja dziekuje ;p
Jesli to nad tym tak usilnie pracowano i to ten nowy modul to ja dziekuje ;p
zgodze sie z tym.to powinien byc chwyt marketingowy,powinno gregowi zalezec zeby jak najwiecej ludu kupilo te koszulki i zeby w nich paradowali po swiecie bo to reklama jest super...ehh ale nie w taki sposob,nie z taka cena..moze i na programowaniu sie znaja ale na marketngu to juz nie bardzo.
89zł + 20zł przesyłka? Troche przesada, pocztą nawet 10zł przesyłka nie wyniesie, a UPS ok. 18zł ... Połowę taniej i może ktoś kupi bo teraz w mojej ocenie nieliczni to kupią :P (z pewnościa nie ja ;D)