Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!
 Topic closed!!!

Subject: Dyskusja - wyrównie/bankut/admini

  • 1
2011-12-17 19:59:32
Sir [del] to All
Proszę o poprawienie nazwy wątku: Dyskusja - wyrówNANIE/bankrut/admini

Z uwagi na to co mnie przed chwilą spotkało, postanowiłem poruszyć pewien problem KONSEKWENCJI CZYNÓW Administratorów tej gry jak Sokker. Gram w Sokkera prawie od samego początku 2004r. i pierwszy raz spotkałem się z czymś takim - BEZMYŚLNOŚĆ lub ZŁA procedura. A mianowicie dostałem powiadomowie o godzinie 2011-12-17 19:00 - Transfer price adjustment. Transfer miał miejsce 6 tygodni temu!!!!. Mój junior został sprzedany do zagranicznej drużyny.

]Obecnie mój zespół: Zespół zmierza do bankructwa!
Ostateczny termin: 2011-12-20 19:14:39



Od razu zaznaczam, że gram w Sk juz tylko z sentymentu i potrzebny mi jest głównie do komunikacji ze znajomymi którzych przez tyle dobrych lat poznałem. Dlatego nie znam się na obecnych cenach i przez wiele lat te ceny tak skaczą w górę na dól, że jak ktoś tego nie śledzi to ciężko być na bieżąco ( w dodatku jeśli chodzi o juniorów i ich talent to tym bardziej).

Zaznaczam, że NIE CHODZI mi o to, że dostałem wyrównianie finansowe tylko chodzi o to W JAKI SPOSÓB to się odbywa:

1) GDYBYM WYJECHAŁ NA urlop i nie miał dostępu do internetu lub gdybym przez 3 dni nie wchodził na Sk lub nie sprawdzał poczty to moja drużyna by zbankrutowała!!!


Dlatego APELUJĘ O TRZEŹWOŚĆ UMYSŁU Administratorów i zmianę tej bzdurnej i krzywdzącej procedury. np. o wydłużenie czasu lub inne sposoby.

Otwieram dyskusję. Może macie lepsze rozwiązania tej sytuacji.



Pozdrawiam

Sir

(edited)
2011-12-17 20:01:18
Moim zdaniem takie transfery powinny być cofane i z głowy ;p
2011-12-17 20:40:49
okres bankructwa biegnie od momentu zalogowania sie usera na konto, wiec nie ma mozliwosci aby druzyna zbankrutowala podczas nieobecnosci wlasciciela. To wyczerpuje temat tego watku.
To jest oficjalne stanowisko stafu
(edited)
  • 1