Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!
 Topic closed!!!

Subject: Twórcy Gry - dochód z Sk

2011-12-26 14:51:49
czy ja się spinam? ja wyskoczyłem do Ciebie z tekstem typu cebulak? po prostu sobie tego nie życzę. Sokker to nie jest duża gra?oO aha ok to ja już nic nie wiem o SK, zapomniałem, że ponad 50k userów to mniejsza gra.

skoro admini to potwierdzają to zwracam honor GREG ma nas w dupie:)
2011-12-26 14:52:06
Mówie:) będzie solówa chłopaki KSW XXV
2011-12-26 14:52:55
taa... o pas polsatu
2011-12-26 14:53:59
Zwycięzca poda wite Gregowi:D
2011-12-26 14:55:27
może greg to pudzian i nie ma czasu na nic bo trenuje. Nie pomyślał nikt o tym?
2011-12-26 14:56:39
Wystarczył by pas sokkera :P
2011-12-26 15:02:19
Tanio skóry nie sprzeda i tyle.
2011-12-26 15:05:52
Może i mam niższe potrzeby, jeśli Ty masz wyższe a Sokker ich nie zaspokaja i w przyszłości nie zaspokoi to nie wiem co Ty tu jeszcze robisz

To jest właśnie to o czym mówię w twoim przypadku. Ty zaspokajasz się stwierdzeniami typu: "nie podoba się to wypad" i przypomina mi to świnie które całe życie żrą z koryta co tylko się im tam wleje, nie mając prawa do narzekań, byle tylko spełnić swoją rolę "tucznika". Moje ambicje jak i wielu są trochę wyższe i nie sprowadzają się do roli takiego "tucznika". Masz po prostu inne podejście, szanuję, ale nie mamy o czym dyskutować.
2011-12-26 15:06:04
w DUŻYCH grach tak jest, faktycznie, w wielu mniejszych grach jak sokker twórcy czesto odzywają się do userow. zrestza kiedys gdy bylo niewiele mniej ludzi greg jakos czasem przemawial

Być może greg kiedyś się odzywał, bo SK kiedyś było tylko małym projektem pod względem logistycznym i miał na to czas?


faktycznie greg musi byc bardzo zabiegany skoro nie jest w stanie napisc chocby zdania raz na rok

A i tu się mylisz. Bo greg, choćby na forum dostępnym dla każdego członka staffu pisze dość dużo.
2011-12-26 15:09:37
Może greg ma takie podejście jak ja? Jeśli takie podejście Ci nie pasuje to stwórz swojego managera i rozwijaj go do woli, możesz nawet wprowadzić kwadratową piłkę i przybyszów z kosmosu jako kibiców. Sokker zawsze mi się podobał i nie widzę potrzeby zmieniania czegokolwiek, nie wiem może gracie o wiele dłużej i Wam juz się to nudzi, ja gram juz 4 lata
2011-12-26 15:12:42
Ja o rybkach ty o pipkach. Ja swoje a ty dalej swoje. Nie, greg nie ma takiego samego podejścia jak ty- on jest tutaj farmerem a tacy jak ty jego tucznikami. Dziękuję za uwagę.
2011-12-26 15:15:42
Nie jestem niczyim tucznikiem, gram dla przyjemności i nigdy nic nie wpłaciłem na grę, do czego głupio się przyznawać bo wiem że kosztowało to duzo wysiłku twórców. Jesteś zazdrosny o kasę i to jest najbardziej żenujące. Dziękuję za uwagę
2011-12-26 15:20:46
A gdzie ja napisałem że jestem zazdrosny o kasę? Pokaż bo nie widzę. Niech kosi na tej grze miliony, mam to w... iadomo gdzie. Chcę tylko by ta gra nie padała bo użytkownicy mają już powoli dość tego marazmu. Ty jesteś zadowolony z tego że gra stoi w miejscu, są tacy którzy nie są z tego zadowoleni- czego tu jeszcze nie trybisz?
2011-12-26 15:30:00
skończ. Radzę zastosować się do jedynej słusznej zasady, którą nie wiem dlaczego uważasz za błędną - nie podoba się to wyjazd. Gra stoi w miejscu, niektórym to pasuje, niektórym nie. Jeśli Tobie nie pasuje to się nie zmuszaj dalej graniem w nią, chyba że to Ty jesteś tucznikiem uzależnionym od Sokkera. Jeśli jakieś piwo Ci nie bedzie smakowało to pójdziesz do zarządu tej firmy i bedziesz prosił o zmianę składu? Nie lepiej po prostu wybrać inne?
2011-12-26 15:37:02
Gdybym miał takie podejście do życia jakie mi proponujesz to zapewne cały żywot robiliby ze mnie wała.

Radzę zastosować się do jedynej słusznej zasady, którą nie wiem dlaczego uważasz za błędną - nie podoba się to wyjazd.

A jak pójdziesz do restauracji, zapłacisz z góry a kelner przyniesie ci spalonego kotleta to też to przyjmiesz z pokorą? W końcu wedle twojego mniemania- nie podoba się to wyjazd.

Po drugie. Twierdzisz że nigdy nie kupiłeś Plusa, ja wręcz przeciwnie i kupię pewnie znowu, a skoro w zakładce Plus pisze coś takiego:

Pamiętaj w ten sposób zyskujesz wiele opcji ułatwiających i ubarwiających grę oraz ... wspierasz Sokkera i umożliwiasz jego dalszy rozwój i egzystencję.


To ja wspierając tę grę mogę czuć się lekko rozgoryczony faktem że tego rozwoju nie widzę. Mam ci tłumaczyc każdy wyraz osobno? Bo widzę że jesteś maksymalnie odporny na pewne argumenty.
2011-12-26 15:49:16
Być może greg kiedyś się odzywał, bo SK kiedyś było tylko małym projektem pod względem logistycznym i miał na to czas?

? liczba userow byla bardzo pdoobna jak teraz, wiec o co chodzi?


A i tu się mylisz. Bo greg, choćby na forum dostępnym dla każdego członka staffu pisze dość dużo.


nie wiedzialem
a to Ty masz dostep do forum staffu? myslalem, ze promotorzy to nie staff
a tutorzy tez maja dostep?


(edited)