Subpage under development, new version coming soon!
Topic closed!!!
Subject: IV ARCADE ORION CUP III-IV LIGA ZAPISY DO 7.02.2018 ZAPRASZAMY
wiesio to
All
Witamy serdecznie
Zbieramy zgłoszenia do kolejnej edycji turnieju Arcade Orion Cup IV
W turnieju mogą brać udział drużyny z III i IV lig .
Zasady turnieju :
Turniej będzie rozgrywany systemem grupowym ( ilość grup zależy od liczby zgłoszonych drużyn ) , chcielibyśmy aby grupa składała się z 4 drużyn i już w grupie zacząć systemem mecz dom/wyjazd łącznie każda drużyna zagrała by 6 meczy oczywiście według rozpisanego wcześniej terminarzu ( nie dostosowanie się do terminarzu grozi walkowerem NIEODWRACALNYM w postaci wyniku 3-0 ) Więcej informacji związanych z regulaminem turnieju poznamy po otrzymanych zgłoszeniach drużyn .
Nowości :
-Król strzelców Arcade Orion Cup IV
-2 żółte kartki 1 zawodnika zawieszają go na 1 kolejny mecz
-czerwona kartka zawiesza danego zawodnika na 1 kolejny mecz
( jeżeli zawodnik dostanie czerwona kartkę lub drugą żółtą w ostatnim grupowym meczu , a drużyna awansuje do kolejnej fazy zawodnik RÓWNIEŻ pauzuje w pierwszym meczu pucharowym )
Co jeśli trener wystawi zawodnika , który dostał czerwień lub 2 żółte kartki w kolejnym meczu ? : Bezwzględny WALKOWER ( 3-0 )
Jest to na tyle prestiżowy turniej , że każdy musi wiedzieć , że żyje .
Bardzo skrupulatnie będzie to sprawdzane i oczywiście opisywane po każdej kolejce , żeby nikt nie był zdziwiony w odpowiedniej formie :
Zawodnicy Zawieszeni oraz Zawodnicy z 1 żółtą kartką
NAGRODY (sponsorzy ):
1 miejsce : Wiesio : 3-miesięczny plus
2 miejsce : Opravca : 2-miesięczny plus
3 miejsce :
Król Strzelców : Tedi : 2 -miesięczny plus
ZGŁOSZENIA SKŁADAMY DO 07.02.2018r
Można informacje podsyłać do znajomych , którzy mało czasu spędzają na forum , im nas więcej tym lepiej .
ZWYCIĘZCY ARCADE ORION CUP
I- FURYA
II- KARNISZE
III- KASZUBIA STARZYNO
WSZELKIE TRANSFERY I WZMOCNIENIA SKŁADÓW BĘDĄ AKCEPTOWANE TYLKO DO LOSOWANIA GRUP , PO TYM TERMINIE JEŻELI ZAGRA ZAWODNIK NIE UPRAWNIONY CZYLI KUPIONY PO LOSOWANIU BĘDZIE WALKOWER
(edited)
1.MKS Mokotów Warszawa
2.Cracovia Opravcy
3. Arsenal_86
4.Kaszubia Starzyno
2.Cracovia Opravcy
3. Arsenal_86
4.Kaszubia Starzyno
1.MKS Mokotów Warszawa
2.Cracovia Opravcy
3. Arsenal_86
4.Kaszubia Starzyno
5. Bianco-Neri
2.Cracovia Opravcy
3. Arsenal_86
4.Kaszubia Starzyno
5. Bianco-Neri
1.MKS Mokotów Warszawa
2.Cracovia Opravcy
3. Arsenal_86
4.Kaszubia Starzyno
5. Bianco-Neri
6.RTS Widzew Lodz
2.Cracovia Opravcy
3. Arsenal_86
4.Kaszubia Starzyno
5. Bianco-Neri
6.RTS Widzew Lodz
1.MKS Mokotów Warszawa
2.Cracovia Opravcy
3. Arsenal_86
4.Kaszubia Starzyno
5. Bianco-Neri
6.RTS Widzew Lodz
7.Kcn Barca
2.Cracovia Opravcy
3. Arsenal_86
4.Kaszubia Starzyno
5. Bianco-Neri
6.RTS Widzew Lodz
7.Kcn Barca
1.MKS Mokotów Warszawa
2.Cracovia Opravcy
3. Arsenal_86
4.Kaszubia Starzyno
5. Bianco-Neri
6.RTS Widzew Lodz
7.Kcn Barca
8.GODŁO
1.MKS Mokotów Warszawa
2.Cracovia Opravcy
3. Arsenal_86
4.Kaszubia Starzyno
5. Bianco-Neri
6.RTS Widzew Lodz
7.Kcn Barca
8.GODŁO
9.Black pearl
2.Cracovia Opravcy
3. Arsenal_86
4.Kaszubia Starzyno
5. Bianco-Neri
6.RTS Widzew Lodz
7.Kcn Barca
8.GODŁO
9.Black pearl
1.MKS Mokotów Warszawa
2.Cracovia Opravcy
3. Arsenal_86
4.Kaszubia Starzyno
5. Bianco-Neri
6.RTS Widzew Lodz
7.Kcn Barca
8.GODŁO
9.Black pearl
10. Escola Warszawa
2.Cracovia Opravcy
3. Arsenal_86
4.Kaszubia Starzyno
5. Bianco-Neri
6.RTS Widzew Lodz
7.Kcn Barca
8.GODŁO
9.Black pearl
10. Escola Warszawa
1.MKS Mokotów Warszawa
2.Cracovia Opravcy
3. Arsenal_86
4.Kaszubia Starzyno
5. Bianco-Neri
6.RTS Widzew Lodz
7.Kcn Barca
8.GODŁO
9.Black pearl
10. Escola Warszawa
11. # Gliwice
2.Cracovia Opravcy
3. Arsenal_86
4.Kaszubia Starzyno
5. Bianco-Neri
6.RTS Widzew Lodz
7.Kcn Barca
8.GODŁO
9.Black pearl
10. Escola Warszawa
11. # Gliwice
1.MKS Mokotów Warszawa
2.Cracovia Opravcy
3. Arsenal_86
4.Kaszubia Starzyno
5. Bianco-Neri
6.RTS Widzew Lodz
7.Kcn Barca
8.GODŁO
9.Black pearl
10. Escola Warszawa
11. # Gliwice
12.RUDY
1. MKS Mokotów Warszawa
2. Cracovia Opravcy
3. Arsenal_86
4. Kaszubia Starzyno
5. Bianco-Neri
6. RTS Widzew Lodz
7. Kcn Barca
8. GODŁO
9. Black pearl
10. Escola Warszawa
11. # Gliwice
12. RUDY
13. Busiaste bee..
1. MKS Mokotów Warszawa
2. Cracovia Opravcy
3. Kaszubia Starzyno
4. Bianco-Neri
5. RTS Widzew Lodz
6. Kcn Barca
7. GODŁO
8. Black pearl
9. Escola Warszawa
10. # Gliwice
11. RUDY
12. Busiaste bee..