Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Sokker- nadchodzą duże zmiany!

2023-01-14 09:47:15
Daj Reiherdowi spokój dziś :p
2023-01-14 09:48:59
No właśnie pod niego trochę taktyka ustawiona. Tylko nie wiem czy teraz jest sens bo jak ma zagrać na 30% swoich możliwości przez lekką kontuzję...

A jeśli to arkade to nie ma znaczenia (na jego rozwój i ewentualne urazy - chyba)
2023-01-14 11:57:14
Wystąpić może ale zagra tak jak zawodnik z lekką kontuzja xd ale kosa mu nie grozi
2023-01-14 13:50:55
Kosę dostał. Już któryś raz zdarzyło mi się, że lekko kontuzjowany dostaję kosę i potem ma długo. Ciekawe ile ten zawodnik miałby dni.
Grał faktycznie tak jak z lekkim urazem. Znacznie słabiej niż normalnie
2023-01-14 15:18:57
Masz szczęście :p
2023-01-14 17:04:27
hehe, za ile chcesz go sprzedać?
2023-01-14 18:21:15
Ale tutaj dużo osób co tylko narzekają. Suma sumaru gra jest lepsza niż przed reformą. Pamiętam jak grałem w sk naście lat temu to bardzo chciałem grać o wynik ale wiedziałem ze bez treningu to nigdzie nie dojdę wysoko. Wiec postanowiłem siedzieć nisko w lidze i trenować aż w końcu odpuściłem. Teraz jest możliwość grać o wynik i jednocześnie trenować 85% to jest wystarczająco do treningu po meczu sparingowym. Kolejna rzecz na plus to trening,można trenować co się chce i kiedy,nie trzeba kupować wybranych zawodników pod trening. Jest raul ,wszyscy narzekają na niego tutaj ale panowie widać że coś robi i się stara, ok czasem może coś idzie nie tak jak chcemy ale się stara aby gra była lepsza.Więc malymi krokami do przodu jest lepsze niż nic nie robić. Brak informacji o tym co się dzieje tłumacze sobie tym ze co by napisał to będzie krytyka i wyśmiewanie się a może tez nie chcę obiecywać bo sam nie wie czy to wszystko wyjdzie jak by chciał. Sam fakt że pisał o pomysłach które wydają się fajne ,aby nie było samych boskaczy,o tym aby było więcej opcji w taktyce itp to chce to zrobić aby gra była bardziej atrakcyjna. Ja tam mu mocno kibicuje i uważam że co by nie zrobił to już zrobił tyle że gra jest lepsza niż przed reformą.
(edited)
2023-01-14 19:01:00
Czasem, aż oczy bolą patrzeć jak się przemęcza, dla naszego klubu, prezes Ochudzki Ryszard, naszego klubu "Tęcza". Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy wtykają mu szpilki. To nie ludzie - to wilki! To mówiłem ja - Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat! To jeszcze ja - Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam. To śpiewałem ja - Jarząbek.

:-) Raul nie czyta forum podobno
(edited)
2023-01-14 19:56:55
W większości popieram wszystko to, co napisałeś. Ja sam wróciłem do sokkera po kilku dobrych latach i widzę same dobre zmiany.
A na forum wieczne marudzenie i wypominanie jakichś wałków sprzed 15 lat.
Czy naprawdę nie umiecie grać dla przyjemności? Czytając Wasze wpisy od 2 lat to na miejscu właściciela prędzej zamknąłbym interes niż go ulepszał.
Ale jak zamknie to pewnie 3/4 maruderów nie umiejących żyć bez sokkera nie będzie zadowolonych...
2023-01-14 20:07:29
Ja wróciłem w 2018 i widzę, że jest coraz gorzej. Nic ciekawego się nie dzieje, bryndza na TL, bryndza w juniorach, skille lecą jakby szybciej, coraz trudniej je wytrenować... Krzywusami trzeba będzie grać. Skoro te dobre zmiany dają takie skutki to nic tylko się faktycznie cieszyć. Elegansio.
2023-01-14 20:14:15
Ja osobiście wolę grać krzywusami niż samymi boskimi na przeciwnika co też ma wszystko boskie ,chodzi o element zaskoczenia.


Jak można krytykować coś co jeszcze nie zostało wprowadzone??
(edited)
2023-01-14 20:16:11
Acha a ile takich meczów grałeś boscy na boskich - czy tylko takie legendy słyszałeś?;)
2023-01-14 20:16:49
ciekawe iloma tymi "samymi boskaczami grales "hahaha
2023-01-14 20:28:34
Panowie przecież to przenośnia każdy wie o co chodzi.
Boskiego mało kto ma ale magiczny czy nieziemski to już każdy.
Przykład gram 3 miesiące i mam 5 defow co są 2 x magiczni, 2 midow co co 5 razy olcha, att co jest 2 razy boski i magiczna szybkość i inni niczego sobie.

Fajnie to wygląda jak gram meczyk w lidze VI lub V . Ale jak oglądam mecze 1 ligi to wydaje mi się że decyduje tam przypadek a nie taktyka i umiejętność zaskoczenie przeciwnika.
2023-01-14 20:29:26
Wydaję mi się, że koper nie pisał dosłownie a jedynie poglądowo. Chodziło pewnie o to, że gra byłaby nudna, jakby każdy użytkownik mógł wytrenować każdego grajka do maksymalnego poziomu.
2023-01-14 20:31:09
Ale jak oglądam mecze 1 ligi to wydaje mi się że decyduje tam przypadek a nie taktyka i umiejętność zaskoczenie przeciwnika.

tiaaa , ustaw standartowa taktyke, to zobaczymy jak CI pojdzie , pozdro