Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Sokker- nadchodzą duże zmiany!

2024-01-07 15:11:32
Stadion se zrób jak należy !!!
2024-01-07 15:14:55
No i spoko, dalsza dyskusja jest w tej sytuacji nie celowa, bo ani Ty ani ja nie mamy wpływu na zmiany i nie udowodnimy w praktyce słuszności naszych stanowisk.
Pozdrawiam i bez urazy, bo naprawdę szanuję Twoje dokonania w sokkerze
2024-01-07 15:15:52
Że zadaszenie i krzesełka? :-)
2024-01-07 15:24:01
Spoko, nic do Ciebie nie mam i przez chwilę nie żywiłem urazy:) mnie irytują tylko ludzie ktorzy nie okazują żadnego szacunku i rzucają jakieś głupie chamskie teksty bez wartości.

Jak znajdę czas wieczorem to na spokojnie Ci rozpiszę w jednym wpisie co i dlaczego według mnie nie działa, a Ty się punkt po punkcie odniesiesz, deal? :)
2024-01-07 15:34:39
Zgoda, postaram się:-)
2024-01-07 16:07:11
Sobie gratuluj że taki poziom dyskusji uprawiasz.
Argumenty top
Ale luz już widzę że nawet ludzi od dzieci neostrady wyzywasz.
Podejrzewam że kolejnym krokiem będzie pisanie o banowanie wszystkich twoich przeciwników tzn tych którzy mają inne zdanie.

Żałosne naprawdę żałosne
2024-01-07 16:22:31
Tyle lat w to grasz i się mnie pytasz? Xd
2024-01-07 17:42:26
W ogóle to gadanie o tych handlarzach to jest jakiś piramidalny absurd który widzę tu się panoszy od lat. Jak ktoś handluje po wsze czasy i kisi kapuche, to co komu do tego? To jest jakiś niby objaw nie zbalansowania? Następna wersja, że ktoś handluje, zbiera kase i zaczyna grać o wyniki, też nie rozumiem dlaczego to ma być objaw zepsucia czegokolwiek. Bo rozumiem są dwie opcje, ktoś kisi kapuchę po wsze czasy, albo kisi i zaczyna jej używać.

Jedyny problem jaki podnoszą zwolennicy zmian anty handlowych to jest taki, że mają większą konkurencje na TL i się okazji nie da trafić bo jest grupa bardzo aktywnych uczestników tego rynku. Więc rynek jest zepsuty.

Jeszcze niektórzy podnoszą, że to się stał handlowy menager a nie piłkarski, jest to handel połączony ze strategią ale to nie wina handlu tylko brak znaczenia elementów piłkarskich. Jak utniesz handel to nadal taktyka nie będzie miała znaczenia, prowadzenie klubu jakiś tam minimalny wpływ a największe znaczenie będzie miał stan rzeczy z momentu wprowadzenia zmian. Więc teraz jest rywalizacja na handel a tak to nie będzie wcale rywalizacji. Na nic! TO TRZEBA POJĄĆ! Propozycje borkosów i to co robi teraz sokker to jest dobijanie tej gry.

Trzeba nadać większe znaczenie taktyce albo prowadzeniu klubu jeśli chcemy to zmienić A NIE ŁOPATOLOGICZNIE ZMNIEJSZYĆ ZNACZENIE HANDLU tak aby tu się już kurde nic nie działo. Żeby rywalizacja umarła całkowicie bo niby czym tu rywalizować? Niby teraz gra jest dynamiczniejsza więc może zyskiwały by borkosy spędzające tu całość życia i na to by rywalizowały, ale chyba aż tak nie jest to dynamiczna rozgrywka.

Ktoś powie, że będzie rywalizacja treningiem, no ale ten w lidze wyżej też potrenuje. Po takiej reformie borkosa to do czego ta gra by się nadawała, gdzie gra? gdzie rywalizacja? Pokonam kogoś moją genialnie zaplanowaną regeneracją murawy? Jak by wyglądał balans takiej gry. Bo teraz nabierasz rozpędu na dole by osiągnąć coś na górze, jak tego nie będzie to zagrasz w wyższej lidze jeśli ktoś zechce opuścić sokkera. Rozgrywka ma polegać na czekaniu aż komuś wyżej gra się znudzi, w sumie nastąpiło by to szybko i został by sam borkos, może o to mu chodzi.

Taki Borkos to ma w głowie tylko to, że to ma bardziej przypominać menagera a nie sam handel, nie patrząc na grę jako całość która ma być dobra jako gra a nie ma bardziej coś przypominać.

Więc zmienić gre tak jak chce borkos to jest bardzo proste ale tylko zabije grę poprzez brak rywalizacji na cokolwiek, bo w grzę powinna być jakaś rywalizacja, nie wiem czy borkos o tym wie. Jak by istniała rywalizacja na coś innego niż handel to możesz go ograniczyć, ale jak go TERAZ wywalisz to zostanie rywalizacja na dotychczas zgromadzony majątek. Jeśli ligi nie mają być zabetonowane to trzeba czymś rywalizować. Zabierzemy handel rywalizacja zniknie bo tu się nie da niczym innym rywalizować.

Jeśli dać inne możliwości do rywalizowania to handel można ewentualnie ograniczyć.

Te głupie pomysły i stwierdzanie, że handel jest zły to się chyba bierze z desperacji i braku innych pomysłów i nadzieji, że drobna zmiana pomoże w czymś.

PAMIĘTAJMY zmniejszenie znaczenia handlu nie spowoduje wcale automatycznego zwiększenia znaczenia taktyki albo sposobu prowadzenia klubu! Nadal będzie to bez znaczenia XD

NADAL znaczenie będzie miał finansowy status klubu!!!

ZOSTANIE tylko skasowane jedyne narzędzie do rywalizowania z klubami o dużo większym zgromadzonym majątku!

Tego nasz geniusz sokkera nie pojmuje.
(edited)
2024-01-07 19:29:00
Pisałem o tym wczoraj.
Nowy user jaka ma mieć przyjemność z gry w której ma 1 mln na stary i musi kupić za to sensownych graczy i co dalej? Czekać rok aby ich sprzedać? Do tego czasu zapomni o sokkerze.
Wiem coś o tym bo sam zacząłem niedawno i dzięki handlowi mogłem szybko dogonić czołówkę( 1-2 liga w rok z hakiem) i mieć frajdę każdego dnia z sokkerowe. Możliwość licytacji z prawdziwymi userami z całego świata to coś co jest (było) piękne w tej grze.


Jedynym wyjściem to jest teraz aby nowy gracz przez rok miał obniżony podatek. Aż się odbije jeśli będzie miał ochotę
(edited)
(edited)
2024-01-07 19:34:06
Mikoos do mangol

Z tego co kryminator wcześniej pisał to wywnioskowałem coś takiego (liczba tygodni - % podatku), mniej więcej się zgadza +-0.5%. Nie chce mi się sprawdzać pojedynczych przypadków żeby analizować jak te tygodnie są liczone, w którą stronę są one zaokrąglane.

4 25
5 25
6 24,5
7 24
8 23,5
9 23
10 22,5
11 22
12 21,5
13 21
14 20,5
15 20
16 19,5
17 19
18 18,5
19 18
20 17,5
21 17
22 16,5
23 16
24 15,5
25 15
26 14,5
27 14
28 13,5
29 13
30 12,5
31 12
32 11,5
33 11
34 10,5
35 10
36 10
37 10
38 10
39 10
40 8
41 8


Wygląda legitnie. Po 10 tygodniach treningu z 24 mln dostałem 18 719 708 zł (ok 22 % podatku).
Także, mimo że nominalnie zarobiłem 9 mln to zysku po odjęciu pensji i trenerów to ze 3 mln będzie.
2024-01-07 19:44:39
Jaką czołówkę xd teraz zrobić 3 lige (a w takiej byłeś najwyżej) można na spokojnie zrobić grając na odpierdziel xd
2024-01-07 19:50:12
O czym mowa? skoro podobnie jak i ja nie zdobyłeś w 4 lidze ani punktu, a kolega Koper już 1-2 ligę podbija ;)
2024-01-07 19:52:36
No ale nam daleko do czołówki, a on już ją dogonił:(
2024-01-07 20:12:27
napisałem że mogłem a nie że zdobyłem panowie:)
zająłem 4 miejsce z powodu kontuzji najlepszych zawodników .
Nie mówię że bym pewnie awansował jako 3 krotny beniaminek do 2 ligi ale szansa jakaś były .
beduin masz rację spokojnie idzie zrobić 3 lige bez problemu ale dla nowego usera gdzie jeszcze 2 sezony wcześniej zaczynał z 1 mln na koncie to już trudniej.
2024-01-07 20:14:21
napisałem że mogłem a nie że zdobyłem panowie:)
zająłem 4 miejsce z powodu kontuzji najlepszych zawodników .
Nie mówię że bym pewnie awansował jako 3 krotny beniaminek do 2 ligi ale szansa jakaś były .
beduin masz rację spokojnie idzie zrobić 3 lige bez problemu ale dla nowego usera gdzie jeszcze 2 sezony wcześniej zaczynał z 1 mln na koncie to już trudniej.

plan bym awansować od VI do e klasy w 5 sezonów ale sie nieudało więc juz gram bez ciśnienia:)
(edited)
2024-01-07 20:44:59
jeszcze 2 sezony wcześniej zaczynał z 1 mln na koncie to już trudniej.


Wystarczy szukać jeleni każdorazowo i za zarobione na tym fundusze skupować dziadków i być w ciężkim szoku, że łapią kontuzję xd