Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Sokker- nadchodzą duże zmiany!

2021-09-24 14:21:06
Opcja ignorowania powiadomien z pewnoscia by sie przydala. Nie widze sensu w wyswietlaniu info, ze nie mam trenera juniorow, jesli nie mam miejsc w szkolce :D
2021-09-24 14:23:23
To o czym piszesz wygląda jak blad gry, bo nie każdy musi mieć juniorów wiec po co ostrzegać jak ich nie ma, to można zgłosić Raulowi.
2021-09-24 14:26:10
Ok, wystawie babola zaraz. To jeszcze za wczasu zapytam, czy wyswietlanie powiadomien, ze w szkolce jest juz maksymalna ilosc juniorow i nalezy zwiekszyc miejsca jest czyms czego powinienem sie spodziewac (i jesli tak to czy bedzie mozliwosc ignorowania tego typu powiadomien)?
2021-09-24 14:30:49
Ale masz 0/0, tak? Wtedy samo powiadomienie jest głupie bo po prostu nie chcesz mieć juniorów.

Bo normalnie jakbyś miał np. 30/30 to oczekiwałbym takiego powiadomiania i wg mnie byłoby słuszne, ale też fajnie by było jakby dało się każdy typ powiadomienia włączać/wyłączać, ale nie wiem jak to devy rozwiążą.
2021-09-24 14:32:06
a widzisz, nikt tego nie zgłosił.
Bo nie powinno się pojawiać to powiadomienie, jesli nie masz juniorów, jesli się pojawia, to błąd i to naprawimy.

@gloomy - jeśli pojawia się, że masz za dużo trenerów - to znaczy że ich masz za dużo, sugerowałbym sprawdzić, a nie płacić jakimś dodatkowym którzy nie trenują :P

Generalnie nie przewidywalismy opcji ukrycia powiadomień z prostej przyczyny - one wyświetlająsię tylko przy kluczowych decyzjach.
Dotyczą akcji, których jesli nie zrobicie, to zaszkodzi to Waszej druzynie, jak nieustawienie sparingu czy pomylenie składu, brak składu, itd.

Wystarczy się do tego przyzwyczaić i pilnować by żadne powiadomienia się nie wyświetlały - wtedy macie pewność że nie skonczycie z żadnym walkowerem czy przegapieniem treningu albo sparingu. Nie wiem co się może w tych powiadomieniach nie podobać, szczerze mówiąc.
2021-09-24 14:32:40
na pewno jest to powiadomienie gdy masz 30/30, jeśli wyświetla się przy 0/0 to błąd i też do zgłoszenia.
2021-09-24 14:35:58
0/0 masz info, ze trener juniorow poszukiwany. Wystawilem babola na odpowiednim forum
2021-09-24 14:39:25
Zignorowanie info, ze masz maxa juniorow moze byc przydatne z prostego powodu. Nie zawsze masz hajs, aby zwiekszyc ilośc trenowanych juniorow :) A ta jedynka przy podsumowaniu irytuje jesli wiesz, ze jej nie mozesz zlikwidowac;)
2021-09-24 14:43:57
no to już wrzucone do naprawy, zrobimy na dniach.
Co do braku miejsc w szkółce - no nie wiem czy to taka korzystna dla gracza taktyka ;) jak już masz szkółkę to jednak dobrze mieć aktywny nabór.
2021-09-24 14:44:49
może być też sytuacja że ktoś zamyka szkółkę tylko najpierw musi przeczekać tych kilku juniorow co chce żeby ukończyli szkolenie wtedy taki user też będzie ograniczał rozmiar szkółki do minimum

ale to chyba jedyne w miarę sensowne przykłady gdzie te notyfikacje moga byc nadmiarowe

@Raul
a jest ostrzezenie ze masz trenera juniorow a nie masz juniorow? (pewnie malo prawdopodona sytuacja ale mozliwa)
2021-09-24 14:46:34
nie ma takiego :) możemy dorobić kiedyś tam, razem z powiadomieniem o tym że usunąłeś taktykę z meczu.
oba równie rzadkie ;)
2021-09-24 14:48:23
To podam Ci przyklad, ktory spowoduje, ze czekasz kilka dni i masz irytujace powiadomienie.
-W sobote masz nabor juniorow do maxa (zakladajac ze na 6 wolnych miejsc wpada Ci 6 juniorow).
-We czwartek wychodzi Ci X juniorow (wiec masz opcje na ruchy kadrowe i nowych juniorow w nastepnym tygodniu).
-Niestety, masz widoczne powiadomienie do czwartku
2021-09-24 14:52:54
naciągane, też tak mam, w każdą sobotę ustawiam sobie limit nowych juniorów z uwzględnieniem czwartku i tego ilu wyjdzie - nawet jakbym ustawiał 3 miejsca pod nabór, to raczej 99% tygodni nie aktywuje powiadomienia.

Chociaż teoretycznie możliwe, możliwe też, jeśli grasz na 1-2 miejsce w naborze, jednak to serio nie jest zbyt korzystne, nawet przy ograniczonych funduszach. lepiej mieć ostrzejszą selekcję juniorów i pełne nabory, niż odwrotnie.
2021-09-24 15:06:18
Spoko, czaje. Byc moze jak wiekszej ilosci osob bedzie to przeszkadzac to dodacie do listy usprawnien :)
2021-09-24 18:46:47

co niby losowali jak się CC skończył tydzień temu?
2021-09-24 19:51:34
Chyba nie ustawilismy blokera na liczbe rund. Wrzucisz na forum testowym?