Subpage under development, new version coming soon!
Subject: Sokker- nadchodzą duże zmiany!
Raul czy wprowadzając zmiany w sokkerze dałoby się pochylić jeszcze nad silnikiem meczowym? :D Głównie chodzi mi o to, że jak są wykonywane rzuty z autu to zawsze zawodnik wyrzuca piłkę do najbardziej ofensywnie ustawionego piłkarza, a może by wprowadzić taką różnorodność, aby mógł zagrać do obrońcy albo pomocnika który stoi obok niego przy lini... po prostu zawsze wyrzucana jest piłka do napastnika :)
PS. Wysłałem Ci priva :D
PS. Wysłałem Ci priva :D
Zamiast napisu "wróc do gry" dałbym napis "przejdź do gry" - on się pojawia gdy już jesteśmy zalogowani, tzn. wciąż trwa sesja, ale wpiszemy adres sokker.org. Jakoś to "wróc do gry" mi nie pasuje, to tak jakbym wracał z powrotem po 10 latach czy coś :)
Po co to jest podzielone? Last Pass(menadżer haseł) nie działa przez to i znacznie utrudnia chęć zalogowania się. Korzyści dla użytkownika totalnie brak, po co utrudniamy logowanie?
Widze, ze mecze arcade dalej nabijaja lub redukuja ranking XD bedzie to zmienione ?
@Raul
wiem, że duperel, ale na stronie stadionu cały czas jest flash
może na innych stronach też jest
w każdym razie możesz sobie sprawdzić dowolny widok stadionu, np. mój: https://sokker.org/arena/teamID/24878
a jakby Ci się nie chciało sprawdzać, to wklejam obrazek
wiem, że duperel, ale na stronie stadionu cały czas jest flash
może na innych stronach też jest
w każdym razie możesz sobie sprawdzić dowolny widok stadionu, np. mój: https://sokker.org/arena/teamID/24878
a jakby Ci się nie chciało sprawdzać, to wklejam obrazek
Panowie mam pytanie co jest 1 w czwartek aktualizacja kontuzji czy trening bo mam gracza co ma 7 dni kontuzji i się zastanawiam czy zaliczy trening
nie zaliczy, pierwszy jest trening, zły wątek, pozdrawiam
Miałem gracza, który grał w niedziele, a dzisiaj wykres "świeci" mu się na biało - jakby w ogóle nie odbył treningu. Miał już ktoś taki problem/błąd? Pierwszy raz mi się taki coś zdarzyło.
Kejto to
Sir Podlas
Ta nowa zakładka rozgrywki jest tak beznadziejna że szkoda gadać - nieczytelna do granic możliwości.