Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Sokker- nadchodzą duże zmiany!

2021-12-08 11:27:03
Jakie są możliwości w HT jak tam 400zł kosztuje premium?
2021-12-08 11:50:54
Brak możliwości oglądania meczów
2021-12-08 11:51:36
Niech Ci wytlumaczy ten, ktory to wkleil. Gralem kiedys w HT i w premce (maxymalna kosztowala 400 zl ale byly tez tansze opcje) bylu cuda, ktorych sokker nie widzial i miec nigdy nie bedzie (jak np druga ekipa w innym kraju itd. sporo osob to kupowalo), ja premki w HT nie mialem ale mozliwosci byly spore dopasowania premki pod swoje upodobania gry :) jedno jest pewne gralem dosc dlugo w HT i nigdy nie mialem problemow ze stabilnoscia czy krzaczeniem sie tej gierki :)
(edited)
2021-12-08 12:00:04
Też grałem w HT bardzoooo długo, ale po wprowadzeniu tych wszystkich wodotrysków i usprawnień przestałem w to grać. Gra straciła to co miała w sobie fajnego. Mam nadzieję, że Sokker jednak nie pójdzie tą drogą...
2021-12-08 12:01:30
a na forum jak było?
2021-12-08 12:24:53
nie korzystalem, zreszta HT mi sie srednio podobalo w zestawieniu z sokkerem - gralem bo gralem ale sporo opcji mial ciekawych nie ukrywam :)
2021-12-08 13:54:36
Czyli mimo wszystko ten gówniany sokker > HT ze swoimi super opcjami za 400 pln xD
2021-12-08 14:13:25
ale co cie bawi ? bo te iks de na koncu jest w stylu ogorka ....choc zapomnialem, ze wy nadajecie na tych samych ulomnych falach

ed sokker byl zawsze lepszy jako gra (sama w sobie) ale nigdy lepszy w temacie stabilnosci/rozwoju/zainteresowania tworcow
(edited)
2021-12-08 14:32:15
Ale Ty jesteś drażliwy... przede wszystkim grzeczniej
Bawi mnie dawanie porównania, że coś ma multum lepszych udogodnień za 400 zł ale mimo wszystko finalnie i tak sokker wygrywa tą rywalizację.

Też uważam że przepływ informacji między użytkownikami a Raulem i jego devami jest marny i powinniśmy być na bieżąco informowani o tym co się dzieje i kiedy są planowane zmiany. Ale z racji że sam zajmuję się wdrożeniami wiem że takie projekty wymagają ogromych nakładów. Wymieniłeś 3 rzeczy w których sokker nie jest lepszy:
1. Stabilność - jesteśmy na etapie wdrożenia, a stabilność nie jest gorsza niż wcześniej. Za jakiś czas na pewno będzie zadowalająca. Czas wdrożenia musi się wiązać z problemami. Oby tylko tak małymi jak teraz
2. Rozwój - Przez lata nic się nie działo, od roku dzieje się sporo, a jeszcze więcej czeka nas w najbliższych miesiącach
3. Zainteresowanie twórców - No chyba wróciło skoro chcą ten projekt rozwijać i faktycznie to robią?
2021-12-08 14:43:14

2021-12-08 14:45:46
:D
2021-12-08 15:08:26
Co w tym zabawnego? ten panel przeciez się wszerz rozwinął
2021-12-08 15:22:05
K@zuya Mishima
Nie porownuj premki HT z sokkerowa (w HT jest znacznie wiecej dodatkowych mozliwosci w ofercie za 400 zl itd.) jak juz porownanie robisz cenowe to zestaw to do oferty



Jako, ze znany jestes z tego, ze twoja wiarygodnosc jest rowna zeru (tragiczna [0] wiarygodnosc) , a twoje smety nie maja nic wspolnego z rzecyzwistoscia, porownalem przed chwilka oferte sokkerowego PLUSA (koszt 99 zlotych/rok) do subskrypcji z hattrika.
https://www87.hattrick.org/en/Help/Supporter/About.aspx


Pierwsze wrazenie? Sokker bije HT na glowe.

Podstawowa subskrypcja w hattriku - "silver" - to koszt 40 euro/rok (184zl).
Porownujac do PLUSA, sprawdzilem funkcje, z ktorych sam korzystam i oto co ujrzalem:
- nie mozna zmienic strojow
- nie ma raportu treningowego
- nie ma zapisywania wlasnych profilow w wyszukiwnaiu zawodnikow
- nie mozna obserwowac zawodnikow
- nie mozna zakladac lig towarzyskich ani w nich uczestniczyc
- nie mozba zalozyc federacji
- mozna dolaczyc tylko do 1 federacji
- nie mozna robic prywatnych ani publicznych notatek przy zawodnikach

Jezeli chcesz miec te same opcje co w sokkerze, to musisz wykupic pakiet "gold" i zabulic 95 uero/rok (440zl). 4 i pol razy wiecej.
Czyli twoje stwierdzenie, ze "w HT jest znacznie wiecej dodatkowych mozliwosci w ofercie za 400 zl" jest absolutnym klamstwem. Pomijam juz fakt, ze cena to 460zl, a nie 400zl.

Przejdzmy do mitycznego, dodatkowego zespolu. Ten bezsensowny dodatek (*), dostepny jest w pakiecie "platinium", jego koszt to 122 euro/rok + roczna licencja dla ekstra klubu 49 euro/rok - lacznie 171euro (785zl/rok).

(* Osobiscie jestem przeciwny mozliwosci prowadzenia drugiej druzyny, ze wzgledu na otwarta furtke dla potencjalnych oszustow i ciesze sie, ze nie ma tej opcji w sokkerze. Niestety wiadomo, ze jezeli ktos chce oszukiwac , to zalozy drugie konto, np na Bogu winna corke. Mysle wiec, ze wprowadzenie legalnego multi moze miec swoje uzasadnienie, w postaci korzysci finansowych dla wlasciceli gry.)

A teraz najlpesze:
Mecze na wzor arcade (tzw "single match"), dostepne sa tylko w opcji "diamond" - koszt? 250 euro czyli 1150 zlotych rocznie.


Juz nawet nie wspominam o tym, ze w ht nie ma wizualizacji meczow, a gierka wyglada jak jakies gowno na commodore-64.
Totalny szit. Dziw bierze, ze ktos moze w to w ogole grac, a tam jest 222 000 aktywnych uzytkownikow.

P.S.
Na koncu apel do ciebie - miej choc odbobine godnosci osobistej i zawrzyj w koncu te niewyparzona jape, a zanim kolejny raz postanowisz zdefekowac sie na publicznym forum - sprawdz fakty.
(edited)
2021-12-08 15:57:26
Jasny gwint, ależ durnie muszą w to grać, kosmiczne ceny za duperelki.
2021-12-08 16:00:06
To tylko pokazuje jaki jest potencjał w sk.
2021-12-08 16:03:10
masz na myśli podniesienie cen za +?