Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Staffoczyszczenie

2022-01-11 17:44:54
Czy tylko Ja mam wrażenie, że admini i koledzy delikwenta przychodzą tu tylko po to by strugać głupka?
2022-01-11 17:45:25
Tak
2022-01-11 17:55:16
Żaden admin poza loczentym tutaj nie zajrzał niestety.
2022-01-11 17:57:08
Dziękuje Damianku ale nie musisz mnie jeszcze bardziej utwierdzać w tym przekonaniu. Już wystarczy.
2022-01-11 18:02:42
Źle się wyraziłem bo się nie znam dla mnie każdy z gwiazdką to admin czy tam stuff po prostu nie wtajemniczony jestem w te nazewnictwa.
2022-01-11 22:27:24
Nie przejmuj się nazewnictwem :) grasz w to przecież dopiero 14 lat :p
2022-01-11 22:54:24
Krigan gra 17 nie zapominajcie o tym :)
2022-01-11 23:46:47
kurde, a za miesiąc niecały sokker będzie miał 18
2022-01-12 08:13:29
+1

Dodatkowo można stwierdzić że poszkodowanym w tej sytuacji jest Slavista który mógł kupić sobie zawodnika gdyby nie wariat który go podbił czyli zawyżył jego cene bo inaczej Slavista kupiłby go TANIEJ.
2022-01-12 08:20:27
Może tez był podstawiony i faktycznie ucierpial Tetryk ?
2022-01-12 08:42:39
Szkoda ze nikt nie bierze pod uwagę uczuć piłkarza;( może on ucierpiał najbardziej bo poczul się odrzucony?
(edited)
2022-01-12 09:08:00
Niechciany +1 :D
2022-01-12 09:09:07
Dobrą, dawać ankietę bo chce zagłosować :D
2022-01-12 09:11:50
Musisz jeszcze poczekać :P
2022-01-12 12:37:52
Czytam te oświadczenia, tłumaczenia itp itd i mam taką myśl, że przede wszystkim skoro zmienia się całkowicie gra, wchodzimy w XXI wiek, to jest to również dobry czas na porządki całościowe. Zmienił się zarząd gry, zmienia się sama gra, to może czas na wymianę Adminów, wokół których narosło mnóstwo kontrowersji. A jeśli nie wymiany, to choćby poddanie kompleksowej lustracji.

Szczególnie ciekawy jestem oświadczenia jednego Admina. Chętnie bym tez poznał, jego zdanie w takich sprawach, jak zakładanie drugich kont na dziewczynę, żonę, czy kochankę (wiadomo wspólne logi - pierwszy hak), dopuszczanie wspólnego oglądania meczy na zlotach sokkerowych (wiadomo wspólne logi - drugi hak). Zakładamy oczywiście sytuację że było to zgłoszone i odbywało się za przyzwoleniem Admina, bo tak było! A mimo tego po kilku, albo po kilkunastu latach okazuje się, że pewnego dnia nie możesz się Ty i pare innych osób zalogować do gry, bez żadnego wytłumaczenia tej sytuacji, bez choćby próby podjęcia jej wyjaśnienia (była możliwość). A czemu tak się zadziało? Ano temu, że jeden z owych userów, wziął udany udział w licytacji 2 GK, których chciał kupić owy Admin. A że Admin akurat zajmując 2 miejsce w ekstraklasie (był bez GK przed kolejką ligową), rywalizował z innym userem grupy zlotowej, (zajmował 1 miesjce w ekstrze), co zrobił? Wyeliminował czterema kliknięciami, cztery zespoły z zarzutem multikonta jak się później okazało. A jak tego dokonał?, ano bezkarnością, którą sobie wyrobił u Zarządu przez ich ignorancję użytkowników gry oraz większością głosów którą sobie wyrobił w gronie polskich administratorów... Ale, żeby później mieć chociaż mini mini podkładkę, oczywiście sprawę przekazał zagranicznym Adminom wybitnie zainteresowanym poznaniem sprawy. Po prostu zagłosowano, bo dotyczyło to zespołów z najwyższych lig, po tym jak owy Admin przedstawił sprawę wspólnych logów czterech zespołów i 2 przypadkowych nic nie znaczących transferów powstałych z chęci pomocy podbicia ceny, coś jak mechanizm loczka. Po czym jak się okazało błędem było jego automatyczne wystawienie w celu powrotu zawodnika, do klubu sprzedającego, taka jak się okazało marna próba naprawy błędy. Warto dodać, że owy zawodnik nie zagrał w czasie operacji żadnego meczu, oraz stratne finansowo były 2 zespoły podatki. Nie wpadli Ci userzy na pomysł z odczekaniem, ale chyba kiedyś nie było takiego mchanizmu i zawodnik sam odchodził po jakims czasie, wiec powstał transferowy ślad -trzeci hak. Warto dodać że były to czasy jak karano również finansówkami za podobne wykroczenia... heh szkoda gadki

@Raul

Może i kiedyś byli akurat Ci Admini niezastąpieni i potrzebni ze względu na chęć nieuczestniczenia w grze przez poprzedni zarząd. Ale czy teraz takie osoby powinny reprezentować grę? Myślę, że jesteś bliżej userów niż poprzedni zarząd i powinniście zacząć naprawy tej w tej sferze, bo jakby nie patrzeć gra wciąż żyje starymi userami, a Ci na pamięć nie chorują. Za dużo smrodu wałkerskiego ciągnie się za niektórymi osobami, a skoro jest nowe otwarcie. To tak jak kiedyś po zmianie ustroju. Lustracja, albo bye bye.

Dodam do tego, że wcale nie jest tak, że ci userzy nie lubią owego admina. Skoro by go nie lubili, to nie proponował by kiedyś drużyny metodą na dziewczynę, żonę czy kochankę, nie sprawdzał by im zawodników, których chcieli kupić, jak wyglądały ich skille przy poprzednim transferze, nie wyraził by zgody na wspólne kilkunastoletnie logi z innymi userami. Dodam tylko, że każdy z tych "multikonciarzy" wrócił do gry, gra dalej tak samo, tak samo trenuje, ma tych samych znajomych, nadal są wspólne logi tyle, że teraz, pytając i dostając zgody, każdy robi kopie wiadomości z adminami, bo już wiesz że w tej grze największymi oszustami są Administratorzy.

@@ Raul

Czy tak powinno to wyglądać?
2022-01-12 12:46:51
wspólnych logów czterech zespołów i 2 przypadkowych nic nie znaczących transferów powstałych z chęci pomocy podbicia ceny, coś jak mechanizm loczka. Po czym jak się okazało błędem było jego automatyczne wystawienie w celu powrotu zawodnika, do klubu sprzedającego, taka jak się okazało marna próba naprawy błędy. Warto dodać, że owy zawodnik nie zagrał w czasie operacji żadnego meczu, oraz stratne finansowo były 2 zespoły podatki.

czekaj, czyli mieliście wspólne logi przez x lat, a potem z dwóch kont sobie transferowano gracza w jedną i drugą stronę? I serio ci userzy myśleli, że to jest dobry pomysł?

sprawy nie znam, relacja jednej strony jest zawsze mało wiarygodna, ale to było jechanie po bandzie :P