Subpage under development, new version coming soon!
Topic closed!!!
Subject: Pierwszy oficjalny Mistrz Sokkera!!
- 1
- 2
diam0nd [FLP] [del] to
All
Tutaj prosze glosowac kto bedzie pierwszym oficalnym, prowadzonym przez czlowieka mistrzem sokkera.
Moj glos to Robotnik lub Władcy Polnocy. Przesledzilem drugie ligi i tak mi mniej wiecej wychodzi. :)
Moj glos to Robotnik lub Władcy Polnocy. Przesledzilem drugie ligi i tak mi mniej wiecej wychodzi. :)
Moim zdaniem też robotnik, ale nie dam mu łatwo zgarnąć tego tytułu...i jeszcze nie wiadomo czy on awansuje!
hehe :P
hehe :P
patrzac na Twoje miejsce w lidze jestem pod wraeniem, ale jak patrze na oceny druzynowe to ... 26.6 to jest dosyc malo trzecioligowcy sie moga pochwalic wieksza srednia pzdr. Robotnik ma 29.4 , a ja mam 30.2.
Ja bym chciał, żeby mnie ktoś ograł.
Inaczej znowu będą mnie oskarżać :)
Inaczej znowu będą mnie oskarżać :)
damian jeszcze troche i Cie ogram, jeszcze 3 mecze w pogromcach wiatru :)))
Szkoda, że nie napisałes tego wcześniej bo ograłbym Cię chociaż w sparingu :)))
Nic nie szkodzi, sprawa jest zalatwiona... diam0nd mnie ogra :>
hehe pozyjemy zobaczymy :) ale tak serio to chyba mam jakies szanse.
Ci oskarzyciele to chyba zazdrosne ... mnie to tylko mobilizuje ;)
ale nieodchodzac od tematu glosujmy kto zosatnie I mistrezm polski, ale teraz juz licze ze bedzie to walka Robotnika, Lecha, oraz Wladcy Polnocy
A ile drużyn awansuje do ekstraklasy? bo z tego co widze to lech(ty) ma nikłe szanse na awans, jeżeli awansuje jedna drużyna.
(edited)
(edited)
hehe bardzo nikle nie mam szans i chyba sie powiesze, primo drugie nazwe druzyny piszemy Wielka litera. pzdr ps moze i nie awansuje bo milaem zjebany start, ale teraz ide tak ze jak po drodze bede gral z Rastafari to go zmiote !! i to nie jest chwalenie sie tylko celowa wypowedz moja, ktora mam nadzieje ze sie sprawdzi. Ave
Kto rano wstaje temu Pan Bóg daje. Obudziłeś się póżno i będziesz siedział w drugiej lidze zamiast walczyc o mistrza.
jestem wyjatkiem, ale nie martw sie Ty awansujesz i szybko spadniesz
Gdyby kózka nie skakała to by nóżki nie złamała.
- 1
- 2