Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!
 Topic closed!!!

Subject: »Zmiany przy korycie

2008-07-01 18:26:05
Nie wiem czy się nie mylę, ale chyba też byłeś zwolennikiem bezwzględnego blokowania za oszustwa. A to za ich czasów było liberalne podejście do tych spraw. Mikaell się na pewno nie obrazi, że to przypominam, bo walczył o ekipy warciarza czy aquo, aby nie karać tutaj publicznie. Zrestzą afery odkąd gram zawsze były ( vide cofanie graczy np. shadowa) tylko z czasem się o tym zapomina i wchodza nowe...
(edited)
2008-07-02 01:21:41
mozna dodac tez jako jedno z kryteriow tej oceny - "ocena pracy admina przez uzytkownikow".

Bez jaj - glupi pomysl. Samo ocenianie admina przez admina i przedstawianie wynikow swojej pracy przez adma jest w pyta pomyslem - super ruchu. Ujawnienie na forum - jeszcze lepiej, trzeba sie otworzyc na spoleczenstwo. Ale ocena admow i modow przez userow? Daruj - to bedzie ocenianie na zasadzie 'lubie - nie lubie' i 'dal bana - nie dal bana'. Zwlaszcza ze nikt nie widzi tego co robia mody i adminy zazwyczaj, jedyne widoczne miejsce to fora transferowe. Jasne, widac czasem jak mod zamknie temat i walnie, zazwyczaj ;), trafna i smieszna puente. Ale jednak nie wszyscy tak robia, czesc (np. ja tak robilem) zamykala zazwyczaj watki bez komentarza i wysylala info dla osoby ktora przewinila mailem. Co do adminow - :) a co widzi taki user? Conajwyzej zauwaza jak jest kontrowersyjna decyzja przy finansowce, bloku itd. A np. prawie nikt nie wie o tym jak wielki wklad w budowanie sk maja Julek i rym3k :)

@kert
To ze Skippi wzial urlop to akurat zaden 'skandal'. Nie tylko on mial przerwy - Raul tez mial tylko tego nie naglasnial, ja tez czasem na 2 tygodnie potrafilem zawiesic moje moderowanie. Poza tym to ze Skippi napisal ze zawiesza nie oznacza ze czasem na forum nie dzialal...widac po prostu nie chcial miec skrzynki zapchanej bo np. nie mialby czasu odpowiedziec na wszystkie maile (a mod/admin MUSI to robic) wiec postapil slusznie.

O tym jak obiektywna jest ta wypowiedz chyba nie musze mowic, bo Skippi jest ostatnia osoba w stosunku do ktorej moznaby mnie posadzic o 'kolesiowska' obrone ;)
2008-07-02 01:24:44
hehe
2008-07-02 02:57:50
Ale ocena admow i modow przez userow?

komisja śledcza by sie przydała ;p
2008-07-02 07:22:22
moze ten wątek też trzeba zamknąć i po sprawie :)
2008-07-02 09:04:11
ewcho wczorajszego dnia to jeszcze długo bedzie sie odbijać;p
2008-07-02 09:05:01
Tia - domq'owa qpa:( - bo Domeq narobil przed drzwi nieswojego domu, a na dodatek - narobil takze w swoje 'gniazdo':P
2008-07-02 09:05:29
Oprócz ton spamu ominęło mnie coś ciekawego....?
2008-07-02 09:10:32
raczej nie :)
2008-07-02 09:24:02
Bez jaj - glupi pomysl. Samo ocenianie admina przez admina i przedstawianie wynikow swojej pracy przez adma jest w pyta pomyslem - super ruchu. Ujawnienie na forum - jeszcze lepiej, trzeba sie otworzyc na spoleczenstwo. Ale ocena admow i modow przez userow? Daruj - to bedzie ocenianie na zasadzie 'lubie - nie lubie' i 'dal bana - nie dal bana'.

dla tego uwazam ,ze powinny wszystkie decyzje byc uargumentowane;) wtedy zobaczysz po argumencie czy jest on silny na korzysc "staffowca' lub też na jego niekorzysc:) wiadomo ze inaczej bedzie brana pod uwage opinia dziecka neostrady , które dostanie bana i bedzie plakac a inaczej kogos co go nigdy nie dostal, za to bacznie sledzi forum i moze z adminem czy modem podzielic sie wlasna refleksja;P. Co w konsekwencji dobrego admina/moda wplynie tylko i wylacznie korzystnie na jego prace.


Według mnie straszna głupota bylaby ankieta z opcjami "tak" lub "nie"
(edited)
2008-07-02 09:24:34
jak cos daj meila podesle ci odkurzac i posprzatasz po nim:P


:)
2008-07-02 10:03:26
ja tez czasem na 2 tygodnie potrafilem zawiesic moje moderowanie.

o następny ;p blais wspominał o weekendzie Ty o dwóch tygodniach... ale Skippi bumeluje ponad 3 miesiące a może dojdzie do pół roku? gdzie jest granica że wybrany członek stafu korzysta z plusa czyli de facto korzysta z pieniędzy wpłaconych przez innych? nie ma tej granicy? i to jest nie fair. takie właśnie sytuacje tworzą syndrom kolesiowego stafu ;p

ale ja w sumie nie o tym ;p

-6. Zawsze nadrzednym interesem jest dobro gry, i wszystko inne musi byc temu podporzadkowane. Szczegolnie nie powinnismy wdawac sie w slowne utarczki z uzytkownikami, oraz nie kierowac sie w podejmowaniu w ich sprawie decyzji emocjami. Nie mozemy zdradzac szczegolow naszej pracy, cytowac naszych wewnetrznych dyskusji publicznie bez wspolnej zgody, oraz odpowiadac na trolling. Jest takie piekne powiedzenie: "Z glupcem sie nie dyskutuje, bo najpierw zrowna rozmowce do swojego poziomu, a nastepnie zmiazdzy go doswiadczeniem." Powinnismy miec to na uwadze.

to jest ciekawe :) wyraźny odnośnik że użytkownik to głupiec :) to jest dokładnie w stylu domqa ale przecież cały staf to zaakceptował? ;p
2008-07-02 10:07:30
aktualka listy modow i adminow by sie przydala bo tutaj niktórzy niefunkcjonują juz ;)
2008-07-02 10:08:15
Raczej to porównanie z głupcem odnosi się do "trollingu" :p
2008-07-02 10:12:56
rozumiem że Ty wyczytałeś tam że każdy user to troll? no no też całkiem poprawnie ;p
to ja cos napisze jeszcze odnosnie "złotych" czasów M i G

moze to tez byla kwestia środowiska w jakim działali ?

nie oszukujmy się sokker na poczatku byl znany przez tych którzy naprawde szukali jakiegos fajnego menagera, wiekszosc po przejsciach z przereklamowanym ht.

bylo tu milo spokojnie wąska grupa osób udzielająca się na forum i POJEDYNCZE wyjatki potwierdzające regułę

z czasem sokker zaczął się rozwijać i zaczęło przychodzić dużo popularnych dn-ów

za czasów M i G nie było osób które chciałyby się popisywać na forum tak jak to robił szaluniarz, teraz co logiczne "wiecej osob czyli pewnie ktoś mnie poprze " i zakładają durne tematy

trzeba zrozumieć że moderatorzy mają teraz więcej pracy niż Ci z początku, co nie oznacza że są w 100% czyści.

PS: Ciągle czekam na reakcję domeqa na odpowiedź staffu na jego wątek