Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Jouw naam als speler?

2006-09-25 17:23:26
Ik vind dat je nu heel lullig reageert. Wij dragen een oplossing aan, maar daar wil je niet eens naar luisteren. Het heeft niets te maken met hoe goed je Nederlands spreekt, hoe lang je in Nederland woont, hoe Nederlands je jezelf voelt of hoeveel Nederlandse spelers je het NT ingetraind hebt. Het gaat er meer om dat ik de DB consequent Nederlands wil houden. Als we Nederlandse spelers met een niet-Nederlandse naam willen of zelfs niet-Nederlanders in de jeugdopleiding, is het veel beter om DBs te combineren.

Mijn oom (Indonesiër) begon laatst op mijn vader te schelden, toen mijn vader tegen hem zei dat hij naar een andere tafel moest gaan, simpelweg omdat de tafel vol was en hij dacht dat dat racistisch bedoeld was. Nu was dat misschien geen slimme opmerking geweest, maar de reactie al helemaal niet. Ik bedoel dus eigenlijk dat je eerst even rustig moet nadenken voor dat je direct kwaad wordt, want daar schiet niemand wat mee op.
2006-09-25 17:24:17
Oh, dus er was gewoon een "standaard pakket" voor elk land
En users die hun naam willen kunnen dit aanvragen.

Dan snap ik de kwestie Keith ook wel.
2006-09-25 17:29:00
zijn alle namen in de database opgegeven door users?
2006-09-25 17:29:35
Nee, ook veel zijn afgeleid van profvoetballers uit de tijd dat Sokker begon (geloof ik)
2006-09-25 17:30:12
Nee, voor het opstarten van een land moeten er een minimaal aantal namen ingegeven worden. Verder zijn in het begin ook nog zomaar namen toegevoegd. In een ander topic over namen, vind je wel meer informatie over hoe dat gebeurt is.
2006-09-25 17:33:56
ik bedoel het stikt van de buitenlandse namen.. ik zie het punt niet om gewoon de naam Keith toetevoegen.. Ik ken ook een oerhollandse familie met een verleden in Ierland, beide kinderen hebben Ierse namen, al spreken ze geen zin Iers (engels)..
2006-09-25 17:36:05
Ik zelf heb al eens voorgesteld om buitenlandse namen er uit te gooien en dat is ook al eens gebeurt. Ik vind echter dat er beter een nieuw systeem (zoals eerder beschreven) ingevoerd kan worden.
2006-09-25 17:38:19
indd met de 'echte' namen van users en bekende voetballers. Ik zie het nut van mn privilege als user ook niet als de kans dat ik daadwerkelijk mn eigen naam bij een jeugdspeler zie inmiddels nihil is..
(edited)
2006-09-25 17:40:49
Ik sluit me er bij aan, dat ik ook het probleem nu niet helemaal zie. Als je in het Nederlandse namen register gaat kijken, zie je dat ouders tegenwoordig veel sneller voor een Internationaal getinte naam kiezen. Ik noem maar een Pière, (uit het Frans) Roger (Engels) Dewi (Indisch). Namen die je veel tegenkomt bij Nederlandse kinderen.

Keith klinkt wellicht Engels, maar kan gewoon door als een Nederlandse naam, Edwards als achternaam zie ik ook niet als probleem, ooit in een ver Nederlands verleden, werden namen gekozen als de zoon van... Edwards betekent niet meer als de zoon van Edward, en Edward is weer een oer-Hollandse naam.

Ik snap niet waarom we in Sokker een oud-Nederlands gebruik moeten hanteren, terwijl er in de hedendaagse samenleving niet meer op gelet wordt.

Of willen we graag dat elke Nederlandse speler, Arie, Arjan, Piet, Klaas, Cornelis, Ronald, Robbert of Jan heet?

Niet te moeilijk doen nu, zoals je al zei zijn er 300.000 namen die de database kan genereren, we zullen dus echt niet plots een overkill aan Keiths of Edwards krijgen...
2006-09-25 17:44:51
Die Keith speelt in Nederland, dus die naam moet er gewoon in.
2006-09-25 17:44:53
Sluit ik me ook bij aan, als het om een Nederlandse user gaat, moet ook die persoon de kans krijgen om zijn naam toegevoegd te krijgen aan de database. Bovendien is de Nederlandse samenleving multicultureel en vormt het toevoegen van buitenlandse namen niets meer en niets minder dan een logische afspiegeling van de samenleving.
2006-09-25 17:46:37
omg.. nu ik erbij nadenk, volgens mij heet hun jongste zoon ook Keith:P
2006-09-25 17:51:54
Wat jullie zeggen klinkt plausibel, maar toch gaat het in tegen het doel waarmee dit topic gestart is. Dat is namelijk om te zorgen dat de users als een 'extraatje' hun naam straks terugvinden in het spel. Maar er wordt wel als voorwaarde gesteld dat dit een Nederlandse database is. Zoals wel gebleken is, zijn er in het verleden wat dat betreft wel wat fouten gemaakt, maar dat betekent nog niet gelijk dat we die trend door moeten zetten. Nu kun je er over discussiëren of het doel van het topic aangepast moet worden, maar dat is hier niet eens aan de orde denk ik. Die beslissingen zijn nou eenmaal gemaakt, dus dienen we ons daaraan te houden. Daarom ben ik tegen.

Keith kan zijn naam gewoon invoeren in de Engelse database, dus dan kan hij zijn naam alsnog terug vinden.
(edited)
2006-09-25 17:55:04
Ik vat het op dat het voor alle Nederlandse users is. Ook voor Keith dus.
2006-09-25 17:55:39
definieer nederlands.. wat kan wat kan niet?
2006-09-25 17:57:43
De zoon van Edward heeft Edwardsen, daar komt nog eens bij dat Edward geen Nederlandse naam is. Maar dat terzijde. Er zijn inderdaad veel buitenlandse namen in de DB en idd ook veel Nederlanders hun kinderen buitenlandse namen geven. Maar dan vind ik nog steeds dat het alternatief beter is, dan het zomaar invoeren van namen.

Een groot bezwaar is dat ik vind dat er dan teveel Nederlands niet-Nederlandse combinaties voorkomen.
Ten tweede vind ik dat het aandeel van een bepaalde buitenlandse naam in het totale aantal van namen van een bepaalde nationaliteit te groot wordt.
Ten derde vind ik dat bij een alternatief systeem er veel mooiere combinaties voor zullen komen. Een Jeroen Bouchiba vind ik bijvoorbeeld helemaal niks.

Tenslotte vind ik, los van de discussie of Keiths naam er nu wel of niet in moet, dat ik zijn reactie heel erg lullig vind. Jij zegt nu ook net dat je het probleem niet ziet dat zijn naam ingevoerd wordt, ik zie niet waarom het een probleem moet zijn dat zijn naam via een alternatief systeem alsnog ingevoerd zou worden, terwijl dat alternatief systeem voor mooiere combinaties zorgt.

Als er via een stemming over besloten zou worden zou ik daar ongetwijfeld mee akkoord gaan.