Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: [NT] Schepel

2010-04-06 11:54:54
Volgens mij valt dat wel mee, ik heb in ieder geval zelden tot nooit iets anders dan lof voor de scouts gelezen op dit forum. Ik zal in ieder geval met liefde eigenhandig een standbeeld oprichten voor een scout. Zonder adequate scouting kun je als BC één en ander wel op je buik schrijven namelijk.
2010-04-06 11:58:17
Dat dacht ik ook. In NL gaat men net iets anders om met scouts dan in België, houden zo. Waar de oorzaak ligt? Diverse factoren, maar goed, ik merk ook op dat jij hen op handen draagt, zo blijven ze gemotiveerd. Houden zo. ;)
2010-04-06 12:01:12
Bij de U21 heb ik anders vrij weinig te klagen over de scouts, verrichten topwerk en blijven dat doen :)
2010-04-06 12:02:25
Volgens mij heb je afgelopen seizoen dan liggen te slapen?
2010-04-06 12:02:54
Ik bedoel mijn U21 als reactie op Carna :P
2010-04-06 12:07:14
Jij mag dan ook beschikken over dat selecte groepje enthousiastelingen onder leiding van Sigur. Ik denk dat borkos minder geluk had. ;) Het zal voor Hells een serieuze opdracht worden om gemotiveerde crew leden te vinden.
2010-04-06 12:24:39
Oke dan heb ik niks gezegd :P
2010-04-06 13:56:00
helaas stopt sigur er wel mee :(
2010-04-06 22:54:08
Even een inhoudelijke verkiezingsvraag voor alle gegadigden;

Hoever zijn jullie bereid te gaan om eventueel stemmen te kopen?
2010-04-06 23:12:17
Ook zonder je stem trakteer ik je graag op een biertje. :-)
2010-04-08 10:52:01
Even over naar wat serieuzere zaken, aangezien er eigenlijk nog niet echt goede verkiezingsvragen gesteld zijn buiten het organisatorische om;

1. Hoe waarderen jij de skills vs. vorm kwestie? (oké, het antwoord op deze vraag had je al gegeven, maar even voor de volledigheid)
2. Hoe schatten je momenteel de kansen in van NL op het volgende WK? Hoe denk je die kansen (eventueel op de langere termijn) t.o.v. nu te kunnen verbeteren, of denk je dat dit onmogelijk is in de huidige situatie?
3. Ik zou graag een voorbeeld van een wedstrijd willen zien (hoeft niet van je eigen team) waarin volgens jou het ideale SK-voetbal gespeeld is, onafhankelijk van de tegenstander:
- zowel voor het geval je alle mogelijke SK-spelers voorhanden zou hebben
- alsmede voor het Nederlandse NT materiaal (vorm buiten beschouwing gelaten)

Deze vragen worden ook aan La Sombra/Sharky gesteld.

Ik ben benieuwd!
2010-04-08 12:02:36
1 - Het is een kwestie van zowel het één als het ander. Een verdediger heeft hoe dan ook goddelijk verdedigen nodig. Als hij onvoldoende in vorm is, zal het ook niet goed gaan. Op het moment dat je een keuze moet maken tussen vaardigheid en vorm heb je een serieus probleem. Mijn ervaring is, ook onder voorgaande BC's, dat op het moment dat je voor deze keuze staat je de wedstrijd al grotendeels hebt verloren. Op dit niveau komt het aan op de kleinste details. Dit is geen detail, maar een hoofdpunt. Als het even kan probeer ik dit dilemma dan ook creatief op te lossen door de tactiek op de mogelijkheden aan te passen.

2 - Nederland is een subtopper. Je hebt Polen, op de voet gevolgd door Spanje, Estland en Italië als top. In de subtop kom je onder andere Engeland, Brazilië, België, Mexico, Roemenië en Nederland tegen. Ik verwacht dat op korte termijn Roemenië en Brazilië tot de top zullen doorstoten. Het ontbreekt die landen eigenlijk voornamelijk aan een echt goede BC en wellicht ook aan een goede scouting.

Onze kansen zijn substantieel beter dan afgelopen WK. Op vrijwel alle fronten is de selectie niet alleen beter geworden, maar ook breder. We blijven echter kwetsbaar. De selectie is bij lange na niet breed genoeg om constant te kunnen presteren. Verder is geluk nog belangrijker geworden aangezien de verschillen steeds kleiner worden. Een defensieve rode kaart, een vroege blessure voor een topper of stomme pech in het afwerken van je kansen kunnen wedstrijden volstrekt ongeacht tactiek of selectie doen kantelen. Concreet gezien denk ik dat de halve finale een realistisch doel is voor dit Oranje. Kampioen zullen we niet worden tenzij we wel beestachtig veel geluk hebben.

3 - Spanje - Nederland (2-1)

Dit blijft één van mijn favoriete wedstrijden. Weinig stom balverlies door de combinatie van tactiek en orders. Het is doodzonde van de rode kaart voor Boers, maar het illustreert wel mijn punt dat kaarten een ongelooflijk grote invloed op het spelverloop hebben. Eén van de dingen waar ik me het meest aan erger is de manier waarop spelers met een DEF order de bal plompverloren over de zijlijn kunnen rossen. Dat vind ik het grootste bezwaar van theoretische 5-x-x tactieken. Uit het luchtledige kun je zo kansen krijgen of weggeven. Je tactiek aanpassen op inworpen is mede hierdoor een hoofdpunt geworden van het maken van een goede tactiek. Er is de afgelopen seizoenen door veel BC's uitgebreid geëxperimenteerd met MID orders voor backs. (Zelfs Polen heeft het gedaan.) Nederland is één van de weinige landen dat er ook daadwerkelijk de spelers voor heeft. Collen van Shadowman is misschien wel de meest ideale opbouwende back die er te vinden is in de Sokkerwereld.
2010-04-08 12:49:37
Bedankt voor je antwoorden!
2010-04-11 22:19:05
Feli Schepel!
2010-04-11 22:19:45
Feli!
2010-04-11 22:21:10
Gefeliciteerd! :)