Subpage under development, new version coming soon!
Subject: [U21] South Africa U21 - Nederland U21
Dank je :) Ik vind het best mee vallen, hoe veel tijd het kost. Ik geef hierboven mijn bek ook maar een duw.
Dank je :) Ik loop maar een beetje te ouwehoeren. Maar omdat je zo vriendelijk bent, speciaal voor jou volgende week een woordzoeker!
Dat vind ik nou ook. Het maakt niet uit wat hij doet, maar alles wat hij doet is er gewoon een bewijs van. Bah!
Dit zou m dan zo'n beetje moeten zijn. De bonusvragen waren weer een eitje voor jullie... Wat nu weer verzinnen.
Het antwoord op de eerste vraag zou in het Engels zijn, volgens mij is dit nu niet het geval. Hierdoor wist ik niet het goede antwoord.
't Is inderdaad niet in het Engels, maar zoals het in de landenlijst staat.
Hmm, je was de enige die het antwoord niet had, maar hebt blijkbaar wel gelijk (net als ZUIVERE trouwens). Je hoort nog wel van me.
samen met Mark de weekwinnaar :)
weer niet kunnen inlopem op de nummer1...Mark zal er wel blijven, of hij moet een keer vergeten mee te doen... ;)
weer niet kunnen inlopem op de nummer1...Mark zal er wel blijven, of hij moet een keer vergeten mee te doen... ;)
Toch wel komisch, een zwarte verdonk in het Nederlands elftal. :p
Wat gebeurd er met de eerste bonusvraag? Ik heb namelijk tamelijk lang gezocht naar een land, maar kon die niet vinden. Dit lag echter buiten mijn macht omdat de omschrijving niet juist was.
er is al eerder zo'n vraag geweest, toen was het ook niet in het Engels maar gewoon uit de landenlijst....
En juist daarom verwachtte ik dat het nu wel juist beschreven was. Maar goed, ik laat dit over aan Denzel om te beoordelen en dan is het wel goed.
Ik had toch gezegd dat ik er op terug kom bij je. Ik ben in overleg met Mithos wat de prijzen zullen zijn. Aangezien je geen antwoord had gegeven, kan ik je niet zomaar de punten geven. Maar ik kan bij de rest de punten er ook niet af halen.