Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: [NT]Singapore-Nederland

  • 1
  • 2
2011-01-27 18:58:28
toontje to All


████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████████████████████████████████████Singapore-Nederland
████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

███████████████████████████


Komende zaterdag treedt het Nederlands elftal aan tegen Singapore voor een WK kwalificatie duel. Hierbij de voorbeschouwing voor dit duel.


█████


❏ Interviews


Interview met Zwelgje.

De redactie heeft het recht genomen om een niet nader te noemen fout in de tekst aan te passen.

Vooraf meldde Zwelgje het volgende:
Hierbij mijn antwoorden.
Publiceren is voor eigen risico. De perschef van Kowet Osdorp vraagt mij te benadrukken dat deze antwoorden geheel en al op mijn persoonlijk conto komen, en niet noodzakelijkerwijs de visie of opvattingen van Kowet Osdorp weergeven.


Hallo Zwelgje,

Kan je wat meer over jezelf vertellen?
Mijn naam is Bart Vrielink, bouwjaar 1970 en woon samen. Ik werk voor HP, waar ik vooral wereldwijde projecten leid die betrekking hebben op support via internet, en alles wat daar mee samenhangt, behalve het programmeren zelf.

Het was erfelijk bepaald dat ik Go Ahead Eagles fan zou worden en dat is dan ook mijn favoriete "hobby/zelfkastijding" (doorhalen wat niet van toepassing is).
Hoewel ik al zo'n 20 jaar in het westen van het land woon bezoek ik nog steeds het merendeel van de thuis- en sommige uitwedstrijden.
Daarnaast volg ik American Football (NFL) intensief, met de Denver Broncos als favoriete team.
Verder besteed ik mijn tijd aan muziek luisteren, concerten en festivals bezoeken (hoewel dat er steeds meer bij in schiet, Rock Werchter blijft echter vast prik) en aan "Dat andere voetbal management spel..." (Uit zweeeden....).

Wat is het verhaal achter je manager- en teamnaam?
Ik heb een draak van een tattoo (of was dat nu andersom?). Iemand heeft die tattoo ooit de bijnaam "zwelgje" gegeven, naar de draak uit de verhalen van Oliver B Bommel.
Mijn team naam verwijst naar Go Ahead (Eagles), in Deventer uitgesproken als "Kowet", en mijn toenmalige woonplaats: de wijk Osdorp in Amsterdam.

Je speelt in de Topklasse.04, staat daar eerste met 30 punten uit 10 wedstrijden. Ga je kampioen worden? Wat zijn je doel en verwachtingen voor dit seizoen?
Met Losing, Charles Hill en Randy Fortuna zijn er managers in TK04 die 11 spelers op zo'n manier het veld insturen dat ze niet onder doen voor of zelfs beter zijn dan mijn team.
Als ik kampioen word, komt dat ook vooral omdat zij een keertje vergaten die 11 spelers de juiste manier het veld in te sturen, of gewoon pech hadden qua kaarten en blessures...
Ik kom alle 3 nog een keer tegen, dus het is zeker geen gelopen race, maar ik sta er natuurlijk wel goed voor.
Promotie naar de Eerste Divisie is niet echt nodig, daar heb ik al een keer voor Willem II lopen spelen.
Maar als de kans zich voor doet, zal ik het ook niet laten lopen.

Hoe probeer je je team op te bouwen?
Vroeger deed ik nog, mijn SK spelers opleiden voor Hattrick. Helaas is Greg er nog steeds niet aan toegekomen om de SK->HT spelers migratie module te implementeren.
Omdat ik daar niet meer op wachten wilde, besloot ik 2 getalenteerde verdedigers uit mijn jeugdopleiding over te zetten naar mijn selectie. Zij waren echter erg eenzaam op het trainingsveld, dus zijn er toen
nog maar wat meer wannabee-verdedigers aangeschaft.
Doordat ik niet altijd tijd heb op het juiste moment, blijken niet alle verdedigers super getalenteerd, maar het kan er mee door.
De rest van de selectie bestaat uit spelers van 24-28 jaar, waarbij de 24-26 jarigen nog graag wat hun verdedigende vaardigheden willen verbeteren. Hiervoor bied Kowet Osdorp dan ook een aanvullende avond opleiding.
Nog voor de financiele crisis, leek mij het bankwezen al erg riskant, dus heb ik er voor gekozen om geen geld te investeren in eerste elftalwaardige bankzitters.
Als je zelf ouder dan 30 bent begrijp je hoe moeilijk het is voor oudere spelers om nog werk te vinden, dus heb ik een kleine financiele reserve om gedurende het seizoen uitzendkrachten uit deze categorie aan te trekken, mocht de nood aan de man zijn.
Maar zo heeft er ook al eens een verdediger-in-opleiding een heel seizoen op een winger plaats gespeeld.

Op wat voor een manier haal je plezier uit Sokker?
Mijn plezier komt uit kleine dingen, zoals het zien groeien van je trainees, jonge spelers diegeselecteerd worden voor een U21 Friendly, het geselecteerd worden voor een interview, e.d.
Daarnaast mag ik graag rond het kampvuur dat vaak opgestookt word op Freestyle Nederland, van gedachte wisselen met ander SK-ers zoals Schepel, Charles Hill en Aigyptos, vooral over Voetbal, politiek en ander vreemd nieuws.
Dus de community is voor mij een belangrijk onderdeel van het plezier.

Op wat voor een manier volg je het NT van Nederland?
Omdat ik scout ben geweest, hack ik regelmatig nog even in op het NT forum om daar mee te lezen.
Daarnaast kijk ik altijd de voorbeschouwing plaatjes, eh bedoel ik lees meestal het voorbeschouwing topic.
Soms kijk ik ook de wedstrijd, als ik er tenminste aan denk om de video recorder te zetten. Vooral om weer wat inspiratie op te doen voor mijn dwalingen door de wereld van de taktiek.

Wat zou je willen veranderen of implementeren aan Sokker, als je de kans had?

Uit eigen belang zou ik graag ondersteuning voor mobiele apparaten zien, zoals smartphones en tablets.
Al is het alleen maar zodat ik niet de koopjes mis blijf lopen.

Wil je nog iets kwijt aan Sokkerend Nederland?
Ik wil hierbij mijn ouders bedanken, mijn vriendin, God, de goudvis, mijn spelers, De BC, toontje voor de "uitnodiging" (stuur je het nummer van je bankrekening nog even?), Crazy Iwan voor het seizoenen lang zijn van mijn grootste en meest sportieve rivaal, de juffrouw op de kleuterschool, mijn mede studenten van de Kroegstudie in Nijmegen, mijn manager, en een ieder die ik verder vergeten ben of wil.

Maar zonder gekheid:
Ik vond het best wel een eer om uitgenodigd te worden voor dit Interview. En de voorbeschouwingen voor het NT zijn altijd leuk om te lezen!!
Een oprecht en welgemeend bedankje aan de community voor het respect dat men voor elkaar kan opbrengen, en hoe men elkaar ondersteunt binnen SK. Zonder die community zou ik allang zijn afgehaakt.

Bedankt voor dit interview.
Graag gedaan!!!


Interview met de Italiaanse BC van Singapore, k4psula

Hello k4psula, you are the coach of Singapore, which will be the opponent of Nederland this Saturday in a WC qualification match.

Singapore is currently standing fifth in Group P. We could state that Singapore will not qualify for the World Cup, what are your plans and goals with Singapore? What does the future bring for Singapore? Are there any young talents?

The main problem for future of Singapore NT is the same of other little sokker countries: few users means few "clay to be modelled".
Anyway in Singapore there are few users but good ones, involved in growing little stars.

What do you expect from the game against Nederland
We have no chances to stop your run to 1st place in group, but we'll try anyway to make things at least difficult :)
Obviously our main goal is to make the best possible result.

If you had the chance, what do you want to change or implement in Sokker
There are many things that would need little adjustments, but Sokker is a great game with his little imperfections too.
One thing I would modify is the youth school system, definitely still dependent too much from random (even in youth league results).
I don't change it radically, but I would introduce somewhat a way to involve manager skills (like in senior trainings).

Do you want to say something to the community of Nederland
Only greetings for great peoples, I had chances to know your hospitality and your "way-of-life" during my numerous trip in your country :)
Maybe one day I'll even consider to emigrate there.

Thanks a lot and good luck!.

❏ Statistieken

Stand

De stand in Groep P is als volgt:



Ranking

Singapore
Singapore staat momenteel 67e op de wereldranglijst.

Nederland
Nederland staat momenteel 15e op de wereldranglijst.


❏ Voorgaande wedstrijden

Singapore
De voorgaande wedstrijd van Singapore was tegen South Africa. Het werd daarin 2-1 voor South Africa.

Nederland
De voorgaande wedstrijd van Nederland was tegen Shqipëria. Het werd daarin 18-0 voor Nederland.
Nederland kon in dit duel aan het doelsaldo werken. Nederland maakte goed gebruik van de ruimte en vrijstaande spelers.

De laatste wedstrijden van Nederland waren de volgende (klik op de uitslag voor het wedstrijdverslag):
Scotland – Nederland(WK kwalificatie) 2-13
South Africa – Nederland(WK kwalificatie) 1-3
România – Nederland(Friendly) 6-0
Nederland– Singapore (WK kwalificatie) 6-0
Nederland- Shqipëria (WK kwalificatie) 12-2
Cuba – Nederland (WK kwalificatie) 0-11
France - Nederland (Friendly) 2-1
Nederland- Cuba (WK kwalificatie) 4-0
Shqipëria- Nederland (WK kwalificatie) 0-18


Vorige Ontmoeting

De vorige wedstrijd tussen Nederlanden en Singapore vond plaats op 18 december 2010
Nederland– Singapore (WK kwalificatie) 6-0

Studio Voetbal International
Studio Voetbal en Voetbal International zijn speciaal voor Sokker gaan samenwerken.





De uitzending van 'Studio VI' na afloop van de vorige wedstrijd is hier te vinden.

Bookmakers
De noteringen van de bookmaker zijn hier te vinden.

Blessures
Nederland

In onderstaand schema ziet u de geblesseerde spelers van Nederland met daarachter de eventuele oorzaak.

Antoine Versteijlen:: Scheurtje in middenvoetsbeentje bij het uitzoeken van parfum voor zijn vrouw (of vriendin, dat blijft onduidelijk).
Ivar van Dijk: Op de vraag of manager Mithos wat meer kon vertellen over de blessure van Van Dijk zei hij het volgende:
Kasim. Hij heeft korneev's spelers omgekocht (wat hij kan met al het geld wat hij tegenwoordig heeft) om er voor te zorgen dat Ivar voor onbepaalde tijd uitgeschakeld zou zijn, opdat ik hem morgen niet tegen het eerder genoemde manspersoon Kasim zal kunnen gebruiken en ik als gevolg niet met dubbele cijfers ga winnen. Dat is mijn verklaring. Een hele goede en plausibele verklaring zelfs als je het mij vraagt.
Freark Wolters: De man die de laatste weken veel goals wist te scoren voor Nederland moet een aantal weken toekijken. Een verdraaiing in zijn knie zorgt ervoor dat hij geen goals zal kunnen maken tegen sowieso Shqipëria, Singapore en Bolivia.
Stef van der Hoeven: De manager gaf geen reactie op de vraag of hij wat meer kon vertellen over de blessure. Wat er precies loos is blijft dus gissen.
Faas Olthuis: Gescheurde enkelband


Schorsingen
Geen schorsingen.

Stadion*
De wedstrijd wordt gespeeld in het ‘Stadium of Singapore’. Het stadion heeft een capaciteit van 55 000.




Vedette tegenstander
De vedette van Singapore is Gareth Arockriaj. Deze 27 jarige verdediger heeft 100 interlands achter zijn naam staan, hij gaf hierin 4 assists.


❏ Verwachting

Nederland zal ook deze wedstrijd moeten winnen van de nummer 5 in Groep P. Nederland zal zich bij winst kwalificeren voor het WK.

❏ Vrouwelijk schoon

Shenise Wong, Miss Singapore 2008.


Rachel Kum, Miss Singapore 2009.


Tania Lim, Miss Singapore 2010.


❏ Volksliederen

Mahjulah Singapura:


Het Wilhelmus:


❏ Poll

Dit keer is er ook een poll aanwezig. Als je de voorbeschouwing gelezen hebt zouden wij het zeer op prijs stellen dat je ook aangeeft dat je het gelezen hebt.


* Het stadion wat de ISO aangeeft (capaciteit van 800) klopt niet. De informatie in deze voorbeschouwing is de enige juiste informatie.
████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████████████████████████████████████Singapore-Nederland
████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
(edited)
2011-01-27 19:02:39
Goed bezig!
2011-01-28 11:58:01
+ interview.
2011-01-28 12:06:27
Maybe one day I'll even consider to emigrate there.

I strongly advise you to reconsider that ;)
Our coach went the other way round and he lets us believe he is in heaven in your country.
2011-01-28 12:13:29
Our coach went the other way round and he lets us believe he is in heaven in your country.

You mean he found heaven in Italy?
Well, it's hard to believe :) maybe he spoke about Dante Alighieri's heaven :P
2011-01-28 12:15:39
hehe

but are you sure you are talking about the Netherlands? ;) Hospitality is not a word that comes in mind when i think about my country :D
2011-01-28 12:19:02
maybe I'm lucky, but every time I visited your country I always found kindly and smiley people :)
2011-01-28 12:20:17
:) Guess you did not visit Krimpen a/d IJssel :)
2011-01-28 12:22:19
haha maybe it is just me when i come outside all people get grumpy. :)
2011-01-28 12:40:45
no :) but in Zuid-Holland I really enjoy Delft, Leida and Rotterdam too
2011-01-28 13:10:57
delft nice :).. leida = leiden i think. that is the best :D... Rotterdam mwa so so .... In my opinion we are still very open if i compare to other countries...

but singapore is also not to bad :D
2011-01-28 13:11:36
Who is Dante ? Does he live near Milano ? ;)

2011-01-28 13:40:47
I send you to the inferno for that blasphemy!
2011-01-28 14:05:42
but singapore is also not to bad

I really would be there right now..
I'm a telework coach of Singapore :)
2011-01-28 14:09:03
Guus Hiddink, is that you?
2011-01-28 19:57:12
Interview toegevoegd, ik verklap niet met wie....
  • 1
  • 2