Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: »Wedstrijden 27 november 2011

2011-11-27 13:26:25
M'n blessure + schorsingentotaal staat voor dit seizoen op 17, ik heb er op deze manier geen plezier meer in. Uitgerekend een invaller van 20 jaar (solide passing) zorgt met een assist uit een fabelachtige hoekschop voor de winnende treffer. Sokker delft haar eigen graf.
2011-11-27 13:29:21
Kansloze 1-5 nederlaag tegen Karpers United. Voelde de bui wel al hangen. Zijn spelers zijn te goed, tegen dit soort tegenstanders moet ik eigenlijk een heel andere tactiek verzinnen. allemaal in de eigen 16 blijven hangen of iets dergelijks. In elk geval het veld groot maken ipv klein wat ik normaal doe...

edit: oh wel zn eerste tegengoal dit seizoen weten te maken :P.
(edited)
2011-11-27 13:32:45
Mijn enig overgebleven spits staat ook nog op 2 gele kaarten, dus waarschijnlijk moet ik spitsen met redelijk scoren gaan opstellen binnenkort...en MIDs met zeer goed passen ;)
2011-11-27 13:36:52
M'n blessure + schorsingentotaal staat voor dit seizoen op 17, ik heb er op deze manier geen plezier meer in. Uitgerekend een invaller van 20 jaar (solide passing) zorgt met een assist uit een fabelachtige hoekschop voor de winnende treffer. Sokker delft haar eigen graf.

Ik begrijp je reactie, het wordt er zo niet leuker op, zeker niet voor de mensen die heel veel werk en plezier in dit spel stoppen en al dat werk en plezier verloren zien gaan door zulke overdreven hoeveelheden blessures de laatste seizoenen.

(edited)
2011-11-27 13:53:53
Ik word hier toch wel een beetje flauw van. 2 rode kaarten voor de tegenstander, wat uiteraard brute pech is, maar ondertussen maakt het geen zak uit want mijn keeper laat meer door dan hij tegen weet te houden. Aan de andere kant scoren mijn spitsen zelfs voor open doel niet. Tot twee keer toe de bal voor het intikken. Uiteindelijk 3-3, met als bonus een zware blessure. Het was iets minder erg dan vorige week, maar ik voel me toch wel behoorlijk bestolen. Wanneer mijn ploeg de rode kaarten hapt, gaat het altijd mis. Het zou toch wel erg fijn zijn als dat eens ook voor de tegenstander van het moment zou kunnen gelden.
2011-11-27 14:08:37
Het zal ook wel een beetje eigen perceptie zijn Schepel, of niet? Geldt voor alle notoire klagers hier trouwens. Langjarig alleen maar pech hebben en nooit geluk is zo goed als onmogelijk.

Puur gebaseerd op de statistieken mocht je in beide wedstrijden, vorige en deze week, ook best tevreden zijn met een gelijkspel. En laat je keeper ook heus niet overdreven veel door.
2011-11-27 14:16:23
Hier 4-1 winst tegen Ajax Amsterdam. Hij had gelukkig 2 topspelers verkocht en niks teruggehaald. Dat maakte het voor mij iets makkelijker ;)
2011-11-27 14:17:49
Geldt voor alle notoire klagers hier trouwens. Langjarig alleen maar pech hebben en nooit geluk is zo goed als onmogelijk.

Dat klopt helaas niet...
Er zijn toch echt managers hier die nooit geluk en altijd pech hebben...
Ik ken er die al heel wat echte levensjaren Sokker spelen en toch altijd maar weer pech hebben.
Of bedoel je met langjarig 10 jaar of zo ;)
(edited)
2011-11-27 14:18:37
Met alleen maar pech kom je niet in de eredivisie terecht denk ik...
2011-11-27 14:20:29
Dat is echt niet op basis van geluk hoor, daar heb ik ontzettend veel werk in gestoken en veel pech voor moeten slikken ;) Kom maar met de grapjes, lol ;)
Daarnaast was de opmerking in het algemeen, er zijn managers die nog meer pech hebben.
(edited)
2011-11-27 14:25:40
Ik zal wel altijd mazzel hebben, maar ik kan alle gebeurtenissen in Sokker rondom mijn eigen team, het enige team wat ik volg, prima uitleggen. Ik kan me zo moeilijk voorstellen dat anderen een heel andere ervaring hebben. Wel zie ik bepaalde mensen hun pech, als ze dat hebben, hier ook gelijk breed uitmeten. Dat is een observatie.

Als ik zelf veel schorsingen heb, is de def vaardigheid van mijn spelers onvoldoende, of heb ik ze op de verkeerde plek gezet waardoor de tackle mislukt.

Als ik veel blessures heb, had ik ze maar niet zoveel duels aan moeten laten gaan.

Als ik veel kansen mis, had ik maar een tweede spits in de buurt moeten zetten voor de rebound.

etc etc.

Het is maar wat je pech noemt. Wat je op jezelf betrekt en waar je externe omstandigheden de schuld van geeft. De lijn waar de manager invloed op heeft en wat de ME bekokstooft is volgens mij niet zo heel duidelijk te definiëren in dit spel.
2011-11-27 14:27:12
1-1, dat is balen! Ik was duidelijk beter, alleen t scoren weer ....

48% Balbezit 52%
58% Spel op eigen helft 42%
4 Doelpogingen 12
2011-11-27 14:29:35
Mooi "gesproken".
2011-11-27 14:31:15
@#$@#%@#

helemaal vergeten een opstelling te maken.. te druk met de verjaardag van mijn zoontje..

dag 1e plaats ..


bah.
2011-11-27 14:31:56
Die stellingen van jou gaan absoluut niet op als verklaring, behalve die met de rebound misschien.
Veel duels aangaan ontkom je niet aan in Sokker, zeker niet als de spelers van hoog niveau zijn, ze zorgen wel dat ze in de buurt van de andere spelers komen met hun snelheid.
Die van de DEF vaardigheid slaat helemaal nergens op als je op hoog niveau speelt.., als voorbeeld: al mijn DEFs hebben supergoddelijk DEF ;) Hoger kan volgens mij niet ;)
Ook staan ze precies goed opgesteld door mijn jarenlange ervaring en dat zal voor meer managers gelden.

Feit is dat de ME random kaarten en blessures uitdeelt, heeft maar een klein beetje te maken met eigen invloed. Zo zie je vaak keepers blessures krijgen als ze een bal oppakken bijvoorbeeld, dat heb ik zelfs een keer meegemaakt toen hij 1 bal in de hele wedstrijd kreeg..., puur random en niet te voorkomen.
Ook zie ik wel eens spelers 4 overtredingen maken in een wedstrijd zonder kaart terwijl een andere rood krijgt bij de eerste aanraking, puur random.
Het is helaas niet zo als in de realiteit.
(edited)
2011-11-27 14:37:02
Dan staan ze op de verkeerde plek te verdedigen ;-).

Ik heb het ook alleen over mijn eigen team en eigen observaties. Ik pak veel schorsingen, omdat ik op buitenspel speel, en mijn defs slechts magisch of buitenaards verdedigen maar wel goddelijk pace hebben. Dan komen ze er dus vaak van achteren invliegen als de buitenspelval mislukt. Dat is geen pech.

Duels kun je best vermijden hoor. Op mijn lullige niveau in elk geval wel. Alleen bij het eindstation moet je soms wel en kan er een duel komen.

Nogmaals, in de ere weet ik niet, ik weet wel dat ik daar nooit ga komen. Jullie weten het ook altijd beter en dat is prima. Toch denk ik dat een goed deel van de klachten te verklaren is op een andere manier dan met pech.