Subpage under development, new version coming soon!
Subject: Wedstrijden ronde 1 - 7 februari
- 1
Pandula to
All
Voor een ieder is een nieuw seizoen met nieuwe kansen begonnen. Ikzelf keerde terug naar de Eerste Divisie.02 en moest daar aantreden tegen Wadapatja, Binnen een half uur stond het 3-0 en leek er geen vuiltje aan de lucht. Vervolgens kwam Wadapatja terug naar 3-2 en raakte mijn beste middenvelder, Johnstone, geblesseerd. Het werd dus onverwacht billen knijpen, maar gelukkig liep ik uit naar 5-2. Gezien de schotenverhouding van 36-5 was dat een uitslag die laag uitviel.
Vandaag een onverwachte makkelijke overwinning tegen Denzel, 0-3.
Pas toen mijn verdediger rood kreeg kwamen er ook kansen aan de andere kant ( behalve een strafschop daarvoor dan).
Pas toen mijn verdediger rood kreeg kwamen er ook kansen aan de andere kant ( behalve een strafschop daarvoor dan).
0-4 gewonnen en dat is net genoeg voor de koppositie:) had verwacht meer goals te maken met mijn spits die wonderbaarlijk scoren heeft en in buitenaardse vorm is, helaas valt het ook dit keer weer tegen.
Zo m'n vuurdoop in de ere devisie zit er op, het werd 2-2. Het was dat m' n keeper goed oplette en veel kansen van Froosin met veel geboks de ballen uit het net wist te houden anders was er een meer realistische uitslag geweest. Al met al ik ben tevreden en mijn angst om af te gaan was voor niets.
Zoals ik vorige week al aangaf is het gemiddelde dat deze spits scoort helemaal niet slecht.
Ik ken ( en heb ze ook zelf gehad) spitsen met (super)goddelijk scoren die het slechter doen.
Ik ken ( en heb ze ook zelf gehad) spitsen met (super)goddelijk scoren die het slechter doen.
3-2 overwinning ben ik tevreden mee. Eerste 3 punten zijn binnen, is altijd een lekker begin :)
- 1