Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: »Jeugdspelers max. 30 pnt

2009-02-26 08:56:57
we jammer van 2x tragisch toch poey? maar voor 17 wel mooi.

Ik had uitstekend, talent 4.0

Glen Seedorf, leeftijd: 18
club: Wadapatja, land: Nederland
waarde: 78 250 €, salaris: 1 125 €
zeer goed vorm, tragisch tactisch inzicht

waardeloos conditie tragisch keepen
solide snelheid solide verdedigen
tragisch techniek zwak spelinzicht
goed passen hopeloos scoren
2009-02-26 10:15:03
helemaal klaar met de jeugd. Briljant is kut

Niek Zwarthoed, age 20
value: 124 250 €
wage: 1 600 €
very good form

average stamina hopeless keeper
good pace solid defender
poor technique unsatisfactory playmaker
very good passing very good striker

very good om maar over te zwijgen

Sander van Gemert, age: 19
club: de Tegenstander, country: Nederland
value: 37 750 €, wage: 700 €
very good form, tragic tactical discipline


poor stamina tragic keeper
good pace average defender
poor technique unsatisfactory playmaker
adequate passing poor striker


en nog een solid rukker

Bigor Buikema, age: 16
club: de Tegenstander, country: Nederland
value: 29 500 €, wage: 625 €
very good form, tragic tactical discipline


poor stamina hopeless keeper
poor pace average defender
unsatisfactory technique hopeless playmaker
weak passing adequate striker
(edited)
2009-02-26 11:00:01
Jemig, dit is balen. ;)
2009-02-26 11:03:02
ja en de laatste magical was ook ruk. Heb nu nog 1 in de jeugd met leuk talent die er als 16 jaar uit kan komen dit seizoen. Verder nog 14 man met een talent van lik me ....
2009-02-26 11:06:31
Hilarisch :-/

Sorry dat ik met andermans miserie lach, maar aan uw taalgebruik te zien is het wel erg slecht. :))
2009-02-26 11:07:50
Die 16jarige gaat je nog wel wat opleveren :)
2009-02-26 11:08:53
Wat zit je te zeuren? Alleen die briljant had misschien beter gekund (en jonger), maar die andere 2 zijn voor hun niveau echt niet slecht hoor!
2009-02-26 11:10:26
Nog x goed kijken dan hoor.. Ik bekijk het normaal ook altijd positief, maar deze heeft echt wel pech. Enkel de leeftijd van die laatste is noemenswaardig.
2009-02-26 11:13:27
Hoezo? Die andere 2 zijn toch niet slecht gezien zeer goed en solide?
2009-02-26 11:14:28
oef, dat is zwaar balen! Maar geef niet op, er komt vanzelf over een seizoen of 5 wel weer een leuke speler uit je jeugd rollen. Zo bekijk ik het ook al 7 seizoenen ;)
2009-02-26 11:15:08
Dan heb jij er toch een ander zicht op. ;)

Die zeer goede krijg je niet eens verkocht voor 1 euro, je kan hem beter ontslaan voordat je zijn salaris nog moet betalen. Die 16y levert je mss nog 25k op.

Ik weet niet of daarmee al de kosten van hun jeugd zijn betaald?
2009-02-26 11:19:02
Niet te dramatisch hoor... tuurlijk wil je een briljante 18 of 19 jarige met ideale skillverdeling maar met dit talent en een seizoentje training kan het een bijzonder leuke speler (met bijbehorende waarde) opleveren.Je moet er alleen wel wat voor doen!! Voor een 16-jarige is de verdeling niet zo beroerd en zn waarde is ook niet slecht.Die 19-jarige is jammer maar wat verwacht je van een zeer goed??
(edited)
2009-02-26 11:19:06
Hehehehe ja zo denk ik al zolang ik de jeugd heb :P. Maar ooit komen ze ook bij mij :).


@toontje: verdeling is toch niet echt top. Ben met je eens dat het slechter had kunnen zijn, maar is toch niet om over naar huis te schrijven.

@carnavalist: kijk en oordeel zelf ;). Had ook erger kunnen zijn. maar top is anders

19 jaar

adequate stamina poor keeper
goo pace excellent defender
poor technique excellent playmaker
poor passing very good striker

@ikkie: is ook geen drama, maar toch ook wel een keer leuk als je een juegdspeler voor iets meer kan verkopen als een appel en een ei :).
(edited)
2009-02-26 11:22:34
Die briljante kon imo veel beter en dit is geen utopische gedachte hoor, want er worden genoeg sterke briljante spelers gepulld. Vaag maar aan Denzel! :p Ik vind gewoon dat er 2 factoren zijn die nadelig kunnen optreden, dat zijn leeftijd en skill verdeling. Bij deze zitten ze alle 2 helemaal fout waardoor de speler totaal nutteloos lijkt. Je kan hem verkopen voor 250k.. Maar het is wel van zo'n spelers dat je de inkomsten moet krijgen om je gehele jeugd te kunnen financieren en dat gaat dus niet. Die 16y is idd niet zo heel slecht, maar die zeer goede man.. Ik verwacht er toch op zijn minst van dat hij max 18 jaar is, hij heeft amper in de jeugd gezeten veronderstel ik en is bijgevolg maar 1 keer verjaard. En telkens 'slecht' conditie, dat speelt zwaar mee.
2009-02-26 11:56:21
Ik zeg ook niet dat die 2 goed zijn, maar gezien zeer goed en solide valt het niet tegen hoor. Met die niveaus moet je gewoon mazzel hebben dat het wat wordt. (Je moet sowieso mazzel hebben:p)
2009-02-26 12:20:02
Uitmuntend +2

Chris Koolmees, leeftijd: 18
club: Schalke_07, land: Nederland
waarde: 175 500 €, salaris: 2 175 €
zeer goed vorm, tragisch tactisch inzicht

tragisch conditie goed keepen
uitstekend snelheid waardeloos verdedigen
hopeloos techniek slecht spelinzicht
uitstekend passen hopeloos scoren

Mijn eerste keeper ooit gepulld

Indien iemand interesse heeft mag hij mij een PM sturen!