Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Spits Poll

2007-11-15 21:37:26
Ik bekijk het wat anders, ik ga er van uit dat de tegenstander verdedigers heeft die goed genoeg zijn om te voorkomen dat mn spitsen ze kunnen dollen. Aangezien ik goede middenvelders heb, heb ik liever een spits die sneller is dan de verdedigers zodat ze niet bijgehaald worden wanneer ze een steekbal krijgen en op de keeper afgaan.
2007-11-15 21:50:13
van steekballen heb ik vorig seizoen ook veel genoten, omdat de verdedigers toen te goed waren voor de techniek van mijn spitsen, maar veel kansen werden verprutst doordat ze hun verdediger niet langskwamen. bovendien is mijn ervaring dat defs meestal niet zo snel zijn als spitsen, en dat het minimum van spitsen op het niveau van de defs ligt. hierdoor komen ze tegelijk bij de bal, en met veel techniek is dan de kans dat ze het duel winnen erg groot. minimaal even snel zijn als de verdedigers is echter cruciaal. als ze langzamer zijn, kunnen ze niks inbrengen behalve als ze de bal precies goed in de voeten krijgen aangespeeld, wat vaak niet gebeurt.