Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Sokker vs. Hattrick

2006-02-02 22:51:05
inderdaad, er zijn 11 klasses (bijna 12), dus dan kun je bij de 7e klasse niet echt meer over een lage klasse spreken toch?
2006-02-02 22:55:16
Je loopt achter hoor, er zijn al 12 klasses...
2006-02-02 23:05:08
Divisie: 5 van de 12

Ze benne er al ;-)

Toen ik begon was het 7 van de 7, dus dit klinkt plots een heel stuk beter.
2006-02-03 08:08:36
Ik heb 3of4 seizoenen in de 8ste gespeeld. Toen waren er nog geen elfde klasses, enz. Toen was de 8ste wel degelijk een lage klasse. Ik vind het eigenlijk nog steeds een lage klasse.
2006-02-03 11:34:55
lol, dat is wel erg krom als je het mij vraagt. Ik VIND de 8e ook een lage klasse, maar dat maakt het nog geen lage klasse. Ik vind de 6e (ben daar begonnen) ook een lage klasse, maar dat is inmiddels ook al weer een vrij hoge klasse.

You get what I'm trying to say? ;-)
(edited)
2006-02-03 12:40:49
Ik denk dat je sterkte vooral moet afmeten aan het aantal managers dat actief en goed bezig is met het spel. Dan denk ik dus dat je kan zeggen dat de VII en VIII nog steeds overgangsklasses zijn. Er zitten een boel managers die goed bezig zijn en die steeds sterker worden. Als we over een seizoen of 3/4 kijken zal je niet als goede manager meer zomaar direct doorpromoveren. Op dat moment kan je zeggen dat het een sterke klasse geworden is. (ik spreek dus over gemiddelden, niet over individuele divisies)
(edited)
2006-02-03 12:50:40
ja, dat ben ik met je eens.....dat is een goede definitie. Ik denk trouwens dat de VII dit seizoen ook al wel aardig in de buurt komt hoor.

Maar ik moet zeggen dat dat alleen zo is als je een bepaald niveau bereikt hebt. In de lagere klasse's zal dat niet doorslaggevend zijn.

dit was de zin waar de discussie om ging, en dan gaat mijn argument dus nog steeds op. Vanaf divisie 6/7 is het pas van belang, zodra je in de 'hogere' divisies komt.
(edited)
2006-02-03 13:20:56
Wat ik dus bedoeld te zeggen is dat in de lagere klasses TS van grote invloed is.
2006-02-03 13:33:35
Het kan ja. OF TS belangrijk is hangt gewoon af van de league waar je in zit. als je allemaal ongeveer een even sterk team hebt dan is TS erg belangrijk.

Punt is alleen een goed TS beleid kost geld, je hebt namelijk een coach met minimaal zwak leiderschap nodig.
In de lagere klassen (en dan spreek ik vooral over XII-IX) kan je dat geld vaak beter aan een betere training uitgeven. Dus jonge trainees en een goed coach. Daardoor verlies je misschien wat aan TStactieken, maar je groeit sneller dan je concurrenten waardoor je uiteindelijk hen makkelijker inhaalt.
In de hogere divisies waar de managers geld zat hebben, moet je beiden doen.

Vergeet niet dat TS een korte termijnstrategie is in de lagere klassen. Eigenlijk moet je de eerste tijd in HT gewoon zorgen dat je geld verdiend en traint. en de competitie als bijzaak beschouwd.
2006-02-03 13:40:52
In de lagere klassen kun je vaak piccen en dus ook vaak motsen.
2006-02-03 13:52:10
Dat is natuurlijk onzin.
2006-02-03 13:59:25
Als je een beetje middenveld opgebouwd hebt natuurlijk wel, een level verschil, bv waardeloos (laag) of slecht (laag) zorgt voor veel meer verschil in balbezit dan bijvoorbeeld goed (laag) en uitstekend (laag). Met pic kun je er nog net boven blijven en toch meer een redelijk overwicht in balbezit houden?
2006-02-03 14:37:23
Dat is een klein beetje onzin, waarde Wybo :-)

Ook met een slecht LS coach is een goed TS beleid wel degelijk nuttig.
2006-02-03 15:02:34
@ Wybo: eens, ikzelf speel nu weer in de X en ik doe het precies zoals jij hier aangeeft. Ook met Tonnies eens dat slechte LS niet persé hoeft te betekenen dat je geen TStactiek kan voeren.

@ luuut:

Wat ik dus bedoeld te zeggen is dat in de lagere klasses TS van grote invloed is.

ik zeg dus precies het tegenovergestelde, de TS is pas van echt grote invloed in de hogere klassen.

@ The_Smiths:

Als je een beetje middenveld opgebouwd hebt natuurlijk wel, een level verschil, bv waardeloos (laag) of slecht (laag) zorgt voor veel meer verschil in balbezit dan bijvoorbeeld goed (laag) en uitstekend (laag). Met pic kun je er nog net boven blijven en toch meer een redelijk overwicht in balbezit houden?

als op een hoger niveau het verschil tussen PIC en normal goed (laag) --> uitstekend (laag) is, betekent dat niet gelijk dat op een lager niveau waardeloos (laag) --> slecht (laag) van toepassing is. Volgens mij heeft TS nog altijd een relatieve invloed, dus hoe hoger je MF normaal, des te meer zal er bijkomen met MOTS of afgaan met PIC en vice versa.
2006-02-03 15:38:44
Ik beweer niet dat het op de hogere niveau's niet van invloed is, daar heb ik geen ervaring mee. Ik ben het echter niet met je eens dat het op de lagere niveau's weinig invloed heeft. Als je TS mee zit haal je zo 30% balbezit. Verder is daar een TS tactiek heel goed toe te passen. 2/3 van je competitie is inactief, bot of heeft er nog geen kaas van gegeten. Die kun je dan makkelijk piccen. Als je dan wel een goede tegenstander hebt kun je em motsen. Dan is je TS al heel hoog en dan haal je zomaar een redelijk of goed middenveld.
2006-02-03 17:09:05
maar natuurlijk....dat is ook zo. Zoals ik tegen Wybo zei, je kunt ook best een TStactiek toepassen (dat is wat jij nu beschrijft).

Op hogere niveau's is het echter essentieel om tactisch te spelen met je TS, je moet gewoon sommige wedstrijden 'opgeven' om andere te kunnen winnen. Daar moet je de juiste keuzes maken, anders ben je zo weg. (theoretisch gezien natuurlijk, maar het is mijn ervaring van 4 seizoenen IV).

Dat is wat ik bedoel, maar je hebt natuurlijk helemaal gelijk dat je het ook kunt gebruiken in de lagere klasses :-)