Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: »Spamverslaving

2013-11-01 23:47:01
Klein ? Hahaha, dat hebben nog niet veel mensen over mijn hond gezegd. Dank je wel voor de complimenten.
2013-11-01 23:48:52
Mijn volgende wordt een Shiloh Shepherd. Met een schofthoogte voor een reu tot 78cm is die nog net een tikje groter ;-)
2013-11-01 23:52:02
Flinke beesten inderdaad.
2013-11-02 06:40:17
Ik zou de tekst Il Sogno Tricolore inderdaad ook boven in het scherm plaatsen, misschien over de volledige breedte van het scherm en zorgen dat je niet hoeft te scrollen.

Steeds meer mensen gebruiken tablets en smartphones, maar zelfs op mijn laptopje van iets van 14 inch moet ik al scrollen.

Ik ben niet zo thuis in de kennel-business. Is er iets dat je gaat verkopen? Dan zou ik zorgen dat dat eerder in je menuutje komt. About us staat op websites vaak wat later, dat is pas iets wat iemand gaat checken als ie bedacht heeft iets dat ie misschien iets van je wil kopen.

Edit: Ik zou een Italiaan wat geld geven om de zaak te vertalen en om correspondentie voor je af te handelen als je inderdaad iets wilt verkopen, maar dat even terzijde.
(edited)
2013-11-02 08:52:04
Erg mooie site! Verder ben ik het met mjakk eens. Het is een mooie site, vooral ook erg interessant, maar misschien niet echt commercieel. Als ik op zoek zou zjin naar een kennel voor m'n hond zou ik naast een goed gevoel ook gewoon willen weten wat de opties zijn voor welk bedrag.
2013-11-02 09:12:03
Dank jullie wel.

Dat de website niet erg commercieel is, vind ik zelf niet zo storend. We verkopen de pups inderdaad wel, maar het is geen handelswaar. Mensen die zomaar besluiten een hond te kopen, zijn aan het verkeerde adres bij ons. We geven dus verdere informatie pas bij serieuze interesse en we hebben zelf vaak meer vragen dan de potentiele kopers.
Zo belde vorige week een rijke Italiaan die een hond voor zijn 18 jarige zoon wilde hebben. Bij navraag bleken ze 15 honden te hebben die allemaal in de tuin leefden. Nou moet ik er niet aan denken dat een pup van ons daar zomaar bij wordt gezet, zonder dat het wordt opgevoed en gesocialiseerd.


2013-11-02 12:22:46
Haha, mooi! Ik dacht dat een kennel ook een soort hondenhotel was: waar ze een tijdje op je hond kunnen passen als je zelf op reis bent/moet bijvoorbeeld. Als de website puur informatief is zou ik het mooi zo houden dan. Anders zou je kunnen overwegen een kopje "What we do" o.i.d. dat helemaal niet "commercieel" hoeft te zijn, maar wel wat duidelijkheid verschaft als je als surfer op zoek bent wat jullie kunnen betekenen voor hem/haar.
2013-11-02 12:40:58
Inderdaad, nu is het iets te vrijblijvend misschien.
2013-11-02 12:51:49
Okay, dat neem ik mee in mijn overwegingen. :)
2013-11-10 12:12:39
2013-11-10 12:13:20
2013-11-10 12:15:40




(edited)
Nu.nl is weer lekker bezig:

Brandweer legt wokrestaurant in as

Een grote brand heeft in Musselkanaal een wokrestaurant verwoest. Het vuur brak zaterdagavond uit in de woning boven het restaurant aan de Marktstraat in de Groningse plaats. Er vielen geen gewonden, zo meldde de brandweer.

Brandweer nog lang bezig in Musselkanaal Fotoserie

De brandweer is nog een groot deel van de nacht van zaterdag op zondag bezig geweest met het blussen van de brand in een pand in het Groningse Musselkanaal. De brandweer gaf net na middernacht het sein brand meester.

Het vuur brak rond 21:45 uur uit in de woning aan de Marktstraat. Het vuur sloeg over naar een ondergelegen wokrestaurant op de begane grond. Daar was het op dat moment ''gezellig druk'' volgens de brandweer.

Iedereen kon het pand op tijd verlaten waardoor er geen gewonden zijn gevallen. De bewoners van de woning zijn opgevangen.

Omwonenden wordt aangeraden om ramen en deuren te sluiten vanwege de rookontwikkeling. Over de oorzaak van de brand is nog niets bekend.
2013-11-17 07:52:22
Ja, of de brandweer. Zoiets doe je toch niet, zeker niet als het gezellig druk is.
2013-11-17 07:56:18
Ik vind dat Kasim zich wel heel snel uit de voeten maakte daar. Erg verdacht.