Subpage under development, new version coming soon!
Subject: Het Weer!
Klopt, want dan krijgen we nog heel wat gladde taferelen.
Krijgen jullie een witte kerst, is het weer niet goed ;) Ondankbare honden :)
Maar goed wie het nog wilt weten, na de jaarwisseling komt er weer een koufront aan met gure temperaturen, dus voor de schaatsliefhebbers is dit goed nieuws :)
Maar goed wie het nog wilt weten, na de jaarwisseling komt er weer een koufront aan met gure temperaturen, dus voor de schaatsliefhebbers is dit goed nieuws :)
Als jij hier sneeuw vindt, dan zou je daar geld mee kunnen verdienen achter Amsterdam CS.
Ha ha geweldig, want hier liggen nog bulten van 1.5 m voor het huis, dus dat verschilt dus erg per plek. Ik ben net voor het huis op zoek gegaan naar putten, zodat het water een beetje weg wil :)
Komende maandagnacht zal de temperatuur dalen tot -20 !!!
Dit zijn overigens geen leugens maar realiteit.
Dit zijn overigens geen leugens maar realiteit.
Nope in het Noorden. Overigens komt er vanavond in het midden en het Noorden weer een pak sneeuw :)
(edited)
(edited)
denzel to
Wout [del]
Wat zijn de voorspellingen voor volgende week Weerman Wout?
Wout [del] to
denzel
Nou daar komt hij dan Gerard en Pat. De komende dagen natte sneeuw en regen in het westen/zuiden. Midden en Noorden sneeuw met in de komende nachten rond de -7 oplopend na de jaarwisseling tot -20. Daarna is het nog onzeker of de dooi wederom inzet, maar daar horen jullie later meer over lieve kinderen.
Verdraaid, ik moet langzamerhand toch maar eens handschoenen gaan kopen.
lol, beetje laat!
tipje: H&M heeft prima warme handschoenen voor maar 5€
tipje: H&M heeft prima warme handschoenen voor maar 5€
Die gaat pas komen als de vorstperiode langer aanhoudt en zoals jullie weten is sneeuw funest voor het ijs om dikker te worden. Ik moet wel zeggen dat een nacht met -20 wel aardig meewerkt aan de dikte van het ijs :)