Subpage under development, new version coming soon!
Subject: Poll van de week 5
- 1
- 2
Gevogelte ook toch ? In elk geval mag het met één hand.
Voor zover ik weet, niet. Het is even geleden dat ik me daar voor het laatst in heb verdiept dus wellicht vergis ik me. :-)
Ik gaat er gewoon vanuit dat het het pootje is van de kip.. dus met de dingen die handen schijnen te heten...
(edited)
(edited)
Waar slaat anders het spreekwoord: beter 1 vogel in de hand dan 10 in de lucht op als je het niet met de hand mag eten. Dan zal het toch beter 1 vogel aan de vork dan 10 in de lucht zijn?
ooow is dat het... ik dacht altijd dat het om duiven ging waarbij je het lijf de ene kant op draaide en de kop de andere.
Je bent helderziend! Ik heb vandaag nog kip gegeten!
Ligt er trouwens aan of het een kippenpoot is of een vleugel of iets anders... Kipfilet doe ik echt niet met mn handen :p
Ligt er trouwens aan of het een kippenpoot is of een vleugel of iets anders... Kipfilet doe ik echt niet met mn handen :p
- 1
- 2