Subpage under development, new version coming soon!
Subject: Vreugdemuur
In brazilië spreken ze Portugees en volgens mij vergeet je Engels nog. Niet echt een supersterk betoog dus :-P
Weet ik, is bijna Portugees :) Ik schreef ook niet dat Brazilie Spaans spreekt maar de motor is voor de buurlanden en dat Spaans dan weer belangrijker gaat worden ;) Als Brazilie Spaanstalig was dan was het nu al veel belangrijker dan het nog gaat worden.
(edited)
(edited)
Portugees is even Spaans als Nederlands Duits is. De uitspraak verschilt enorm.
Ja, maar daar had ik het toch ook niet over? :) Ik schreef dat het bijna Portugees is en dan bedoel ik natuurlijk Braziliaans. En heb nooit geschreven dat Brazilie Spaantalig is en al helemaal niet dat Portugees hetzelfde is als Spaans. Wel lezen he als er wat geschreven wordt ;D
Maar je stelt wel dat Brazilië een belangrijk handelsland is en dat gebruik je als argument waarom mensen Spaans moeten leren in Nederland. Correct me if I'm wrong.
Misschien dan wat duidelijker schrijven, want ik kreeg de indruk dat je dat wél beweerde.
Ik bedoelde dus dat Brazilie de motor is van de buurlanden in Zuid-Amerika en die spreken wel allemaal Spaans en de invloed van Brazilie dus ervoor zal zorgen dat Spaans op den duur hoogstwaarschijnlijk weer belangrijker zal worden. Dat is wat ik bedoel :)
Toernooi van een kaartspelletje ongeslagen gewonnen. Dat was ook wel weer eens leuk. :-)
Zoiets. :D (Maar dan een variant dat een spelregelboek van een slordige 250 pagina's heeft.)
Eerste salaris binnen en bijna kampioen Eredvisie :)
Lekker bezig Paul! Je verdient het ook :)
Ik ook kampioen in de jeugd! Echt bizar
Ik ook kampioen in de jeugd! Echt bizar
dankje :) Ik zie het ook echt als een prestatie! :D
Ik ben officieel aangenomen als zwerfafvalobservator. :)