Subpage under development, new version coming soon!
Subject: »Klaagmuur
klaag, dat ik opmerk dat ik geen hoofdtrainer en jeugdtrainer had aangesteld..
vorige week ben ik van training veranderd dus het zal waarschijnlijk maar één week zijn die weggegooid is..
zonde..
vorige week ben ik van training veranderd dus het zal waarschijnlijk maar één week zijn die weggegooid is..
zonde..
Argh, ik krijg in outlook geen pop up bericht meer als ik een e-mail krijg. In de instellingen staat het gewoon goed.
Weet iemand de oplossing?
Weet iemand de oplossing?
Ik ken dit probleem niet eens en ik heb nooit outlook gebruikt. Dat lijkt me dus inderdaad het probleem.
Flikker een keer op met die kutjeugdspelers. 1 of 2 per week met een gemiddeld niveau van hopeless raak je toch een keer zat.
maak je niet druk, als je die jongens gewoon 20 weken traint, zul je zien dat ze ineens redelijk zijn !!!
dat is dan andere koek !
dat is dan andere koek !
Voor je het weet heb je toch een paar redelijke spelers rondlopen zo :')
al aardig wat blessure's gehad dit seizoen. Vrijwel allemaal lange blessure's (paar weken) en ook erg veel voor trainees. Daar baal ik behoorlijk van
Argh. Denk je een deal voor Rabinski te hebben, blijkt die gast pas in april begonnen te zijn en dus nooit genoeg geld te hebben.
Geen idee eigenlijk. Volgens mij deed hij de onderhandelingen voor een vriend met een team in de 3e klasse. Niet dat ik het volledig begreep, zijn Engels was vrijwel niet te begrijpen.