Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: »Klaagmuur

2007-03-19 13:01:13
Een tactiek maken is ook niet iets wat zomaar goed gaat, helemaal als je het nog niet eerder hebt gedaan. Het is een kwestie van uitproberen, kleine veranderingen maken en vooral blijven testen. Maar als je er dan beter in wordt zal je er absoluut veel en veel beter van presteren.
De standaardtactieken zijn gewoon niet goed. Ze hebben allemaal wel een of ander nadeel. Ik vind de 352 nog wel een van de beste, maar het nadeel daaraan is dat je verdediging gatenkaas is. Tussen je centrale verdediger en je 2 buitenste verdedigers ligt veel te veel ruimte bij de 352.
(edited)
2007-03-19 13:01:35
Als ik wat tijd heb, doe ik dat...
2007-03-19 13:08:38
Ik vond dat wel meevallen als ik eerlijk ben. Voor de verandering heb ik ook mijn wedstrijd gisteren live bekeken en het viel me op hoe goed vdHaar als een verdedigende middenvelder speelde. Hij was vaak zo snel terug dat ie Baranowski (centrale verd) kon helpen.

Ik vond vooral 3 spelers zwak spelen: Meerdink, Matia en Edwards.
2007-03-19 13:21:12
Ik heb even naar je wedstrijd gekeken en je 2 tegendoelpunten kun je wel toewijzen aan de tactiek volgens mij.

Bij de eerste maakt Weerman een overtreding omdat hij hem van achteren moet tackelen, omdat er geen centrale verdediger in de buurt was om hem van voren te tackelen.
Met een eigengemaakte tactiek met bijvoorbeeld 4 verdedigers op lijn die de aanvallers opvangen net buiten het penaltygebied had je dat kunnen voorkomen. Dan was er 1 van je centrale verdedigers uitgestapt ipv dat je verdedigende mid van achteren een tackle had hoeven maken.

En bij het 2e doelpunt miste er ook een centrale verdediger. Je centrale verdediger verloor de bal, dat kan gebeuren, maar er was geen 2e centrale verdediger om hem rugdekking te geven.

En aanvallend had het ook iets beter gekund. Juist tegen deze tactiek (je tegenstander speelde ook bijna een standaard 352, ligt de ruimte rond die centrale verdediger. Je spitsen stonden vaak te ver naar buiten, waardoor ze te veel meters moesten maken. Ten eerste heb je dan het risico dat ze van verder af gaan schieten. Ten tweede moeten ze meer lopen, waardoor ze meer van hun vaardigheden verliezen gedurende de wedstrijd. En een spits die eerst een hele afstand heeft afgelegd voordat hij 1 op 1 met de keeper komt schiet vaak minder goed.

Natuurlijk heb je absoluut veel pech gehad, je had zeker verdiend te winnen, je had veel betere kansen. Maar met een eigengemaakte tactiek is het risico op zulke wedstrijden een stuk kleiner.
2007-03-19 15:10:14
Je hebt zelf al eens tegen mij gezegd en dat geef je nu ook aan, dat je je wedstrijden nooit bekijkt. Dat is natuurlijk je eigen keus, maar dan is het moeilijk tactieken maken. Verder gaat tactieken maken met vallen en opstaan, het gaat niet vanzelf. Daar moet je toch echt oefening in krijgen. Dan hoeft je eerste tactiek net perfect te zijn, maar je kunt al wel veel verbeteren. Zelf ben ik begonnen met het instellen van corners en inworpen op mijn helft. Zonder gezien te hebben dat mijn verdedigers met weinig positiespel de bal steeds over de lijn trappen zou ik niet uit kunnen leggen wat het nut van positiespel voor verdedigers is.

Maar nu ik zelf. Ik wil niet klagen, maar ik ben wel teleurgesteld dat ik de verkiezingen in Malta niet gewonnen heb. Ik denk wel dat ik beter zou kunnen presteren dan de winnaar, maar goed, het is de keuze van Malta. Het voordeel is dat ik nu meer tijd heb voor mijn examen en dat is aan de andere kant ook niet verkeerd.
2007-03-19 18:38:38
Wat een ontiegelijke blunder om competities uit te breiden als de servercapaciteit het niet toe laat... als dit te lang duurt gaat het veel users kosten. (incl. me)
2007-03-19 18:42:09
Hoezo laat de servercapaciteit het niet toe? Ik vind het nog meevallen. Aan het begin van elk seizoen hebben we te kampen met een trage site. Dan vind ik het aan het begin van dit seizoen nog meevallen, vergeleken met vorig seizoen.
2007-03-19 18:42:45
Damn!!!!!! $1.20 dollar verloren net met poker, die 1.20 had ik gister gewonnen met een toernooi, en nu al wegggggg!!!!!!:(

op pocket j, tegen pocket k en pocket 9.. pocket 9 wint!!!!:@:@:@

tzit nooit mee :P
2007-03-19 18:51:37
Meevallen? Na elke klik kan je een minuut wachten, de lay-out laadt ie geeneens...

edit: Hmm, blijkbaar lag het aan de skin dus. Excuses :-)
(edited)
2007-03-19 19:22:24
En ik heb volgens mij ergens gelezen dat de nieuwe servers die de laatste keer zijn aangeschaft makkelijk uitgebreid kunnen worden met extra werkgeheugen en schijfruimte. Het is dus alleen nog even bekijken hoeveel nieuwe zooi er precies gekocht moet worden zodat het weer soepeltjes zal lopen.
2007-03-19 19:31:27
:D

Ik heb er woensdag wel last gehad en gisteren ook. Vandaag gelukkig niet:)
2007-03-19 19:51:00
Ik denk dat je geduld moet hebben, voor dat je een rare aankoop gaat doen. Je moet spelers kopen, die in jouw trainingsprogramma passen en niet zo maar een wilde aankoop doen!
2007-03-19 21:15:53
Klaagt dat zoveel teams aan mijn vriendschappelijke competitie mee willen doen. ;-D
2007-03-19 21:18:37
Heb je nog een plekje vrij? :)
2007-03-19 21:21:09
Het moet niet gekker worden... M'n vriendin vindt het stom dat ik wil stoppen met SK en ze heeft me waarempel zowat omgepraat. In ieder geval - voorlopig - m'n spelers maar weer van de TL gehaald.
2007-03-19 21:25:23
Doet je vriendin hier ook aan mee??