Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: »Klaagmuur

2007-03-25 17:13:12
agja misschien dak nog ffkes blijf spelen en dan volgend seizoen ,aar weer na de E ga:P
2007-03-25 17:22:50
Ik klaag dat de sokker servers traaaaaaaaaaaag zijn!!!!!!
2007-03-25 21:29:28
Ja we kunnen wel blijven klagen :)

daarstraks zelfs een downtime...

en nog begrijp ik niet waarom vorig seizoen werd aangegeven dat uitbreidingen geen problemen zouden geven ( doordat ze meer ruimte op de server hebben en dat ze meer geheugen hebben enzo)
2007-03-25 22:47:09
denk dat ik stop met sokker ik ben het echt helemaal beu vooral met deze ME passes die niet aankomen verdedigers die op goal schiet van eigen helft 2 lange blessures en ook nog eens met 2-3 verliezen.....

Ik heb je wedstrijd niet gezien, maar afgaande op de statistieken van de wedstrijd lijkt het er niet op dat je onterecht verloren hebt...
2007-03-25 22:53:54
Ik begrijp gewoon echt niet waarom ze niet ff een sorry naar kunnen zetten voor een trage sokker. Ik heb sterk het gevoel dat de devs alleen aan Polen denken.
2007-03-25 22:59:01
Dat is wel iets waar ik mij aan kan ergeren, er kan altijd iets misgaan, maar helemaal niks naar buiten brengen van hoe en wat, er zijn mensen die hier voor betalen die mogen best wel wat verwachten.
2007-03-25 22:59:14
op basis van de laatste 10 minuten niet nee...
2007-03-25 23:13:35
ogenschijnlijk ook niet over 90...
2007-03-25 23:23:05
de eerste 45 waren zowiezo voor mij
2007-03-25 23:32:07
Ja en en de 45 daarna zo te zien minstens zo hard voor hem...

Maar goed, je mag van mij blijven mokken in plaats van te zoeken naar verbeteringen voor de volgende keer...
Jij bent de manager...
2007-03-26 01:20:09
Wat betreft de server, dit is wat ik net heb gelezen:

from greg:

it was problem with f... haproxy - was working ok one server www but not synchronizing correctly when there are more servers (but... it is designed to work on many servers :>). We just have oriented... It DOUBLED load on internet connections, so when there was 3000 logged on is was like 6000 was. So we disconnected 2 apache servers and leave the one active :> (+database of course)

We are investigating if it's a bug of haproxy or problem with configuration.

Het lijkt er niet op dat ze hier veel aan kunnen doen. Wel is duidelijk dat ze er ook niet blij mee zijn als de servers zo langzaam zijn en dat ze echt ons allemaal, niet alleen de Polen (waar je dat toch steeds vandaan haalt, diamania?), van een goede server willen voorzien. Hopelijk kunnen deze problemen dus snel worden opgelost.
2007-03-26 01:45:43
Blijf het toch apart vinden dat het probleem zich elk seizoen voor doet en ook enkele weken aanhoud. Kan me moeilijk voorstellen dat het elke week een ander probleem is, maar ja ik weet er zeer weinig van af dus zal het maar geloven.

Dat mensen geld verliezen met transfers is natuurlijk een slechte zaak, maar daar is zelf nog wat aan te doen. Dat je eigenlijk de hele zondag, wat eigenlijk de belangrijkste dag van de week is in sokker, niet normaal de site kan gebruiken is in ieder geval slechte PR. Het ergste vind ik nog wel dat je na een hele dag problemen hier via via om half 2 's nachts op een spammerig topic op freestyle moet lezen wat er nou eigenlijk aan de hand was.
2007-03-26 01:47:20
Klopt, wat ik net op Belgie heb geschreven:

Shadowman to grmbl 2007-03-26 01:45:52
Ik heb net een post van greg gelezen op het mod-forum waarin hij ongeveer het volgende schrijft:

'Liever een werkende server dan een goede discussie op het forum, elke opmerking van mij lokt weer 10 vragen uit. Die tijd kan ik beter besteden aan het oplossen van de problemen'.

Verder schrijft hij dat ze de afgelopen 2 weken al heel veel hebben gedaan, als ze niks hadden gedaan, hadden we dagenlang niet op Sokker gekund. Maar ze wisten tot nu toe niet precies waar het probleem zat. Ze komen nu steeds dichterbij, dus de oplossing lijkt ook dichterbij.

Ik ben het met die 1e opmerking gedeeltelijk eens. De stabiliteit van de server moet absoluut de allerhoogste prioriteit hebben voor de devs. Maar ze kunnen er ook niet onderuit om de community te informeren wat er aan de hand is. Dat hoeft niet veel te zijn, gewoon een algemene opmerking dat ze weten dat er problemen zijn en dat er keihard aan gewerkt wordt om het op te lossen. Dat zou al veel schelen.
Maar ik krijg steeds meer het gevoel dat ze die taak zelf niet aankunnen. Ze zijn slechts met z'n 3en en ze zijn alledrie hard nodig bij de servers. Ik ga greg dan ook adviseren om te overwegen iemand voor pr 'aan te nemen'. Ik weet zeker dat ze wel een of andere Pool kunnen vinden aan wie ze een korte uitleg kunnen geven en die dan verantwoordelijk is voor het uitgeven van een persbericht.
2007-03-26 01:47:52
Ik ben het wel met je eens....al vind ik de site nog best toegankelijk. Zo heb ik vanmiddag gewoon een bidwar van een kwartiertje ofzo gehad....het is wel eens véél erger geweest. De devs zijn ook maar mensen natuurlijk en ze proberen het spel voor zoveel mogelijk mensen toegankelijk te maken.

Uiteraard kan en moet het beter, maar er is geen man overboord.
2007-03-26 01:49:01
Message deleted

2007-03-26 01:49:26
Er zijn genoeg vrijwilligers die dat willen......lijkt me een goed plan voor SK.