Subpage under development, new version coming soon!
Subject: »Klaagmuur
de bus moet alleen iets eerder aankomen en dan wachten op de overstappers van de trein... niet dus!
maar op een zekere manier zijn ze toch wél goed op elkaar afgestemd?? :P
Dat heb ik met mijn vaste overstap in Zwolle. (Deventer - Groningen) De trein uit Deventer is vrijwel standaard vertraagd en de trein naar Groningen wacht feitelijk nooit. Met de nieuwe dienstregeling is de vertraging hopelijk opgelost, aangezien het traject Zwolle - Roosendaal door midden is gehakt, maar ik moet het nog zien.
suc6! ik zie alleen altijd mensen uit bussen rennen richting een trein die al bijna zijn deuren weer dicht doet. dan moeten ze nog het station door, onder het spoor door, de trap oprennen tegen de honderden mensen in die er net uitkomen en dan erachterkomen dat ze 5 stappen te kort komen om in te stappen (heb ik altijd nog gehad als ik van bus op trein moest overstappen, gelukkig is dat niet zo vaak :D)
Zoiets heb ik ook eens gehad. Ik ging met de trein vanuit Den Haag naar Leeuwarden (via Zwolle dus) en de trein komt met net iets vertraging aan in Leeuwarden. Ik moest de trein naar Groningen hebben, is die net 1 minuut vertrokken voor onze trein aankwam. De trein kon niet wachten, omdat die van NoordNed was en de trein waar wij mee in Leeuwarden aankwamen van de NS. Ik heb me maar aan laten praten dat de fout bij de NS lag. Het lullige was dat we een heel uur moesten wachten omdat we én de sneltrein én de halfuurlijkse stoptrein niet konden nemen, dus moesten we die trein nemen die maar 1 keer per uur stopt.
Maar dat was geloof ik nog de oude dienstregeling:P
(edited)
Maar dat was geloof ik nog de oude dienstregeling:P
(edited)
Hehe, een vriendschappelijke wedstrijd tegen een kameraad gewonnen, ik speel de laatste tijd vaker tegen hem.
Maar ik word vanavond extra gepest omdat er 3 man van mij werden afgestuurd en dat ik dus niet kan winnen zonder hard te spelen.
Maar ik word vanavond extra gepest omdat er 3 man van mij werden afgestuurd en dat ik dus niet kan winnen zonder hard te spelen.
De auto is ook niet alles. Had vandaag tentamen dus dacht neem voor de zekerheid de auto even. A2 richting Den Bosch was genieten vanochtend, ongeveer 20km in file gereden en uiteindelijk meer dan een uur te laat voor m'n tentamen :(
Klaagt over blessure van 27 dagen voor zijn topspits en bijbehorende 2-5 nederlaag in de beker
Aii, dat is kut! Mijn zus stond een keer vast op de ring (Groningen) omdat er een ongeluk was gebeurd. Daardoor kwam ze 35 minuten te laat voor haar tentamen. Je mag tot een half uur na opening van de deuren nog binnenwandelen. Ze hadden daar geen boodschap aan dat ongeluk en werd zo terug naar huis gestuurd...soms kun je toch maar beter gewoon een trein/bus eerder nemen :-)
Heb mijn tentamen ook niet kunnen maken. Dus heb een herkansing over 3 maanden. Yay!
das echt kut,
ik heb het ook 1 keer gehad en nooit meer daarna.
Ik pak altijd een trein eerder als ik een tentamen heb ofzo :)
ik heb het ook 1 keer gehad en nooit meer daarna.
Ik pak altijd een trein eerder als ik een tentamen heb ofzo :)
mijn stadion is nog steeds niet klaar. ze zijn al 11 of 12 dagen bezig terwijl de planning op 9 dagen stond. bagger zooi
klaag hoe sommige niuwe managers tegenwoordig met zulke spelers matige spelers miljoenen verdienen ( wat gewoon vroeger onmogelijk was),