Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: De weerwolven van Wakkerdam Continues ....

2015-01-26 19:47:50
Haha, ja lullig om zo alsnog gepakt te worden. Je had zelf dan alleen blijkbaar ook niet goed in je rol ingelezen dat je dat zinnetje niet hebt gezien? ;)

Dan moeten we alsnog een zoektocht beginnen voor deze dagfase.
2015-01-26 19:48:37
Heks heeft afgelopen nacht dus het drankje gebruikt. Nachtfase 1 is een slachtoffer gevallen.

Houd je nachtfase 2 (actie van wolven en actie van psychopaat) over... Daar hebben de hoer en/of beschermengel dus een rol in gespeeld dan afhankelijk van of de psychopaat iemand heeft aangevallen.

Verder is deze nachtfase dus gekozen voor Wesley. Zat daar een gedachte achter van de wolven of niet? Hebben ze al eerder bij dagfases op hem gestemd ofzo?
2015-01-26 19:49:07
Of zelfs beide...gezien de psychopaat ook in actie mocht komen in nacht 2.
2015-01-26 19:49:31
Met deze actie weten we echter nog niet heel veel meer.
2015-01-26 19:51:35
Dat is een goeie die laatste opmerking Randy, we kunnen kijken wie er eerder op hem gestemd hebben tijdens de dagfase.
2015-01-26 19:53:00
Ik ben de enige dit spel die op Wesley heeft gestemd.
De eerste dag stemde niemand op Wesley, de 2e nacht ik als enige.
Het lijkt er voor mij op dat de wolven mij juist verdacht proberen te maken.

Zoals gezegd, ik had zaterdagavond al de reden van mijn stem geplaatst.
- Ik gokte dat de weerwolven niet op elkaar stemmen en koos daarom iemand zonder stem
- Wesley was redelijk stil en had zich niet in een discussie gemengd
- Hij had op mij gestemd, ik was daardoor zeker dat hij op een burger stemde de eerste dag
2015-01-26 20:04:22
Zijn er meerdere wolven dan...?
2015-01-26 20:04:43
Hoe weet je dat?
2015-01-26 20:08:45
Uit de tekst van Jekke:

Het aantal spelers met een bepaalde rol wordt vooraf niet bekend gemaakt.

2015-01-26 21:04:15
Als het goed is zijn er meerdere ja. Een weerwolf (opperwolf) en een weerwolf met conversie... De welp is er gelukkig al uit, want die zou afgelopen nacht ook wolf geworden zijn.

2015-01-26 21:57:50
Dat is niet zeker, volgens de regels kan het ook zin dat er 0 spelers van een bepaalde rol zijn, aantal is niet bekend.
Lijkt me inderdaad wel dat dat er minimaal 1 opper wolf, 1 met conversie is en 1 welp was.
Die wolf met conversie zou dus zomaar de verloren plek kunnen laten opvullen zodat er weer evenveel wolven zijn als gisteren :S
Waarschijnlijk dus minimaal 3....
2015-01-26 21:58:59
Geeft ons nog altijd een flinke meerderheid :)
2015-01-26 21:59:29
Poey to Poey
Uitgaande van 3 dan.
2015-01-26 22:00:30
Poey to Poey
Met hierbij nog een psychopaat toch nog wel veel 3....
2015-01-26 22:08:56
Maar er moet altijd een opperwolf zijn. Kan ook zijn dat de weerwolf met conversie ook direct de opperwolf is. Maar het lijkt mij stug dat een wolf op zichzelf beslist (in het begin van het spel). Het valt inderdaad niet uit te sluiten, maar het lijkt me sterk.

Daarnaast voegt Jekke de nieuwe rol van weerwolf met conversie toe, dus die zal hij ook zeker ingevuld hebben. Vandaar dat ik er eigenlijk vanuit ga dat er momenteel 2 wolven toch wel moeten zijn. En dan nog mogelijk een 3e (nu al of later in het spel).


Ook goed dat de ziener nu trouwens al 3 nachten iemand heeft kunnen bekijken... Maar wanneer is het voor hem tactisch het juiste moment die info met ons te delen. Hij kan zomaar komende nacht het slachtoffer worden (Psychopaat en wolven komen dan samen weer in actie dus minimaal 2 kansen op een dood van de ziener). Hij kan uiteraard ook onverwachts op de dagfase eruit gestemd worden.
2015-01-26 22:14:21
De ziener moet inderdaad het juiste moment kiezen en heeft ook nog de kans er random uitgestemd te worden.