Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Weerwolven van Wakkerdam part V

2015-02-16 16:44:33
luuut: II
Gohf: VI

Ik ben niet de burgemeester, maar ik heb hier dus wel de beslissende stem. Gohf, gefeliciteerd met het burgemeesterschap.
2015-02-16 19:08:16
luuut: II
Gohf: VII

Lijkt mij niet handig om iemand die voor het eerst meedoet gelijk deze rol te geven...Gohf krijgt mijn stem.
2015-02-16 21:42:54
luuut: II
Gohf: VIII

Ook mijn stem op Gohf gezet
2015-02-16 23:03:59
Het beruchte dorp Wakkerdam was enkele jaren onbewoonbaar gebleven nadat de weerwolven het complete dorp hadden uitgeroeid. Een oproep werd gedaan door de koning der Wakkerlanden om het dorp weer nieuw leven in te blazen. Veel gehoor werd er niet gegeven aan de oproep van de koning. Slechts enkele individuen durfden het aan om hun carriere in Wakkerdam voort te zetten, want niemand kon met zekerheid zeggen dat het er veilig was.

Op een regenachtige maandag besloten totaal 11 personen een poging te wagen om weer een hechte gemeenschap te vormen. Er werd al eens langzaam rondgekeken en sommigen durfden zelfs al een gesprek met elkaar aan te gaan om elkaar beter te leren kennen. Uiteindelijk werd er unaniem afgesproken om een burgemeester te kiezen om zo te hopen dat het dorpje ook weer op een goede manier bestuurd kon worden.

Velen durfden nog niemand echt in vertrouwen te nemen, maar er moest toch iemand gekozen worden tot Burgervader van Wakkerdam. Uiteindelijk besloot men 2 namen te loten en een stemming te houden over die 2 betreffende personen. Uiteindelijk kwamen Gohf en luuut uit de koker. Men kreeg hierna een uur om zich te beraden over zijn of haar stem. Links en rechts deden beide kandidaten enorm veel moeite om stemmen te ronselen.

Na een goed uurtje kwamen de inwoners weer bijeen en kon er gestemd worden. Een voor een werd er gestemd. Uiteindelijk werd Gohf met een ruime meerderheid van 8 tegen 2 gekozen tot nieuwe burgervader van het dorp. Het volk riep de nieuwe BM naar voren voor een woordje te houden en dit gebeurde.

´´Beste inwoners van Wakkerdam. Het is mij een groot genoegen om jullie burgemeester te zijn en weer een gezellig en leuk dorp van Wakkerdam te maken. We kunnen hopelijk met een schone lei beginnen en zullen er alles aan doen om het dorp te beschermen tegen het kwaad. Ik wil eenieder die op mij gestemd heeft bedanken voor zijn of haar vertrouwen en ik zal er alles aan doen om dat vertrouwen ook waar te maken. Dan lijkt het mij nu maar eens de hoogste tijd om elkaar echt eens wat beter te leren kennen en een saamhorige gemeenschap te gaan vormen.´´

Na deze wijze woorden werd er nog genoeg gedronken, verteld en gelachen.


De deadline van nachtfase 1 is dinsdagavond 22u00.
2015-02-17 08:43:12
Nu beginnen de tergende eerste rondes zonder al te veel informatie weer. Er valt eigenlijk weinig te melden. Welke deadline komt er nu ook alweer aan, nacht of dag?
2015-02-17 08:43:46
Oh, ik ben nog te duf, zodra ik op verzenden klikte zag ik de laatste zin van Randy.
2015-02-17 10:03:12
Aangezien ik als kersverse burgemeester de taak heb voor alle burgers te zorgen zal ik deze keer geen lijstje samenstellen voor de 1e dagfase van morgen.

Wel beroep ik ieder op zijn burgerplicht en als je vermoedens hebt(ook al zijn ze vaag) ze hier neer te zetten. Voor de burgers die zich daar niet in willen mengen, wil ik verzoeken om diegene die hun kop boven het maaiveld durven aan te steken wat credits te geven.

2015-02-17 17:38:12
Jij begint nu al te speculeren. Welliswaar over deadlines, maar toch. Ik zeg: burn, baby,burn!
2015-02-17 18:03:36
Jaja, ik zal nog eens op je stemmen voor het Burgemeesterschap.
2015-02-17 18:59:09
Maar luuut wilde helemaal geen burgemeester worden :p
2015-02-17 19:02:43
Inderdaad, payback time haha.
2015-02-17 22:26:45
Na de burgemeesterverkiezing gingen de inwoners in gesprek met elkaar onder het genot van enkele biertjes. Zo hadden Pieter en Luuut het uren over voetbal. Pandula, wesleystevens, Poey en fvtende leerden elkaar beter kennen onder het genot van een potje hartenjagen. Myname en Mjakk gingen op hun beurt hout bijeen sprokkelen voor het kampvuur die avond. De overigen waren in gesprek met de burgemeester om erachter te komen wat voor een persoon hij eigenlijk was. De avond viel en het was zeer gezellig rond het kampvuur. De nodige liedjes werden gezongen en er werd zelfs een stoelendans georganiseerd welke gewonnen werd door vaina.

De nacht brak aan en de burgemeester vond het verstandig deze eerste nacht het niet al te laat te maken. Men ging allen tegelijk naar bed toe. Eenmaal onder de dekens kon een enkeling toch moeilijk slapen gezien het verleden van dit dorp. In de ochtend riep de BM ieder bijeen om koppen te tellen. Ieder werd rustig toen bleek dat alle 11 nog aanwezig waren.

Niemand werd deze nachtfase vermoord.
(edited)
2015-02-17 22:27:19
Deadline dagfase 1 is donderdag 22u
(edited)
2015-02-17 22:37:19
Geen doden, dat is fijn! :D
Krijgen we nu weer de lastige eerste dagfase, waarin er zonder informatie toch een keuze gemaakt moet gaan worden.
2015-02-17 22:49:47
Ook hier weer speculeren. Was de opperwolf inactief? Of was er een actie van heks of agent (als die rollen al aanwezig zijn). Voorlopig is het nog koffiedik kijken
2015-02-17 22:53:31
Of zaten ze op de hoer? Kan ook nog.
Of een 'tactische' keuze van de wolf/wolven?
Teveel opties mogelijk om iets uit te kunnen halen.