Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Rockingsoccer

2018-03-30 15:53:12
In de analyses (volgens mij heb je daar een scoutkantoor voor nodig voor je dat kan doen) kan je je tactiek vergelijken met vorige wedstrijden van tegenstanders. Verder is veel verdedigers en een verdedigende middenvelder hebben het belangrijkste in het spel, in de ere speelt volgens mij bijna iedereen 5-3-2 of 5-4-1.
2018-03-30 17:00:38
Hoe kan je zien of je een beetje leuke speler in je elftal hebt ?

Heb nu een team in 4.2, maar snap.er.nog.niet veel van.
2018-03-30 17:27:37
Als ze goed zijn :P

Of jong met een hoog talent. De waarde is wel een indicatie, meestal zijn spelers die meer waard zijn beter. Uitzondering is als een speler heel veel nutteloze training heeft gehad en daardoor een hogere waarde heeft gekregen.

Je lijkt wel een aantal leuke jeugdspelers te hebben om te beginnen, duurt nog even voor je ze van die kwaliteit uit je eigen jeugdopleiding krijgt. Om er zo veel mogelijk uit te halen is je trainingscomplex zsm zo hoog mogelijk krijgen het belangrijkste.
2018-03-31 09:07:35
Tegen betere tegenstanders speel ik ultra verdedigend verdedigers zo ver mogelijk terug) en op de counter. Het pakte goed uit in m'n laatste competitiematch tegen iemand die het spel al bijna 4 jaar speelt.
2018-04-01 13:48:32
Kun je ook instellen dat je op de counter (of andere instelling) speelt, of hoort dat gewoon bij je verdedigende opstelling?
2018-04-01 17:02:54
Dat kan je ook instellen ja en de verschillende instellingen bepalen hoe je team zich gedraagt, bijvoorbeeld als je op een gelijkspel speelt is je team aanvallender bij achterstand en verdedigender bij een voorsprong.
2018-04-02 22:59:43
Maar het hele tactiesche gebeuren is toch niet echt ontwikkeld? Op basis van de wedstrijden (met name het willekeurige geschuif van spelers en bal) wordt ik niet veel wijzer...

Wat doe ik nu het best met de opgebouwde ervaring? Gelijk de hoofdskill bijplussen zodra er genoeg punten zijn?
Het valt me op dat zelfs de topspelers enorme mono-skillers zijn. Heeft het trainen van secundaire vaardigheden ueberhaupt zin?
2018-04-03 11:16:00
Vershilt per speler en wat je wil dat ze doen en welke specials ze hebben. Het spel werkt in zones, met dingen als intercepties en succesvolle tackles (bijvoorbeeld) afhangend van respectievelijk blokkeren en duelleren. De exacte positie van spelers is niet echt relevant, meer in welke zone ze staan. Waar in de zone maakt dan niet echt uit.

In het algemeen is de hoofdskill het belangrijkste, met tactiek maar tot ongeveer 1,5 bal nuttig voor spitsen en keepers en veel belangrijker voor middenvelders (vooral aanvallende mids en vleugelspelers) en verdedigers (vooral vleugelverdedigers). Duelleren en in mindere mate blokkeren is ook belangrijk voor verdedigende middenvelders. Blokkeren is de 2e skill voor centrale verdedigers.

Aan de andere kant zweren sommige spelers ook bij aanvallende mids zonder tactiek en zo veel mogelijk passen heb ik gezien, en dan vaak met afstandsschoten er bij (waarin passen als scoren gebruikt kan worden) als special zodat je een extra halve spits hebt die ook je andere spitsen aan kan spelen. En je hebt ook de special 'versatile' (weet de Nederlandse naam niet) waarin bijstats letterlijk nutteloos zijn als de speler de juiste hoofdskill heeft en op de juiste plek staat. Ik weet alle details ook nog niet en weet ook niet hoe ik uiteindelijk mijn team zou willen hebben staan, maar er komt wel meer bij kijken dan je in 1e instantie denkt. Na een tijdje leer je de wedstrijden ook 'lezen', ik weet nu ongeveer wat er kan gebeuren in verschillende situaties terwijl ik aan het begin echt geen idee had wat er allemaal gebeurde tijdens de wedstrijd.
2018-04-03 16:05:02
Dat kan je ook instellen ja en de verschillende instellingen bepalen hoe je team zich gedraagt, bijvoorbeeld als je op een gelijkspel speelt is je team aanvallender bij achterstand en verdedigender bij een voorsprong.

Waar kun je dat dan instellen? Ik kan dat nergens vinden? Of heb je daar een hoog niveau scout office voor nodig o.i.d.?
2018-04-03 16:08:45
Ik weet het niet meer maar ik dacht wel dat je er idd een bepaald niveau voor nodig had. Ik heb dit:

2018-04-03 16:11:01
Ah dat knopje had ik nog nooit gezien. In ieder geval nooit gedacht om er op te klikken haha. Bedankt en ook bedankt voor de uitleg in je andere post, is zeker bruikbare informatie :).
2018-04-04 06:58:27
Heb inmiddels al een kantoor, met 1 vd spelers als personeel. Niet ontevreden, z'n talent is 8.00. En vaardigheid voor het Jeugdcentrum 3.0, gaat elk seizoen 1 punt omhoog.
2018-04-08 19:44:57
Hoe kun je kaartjes voor andere wedstrijden kopen? Ik reageer nu meestal op degene die kaartes van mij koopt, maar je zult toch ook wel als eerste kunnen kopen?
Ik sta trouwens bovenaan in 4.1. Slechts een gelijkspelletje, toen ik mijn wissels wat al te druistig had ingezet. De rest allemaal gewonnen.
2018-04-09 07:14:38
Bij de resultaten kun je van iedere competitie wedstrijden zien waar je nog kaartjes voor kan kopen. Je zult er dus wel zelf competities voor langs moeten gaan.
2018-04-09 13:29:46
Lekker bezig man! Ik probeer je bij te houden :p
2018-04-10 22:05:35
Het is me gelukt, nu ben ik aan kop zelfs!