Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Muziekdraadje

2009-08-14 13:27:04
@ Denzel ; 1 v/d weinige liedjes die ik van Linkin park & Jay-Z goed vind. ^^
Na Pearl Jam wordt dit het volgende bezoek:



Ze gaan hun album 'Love" uit 1985 spelen. Back down memory lane voor me.
2009-08-16 23:49:27
Dat lijkt me iets om naar uit te kijken. :)
En qua memory lane kan deze er ook nog bij (voor mij):

2009-08-17 18:20:31


VET! :D... Zal vast niet iedereen met me eens zijn ;)
2009-08-18 08:17:38
Ik in elk geval wel ! Heel vet !
2009-08-18 22:04:39
Ik ga ze donderdag of vrijdag of zaterdag kijken in ieder geval, eens kijken wanneer ze komen ;)

En ook nog dit:



Mijn held Erlend Oye voor de zesde keer geloof ik:









Tot over een paar dagen :P
2009-08-18 23:09:08
*Gaat maar eens luisteren*

Nog niet alles geluisterd, maar Whitest boy is wel wat.
(edited)
(edited)
2009-08-18 23:35:51


Lekker vanaf het begin het volume hoog :)
2009-08-19 12:24:37
1 van de beste optredens op het Sziget festival. Als er belang voor is wil ik hier wel meer vertellen over het festival in totaal.


Deze is van het optreden waar ik geweest ben


1 van hun nummers normaal
(edited)
2009-08-23 16:29:02
Wat een schijtlied zeg ! :M
2009-08-23 20:01:01
Als er belang voor is wil ik hier wel meer vertellen over het festival in totaal.

Ga je gang :)
2009-08-23 20:16:36
Leuk dat er belang bij is.

Het grappige is dat bij binnenkomst sziget een amateur festival leek te worden. 2 voorbeelden:
1 We waren met 5 man op 3 motoren. Nadat we de armbandjes hadden gingen we met de motoren naar de brug waarover je toegang krijgt op het terrein. Sziget= eiland in het Hongaars. Van de mensen hier moesten we naar een andere brug heen. Daar aangekomen werd ons verteld dat we daar de motor konden neerzetten voor 40 euro. Wij vragen of we eerst de baggage op het terrein mochten brengen. Geen probleem. We moesten maar terug gaan naar de 1e brug daar het terrein op gaan en later terug komen. Wij dus terrug naar de eerste brug en daar verteld dat we het terrein op mochten van de andere mensen. Even twijvel en dan ok rij maar door. :)
Iets verder werden alle mensen aangehouden om te kijken of ze ook iets bij zich hadden wat niet hoorde, maar 3 motoren ? Die konden zo door rijden.

2 Er is geen verschil tussen festival terrein en kamping, dus zet je tent maar neer waar je wilt. Als het maar niet voor een podium is.

Wij als Nederlanders natuurlijk denken dat alles enorm uit de hand loopt, maar het tegengestelde is waar. Bijna iedereen houd zich aan de minimale regels die er zijn en gedraagd zich gewoon. Een grote verademing om te zien de sfeer is dan ook fantastisch.
Doordat alles door elkaar heen is heb je ook geen lange rijen voor het bier of eten. Meer dan 5 minuten heb ik maar 1 keer moeten wachten.

Crowd surfen, waarom is dat eigenlijk verboden?
Bewaking af en toe zie je iemand.
Muziek, ondanks het ontbreken van in 1e gezicht grote namen geweldig:
Pendulum, fat boy slim, Faith no more, Offspring, Ska P, Mala Vita en ook meerdere Hongaarse bandjes die de moeite waard zijn. Het meest heb ik genoten van optredens waar ik dat niet van verwacht had.
De muziek begint om 11 s'morgens en duurt tot 3 uur s'nachts, waarna nog een paar tentjes los zijn tot 5 uur.
Het is dus ook een echt 24 uurs festival wat de mensen ook al uit elkaar haalt.

Hadden we gewild konden we zo met de motoren over het eiland rijden..... Echt onmogelijk in Nederland bij een festival.

Conclusie het leek zo amateuristiesch dat het gewoon geweldig georganiseerd is en Pinkpop en Lowlanse gewoon amateurisisch zijn en ondergaan aan alle west europese regels.

Bij vragen brand maar los.
2009-08-24 16:48:40
Terug van Lowlands. Veel toffe concerten gezien. Grootste misser is te vroeg weg gaan bij Whitest Boy Alive :(
2009-08-25 00:49:31
@Mjakk: je hebt de cover van Robin S. en de stage theatrics van Erlend + toetsenist gemist? :)... In België vielen ze wat tegen dit keer, maar dat kwam door de vermoeidheid. Patrick Wolf was super daarentegen, nog nooit in zo'n opgewekte bui gezien.

@C_i: haha, dat klinkt geweldig. Het is sowieso een idioot festival natuurlijk door de hele omgeving en de lengte vooral ook, maar dat het allemaal zo open en vrij is, is natuurlijk een verademing. Hoewel ik zelf er niet zo'n probleem mee heb als alles wat strakker geregeld is hoor. Het fijne aan bijvoorbeeld Lowlands is dat je goede faciliteiten krijgt, en dat wil ook wel eens helpen als je dagenlang achter elkaar tot diep in de nacht doorgaat (ik ben een nachtmens, geen ochtendmens).

Waar ik me wel altijd aan stoor zijn de prijzen op de Nederlandse festivals, in die zin kun je met reis erbij wellicht zelfs nog goedkoper uit zijn op Sziget. Een pizza slice voor 4 euro is echt te asociaal in ieder geval, en het bier is nog festivalbier ook. Dat zal daar wel anders zijn ;)

En Faith No More vind ik zeker geen kleine naam! :P
2009-08-25 08:54:03
Faith no more is zeker geen kleine naam. Hoewel het ook niet zo groot klinkt als namen die ik op pinkpop heb gezien. Ik wilde zelf eerst niet eens naar dat concert heen, maar ben blij dat ik toch gegaan ben. Het was muziekaal het beste concert van allemaal.
Op Sziget zijn de faciliteiten ook zeker goed te noemen. Het enige wat ik minder vond waren de douces. Hier was op spitsuren geen doen aan om heen te gaan. Ben dan ook meerdere keren rond 3 uur s'nachts gegaan. De Wc en dixies vond ik schoner dan dat ik me van pinkpop kan herinneren. Misschien dat er een paar van die pisbakken extra konden zijn op bepaalde plekken.
Op Sziget had je keuze uit festival bier uit de tap of gewoon bier uit blik, wat wel iets duurder was. De prijzen zijn over het algemeen netjes te noemen. Het totale feestje heeft me wel meer gekost dan als ik naar een Nederlands festival zal zijn gegaan, wat ook niet erg vreemd is als je ziet dat ik nu 2 weken ben weggeweest en anders 3 dagen. Daarbij hebben we het er ook wel een paar keer van genomen en moest ik de benzine van de motor helemaal zelf betalen, waar je richting een Nederlands festival dit kunt delen.
Op zich is het niet zo heel erg als alles zo strak is geregeld, maar als je dan op dit festival komt heb je echt wel zo iets van wow wat is dit. Waarom kan dit niet in Nederland. Het meest geweldige is gewoon dat er een paar dagen zijn dat je met de auto het terrein op mag en dat je zelf mag kiezen waar je wilt staan. Uiteraard moet je daar wel een terrein naar hebben.

De enige conclusie die iedereen van de groep kon nemen die naar een Nederlands festival was geweest was dat Sziget gewoon subliem is van opzet. Er is maar 1 nadeel aan het festival. Er word aardig veel gestolen. We hebben meerdere verhalen gehoort van tenten die zijn leeggerooft. Uit mijn groep was er iemand die de portomonee is kwijt geraakt en ik heb mijn telefoon verloren.