Subpage under development, new version coming soon!
Subject: Hattrick
Ik zal eens kijken, ik wacht in elk geval tot na de verhuizing, en tot een paar weken na de masters mocht ik de beker winnen. Op allemaal gastenboekberichten van totale vreemden zit ik niet te wachten :)
nou dat komt goed uit met de jeugd. Ik laat me verassen, was het eigenlijk zat en wilde al overstappen op het oude systeem.
Zoveel nieuws heb ik nog niet gezien, maar we zien wel. De jeugd is bij mij alleen een middel om geld te maken, meer niet eigenlijk.
Even cashen dit seizoen met wat leuke talentjes.
Even cashen dit seizoen met wat leuke talentjes.
beginpagina staat een heel nieuw verhaal hoe ze het jeugdteam systeem gaan verbeteren. Erg goed dan kan je tenminste een beetje zien hoe en wat. Nu sloeg het af en toe nergens op wat die gasten aan het brullen waren of wat er in de tekst stond :)
Rustig maar, ik zal je niet feliciteren of condoleren met de beker hoor.
scherp hahaha. laten we maar zeggen verrassen haaahaaahaaa :P
Ik zou dat daarentegen wel graag doen. Het is toch een tikje onwerkelijk om Wybo zonder GB te zien, na al die jaren.
De vorige keer duurde niet zo lang, meen ik me te herinneren. Of misschien heb ik 't verdrongen, dat kan ook, natuurlijk. ;-)
Ik heb geen idee meer hoe lang de vorige keer was.... maar ik denk langer dan nu. Al heb ik geen idee meer hoelang ik nu alweer zonder zit. Dat komt ook omdat ik het eigenlijk amper mis. Zeker met dat huidige systeem dat als je op een speler biedt dat die speler dan gewoon makkelijk te vinden blijft bij een overbieding zorgt er gewoon voor dat het bookmarksysteem ook minder urgent is.
Ik zou echt niet willen doen zonder het nieuwe tenuesysteem, persberichten en m'n gastenboek.
Ik gebruik eigenlijk enkel de feds en het teamlogo is ook aardig. Spelers koop ik toch nooit, persberichten schrijf ik nooit, teamtenue vind ik niet noodzakelijk, gastenboek kan ook via HT-mail :)
O, en het gebrek aan reclame vind ik ook wel prettig.
O, en het gebrek aan reclame vind ik ook wel prettig.
Vergat je die opstellingen ook maar wat vaker..... Volgend seizoen proberen? :-)
Ik ben mn opstelling vandaag weer vergeten, dat brengt mijn gemiddelde van wedstrijden vergeten weer een klein beetje omhoog ;)
En mijn competitiewedstrijden vergeet ik ook wel eens, maar tegen jou natuurlijk niet :P
En mijn competitiewedstrijden vergeet ik ook wel eens, maar tegen jou natuurlijk niet :P