Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Hattrick

2005-10-05 12:46:36
Men kijkt veel te veel naar de lay-out, een andere "skin" en ze vinden sokker al 2 x zo goed...
2005-10-11 11:56:33
Ik denk dat het vooral te maken heeft met de gebruiksvriendelijkheid. :-) Sokker is gewoon stukken slechter dan HT in dat aspect. Enerzijds zijn vrij veel aspecten van Sokker lastiger geregeld dan noodzakelijk en anderzijds zijn de regels minder uitputtend dan je graag zou zien. (Vooral als handleiding ontbreekt er nog wel het eea aan!) De combinatie is erg vervelend, zeker als je niet zo goed bent in Engels. (Gelukkig spreek ik Engels vloeiend, maar ik kan me goed voorstellen dat potentiële gebruikers die dat niet doen daar op af knappen)

Ik besef goed dat HT veel meer ervaring in huis heeft en langer de tijd heeft gehad zich te ontwikkelen. :-)

De tactische kant van sokker trekt mij aan, maar ik blijf HT leuker en beter vinden.

Gelukkig kan ik allebei spelen :D
2005-10-11 15:00:23
mee eens.
2005-10-11 16:01:26
ik ben het er niet mee eens.

1) Sokker is er ook in het Nederlands, dus waar je dat engels vandaan haalt....
2) op welke manier is Sokker minder gebruiksvriendelijk dan Hattrick dan? Ik vind het juist gebruiksvriendelijker, kijk maar naar de transfers en fora.

Ik ben het wel met je eens dat het voor luie mensen misschien even uitpluizen is, maar dat is bij Hattrick niet heel veel anders....
2005-10-11 22:15:41
1) Slechts gedeeltelijk. Voor de fijnere punten betreffende taktiek e.d. wordt er verwezen naar een ENGELSTALIGE site. (edit: ik ben niet helemaal volledig hier, de regels leggen wel degelijk uit hoe de taktiek werkt maar relevante dingen als inworpen en corners worden er NIET uitgelegd)

2) Transfers is juist een voorbeeld waar HT beter in is. Ook qua fora zit ik liever op HT, niet in de laatste plaats omdat de commands voor schuin / vet / links gewoon aanklikbaar zijn bij het maken van de post. (Waarbij de commands overigens een goed voorbeeld zijn van een pijnlijk ontbreken in de regels!)

Je lijkt te impliceren dat ik lui ben... Besef dan dat ik tegen de 4 uur (minimaal) bezig ben geweest met het uitpluizen van dit spel.

Terug naar HT. Ik heb verschillende mensen aan het HT'en gekregen die zonder uitzondering met ENKEL de regels goed doorlezen zich konden redden. Op het 'vragenforum' kunnen vrijwel alle vragen worden beantwoord met een quote uit de regels. Iets wat hier evident niet het geval is.


Begrijp me niet verkeerd, ik vind sokker geen baggerspel. Ik vind alleen wel dat het qua gebruiksvriendelijkheid zeker kan verbeteren. Ik begrijp ook uit de regels dat het een spel in ontwikkeling is en heb er alle begrip voor dat het is zoals het is.

Speltechnisch vind ik het een erg leuk spelletje dat een paar gebreken van HT leuk weet in te vullen. (Waardoor in mijn opinie HT en sokker elkaar prima aanvullen!)
(edited)
2005-10-11 22:40:47
Terug naar HT. Ik heb verschillende mensen aan het HT'en gekregen die zonder uitzondering met ENKEL de regels goed doorlezen zich konden redden. Op het 'vragenforum' kunnen vrijwel alle vragen worden beantwoord met een quote uit de regels. Iets wat hier evident niet het geval is.

ben ik inderdaad wel met je eens :-)

Je lijkt te impliceren dat ik lui ben... Besef dan dat ik tegen de 4 uur (minimaal) bezig ben geweest met het uitpluizen van dit spel.

nee hoor, ik heb het meer over mensen die ik persoonlijk ken ;-)! Ik zeg juist dat als je er ff voor gaat zitten, je dit spel ook zo begrijpt!! (zoals uit jouw voorbeeld ook wel blijkt!)

Transfers is juist een voorbeeld waar HT beter in is. Ook qua fora zit ik liever op HT, niet in de laatste plaats omdat de commands voor schuin / vet / links gewoon aanklikbaar zijn bij het maken van de post. (Waarbij de commands overigens een goed voorbeeld zijn van een pijnlijk ontbreken in de regels!)

de commands staan bij de FAQ van het forum! Ik vind het forum wel overzichtelijker, je kunt precies zien wanneer er ergens is gereageerd en je kunt er goed en snel bij komen, dit soms in tegenstelling tot HT.

Transfers, daar doel ik vooral op het feit dat alle spelers waarop overboden is, nog steeds in een lijst zijn en die je zo kunt aanklikken :-).

Hoop dat je nu beter begrijpt wat ik bedoel, ik had misschien iets duidelijker moeten zijn :-P
2005-10-11 23:21:54
Ik snap nu inderdaad beter wat je bedoelt :-)

We kunnen waarschijnlijk nog lang twisten over de fora van HT en sokker. :P

> Transfers, daar doel ik vooral op het feit dat alle spelers waarop overboden is, nog steeds in een lijst zijn en die je zo kunt aanklikken :-).

Inderdaad een fijne feature van sokker. Aan de andere kant mis het zoeken 'op tijd' heel erg. (Niet dat ik veel aankopen doe, maar desondanks probeer ik wel me vertrouwd te maken met de TL alhier)
2005-10-12 08:07:01
Misschien is het een goed idee om bij de spelers pagina een mogelijkheid in te bouwen om je spelers te sorteren.
2005-10-12 15:58:47
ja, dat is al heel vaak geopperd, maar dat hoort op het bugs/ideas forum ;-)!
2005-10-14 22:42:28
Zoiets had ik al verwacht dus ik passeer het hier gewoon ff. Dan hoor ik gauw genoeg of het ook zin heeft omdat op bugs/ideas te posten.
2005-10-16 00:05:31
Hier nog een verslaafd hattricker. Heb dezelfde gebruikersnaam in ht en ook daar heet mn team Yetiballer. Ik zit nu in mn 5e seizoen. Ben 3 keer achter mekaar gepromoveerd (waaronder 2 kamioenschappen) en hang nu in VI.308. Ook passief lid van Forza Groningen. Sokker oogt leuk en zou een goeie concurrent van hattrick kunnen worden echter zou het nog wel heel veel gebruikers extra kunnen gebruiken om het een volwaardig online voetbalmanager te kunnen noemen
2005-10-16 16:37:42
ik ben ook erg verslaafd aan hattrick mijn team het The Marcelo's
2005-10-17 10:08:06
my team heet FC FALKOPING UNIT
staat 7e
2005-10-25 02:04:28
Ik ben ook een verslaafde hattricker waar ik met mijn TeamTwente thans de koppositie bekleed in VI.333 na 3 kampioenschappen op rij. Begonnen in divisie IX op plaats 8 (met 1 punt) in competitieronde 9 van seizoen 12. Sokker lijkt idd op het eerste gezicht vrij aardig. Ik ben benieuwd hoe zich dit ontwikkeld.
(edited)
2005-10-25 19:13:25
ik was verslaafd maar nu ff niet ben wel vaak online omdat ik speler moet kopen dan

ik vindt sokker ook wel leuk maar het is me 2e week hier dus ff wennen
2005-11-08 07:57:22
Ik weet niet hoeveel mensen op Hattrick suporterschap hebben, maar maybe kunnen we een fedeatie daar beginnen ;)