Subpage under development, new version coming soon!
Subject: Beste film
Ik moet deze eigenlijk hier posten, de hele film van The Wall :) Erg goeie film, als je ervan houdt natuurlijk.
Zal het dan toch nog gebeuren dat we een hele film gaan kijken op eewn forum van een voetbalmanagerspel? XD
Ik heb m online gevonden in goeie kwaliteit, Battle:Los Angeles, benieuwd of t wat is :D
EDIT: goed! Binnen 20 minuten is het al een klerezooi, zo hoort t :D
(edited)
EDIT: goed! Binnen 20 minuten is het al een klerezooi, zo hoort t :D
(edited)
Is dat die film over 2 vrouwen die in de seksindustrie terecht komen? Volgens mij heb ik die gezien, was op NL3 in een week dat er aandacht was voor dit onderwerp. Allemaal van die misselijk makende docu's en films :S
Als ik t over de goede film heb dan is ie zeker indrukwekkend ja.
Als ik t over de goede film heb dan is ie zeker indrukwekkend ja.
Dan heb ik t misschien over een ander film, ff snel checken.
Nee, ik weet niet zeker of ik die al een keer gezien heb, komt me wel ergens bekend voor. De film waar ik aan dacht is volgens mij Sex Traffic (IMDB).
Eerste deel van Goliath Awaits gezien, echt zo'n jaren 80 film en leuk verhaal, zeker geen slechte film dus tot nu toe.
Zojuist battlefield Los Angeles gezien. Mooie film, ik kon hem prima verteren. 100 keer beter dan Skyline, wat een poepfilm was dat zeg.
Hij is bij mij niet echt blijven hangen :) Vond t begin leuk maar daarna bleef t een beetje hetzelfde en een cliche einde. Er zijn betere zinloze actie films gemaakt.
Skyline net gekeken, niet een geweldige film maar ik vond t wel de moeite waard, Er gaat in ieder geval wel een hoop kapot, altijd leuk :D. Vervelend alleen van t 'einde', echt een film uit 2 delen (zonder verder iets te verklappen).
(edited)
(edited)
Dan moet je de Syfy Channel eens kijken, dan zie je echte b en c films. Tenenkrommend om te zien :P Je vraagt je bij t zien van dat soort films af, hoe komen ze aan t geld om zoiets slechts te maken. En ook alles is vaak slecht, het script, de special effects, de acteurs en actrices, de setting, het camerawerk en de rest.
Syfy Channel, onderaan staan de films die zij uitzenden. Vul zo'n film maar eens in bij IMDb, zul je de cijfers ook wel zien :P
Syfy Channel, onderaan staan de films die zij uitzenden. Vul zo'n film maar eens in bij IMDb, zul je de cijfers ook wel zien :P