Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: »Voetbalnieuws

2014-11-13 09:40:25
Toch als wij een tactisch sterkere coach krijgen.
Teamspirit brengt Wilmots mee, maar tactisch vernuft... quasi elke goal die wij maken is een individuele actie, amper uitgespeelde kansen.
Wilmots kan te veel teren op de individuele kwaliteiten van z'n spelers imo...
2014-11-13 09:44:35
Daar werd Argentinie wereldkampioen mee in '86
2014-11-13 10:04:48
Andere tijden...

Soit, 5 jaar geleden kregen wij ook klop van Tsjechië en Mexico hoor...
2014-11-13 11:24:36
Kijk vooruit....over 2 jaar loop je als Europees kampioen te feesten!
En NL kan misschien nog met wat geluk via de playoffs het EK halen, om daar afgeslacht te worden zoals bij het vorige EK...
2014-11-13 11:55:22
v Gaal heeft op het juiste moment, in de juiste flow, het maximale uit deze selectie gehaald... Afgelopen WK hebben we allemaal genoten van de prestaties en ieder realistisch persoon had nooit kunnen denken dat wij 3e op dat WK zouden worden voor het WK begon. Tactisch heeft v Gaal het neergezet zoals het moest om zover te komen.. Een eindronde is ook wat anders dan oefenduels of een kwalificatieduel. Daar geven jongens zich ook net iets meer.

Hiddink stapte in een ploeg, die net het maximale bereikt heeft. Dan gaat het daarna altijd minder. Belangrijker dan nu succes te hebben is ervoor te zorgen dat over 2-4 jaar er weer een ploeg staat die het ver kan schoppen. En als daar nu wat nederlagen voor nodig zijn, dan is dat maar zo.. Ik heb liever nu wat nederlagen dan een slecht WK, of EK zoals 2 jaar geleden. Kuijt, vd Vaart, Sneijder, v Persie, Robben en de Jong. Stuk voor stuk spelers die een meerwaarde hebben geleverd de afgelopen jaren... Ik moet nog maar eens zien of er waardige vervangers voor gaan komen.
2014-11-13 15:45:06
Ik verwacht wel dat we op het komende EK, als we daar al bij zijn, een andere bondscoach hebben. Maar dat is geen moeilijke voorspelling in de huidige situatie.
2014-11-13 15:47:13
Danny Blind gaat sowieso het EK 2016 doen wanneer we erbij zijn, dus die verwachting komt dan sowieso uit hahaha :P
2014-11-13 15:51:40
Dat zou toch pas na het EK gebeuren? In elk geval verwacht ik het veel eerder dan 2016, of we hebben in de tussentijd nog een andere bondscoach.
2014-11-13 15:56:04
Je hebt gelijk. Ik begreep toen ik het las dat Blind het EK 2016 ging doen, wat natuurlijk te gek voor woorden is. Ik zou het dom vinden wanneer ze iemand anders dan Blind, Hiddink laten opvolgen in deze kwalificatiereeks. Laat Blind dan ook gelijk het EK doen.
2014-11-16 11:11:52
Speciaal voor Sljivovica, Poey en ... (ik geloof dat de sc Veendam's is dit spel ook ter ziel zijn)

Oud artikel maar ik hoorde er gisteren pas van.
http://nos.nl/artikel/710870-competitie-der-failliete-clubs.html
2014-11-16 11:47:58
Mooi :)
2014-11-16 12:25:24
2014-11-16 12:26:50
voetbalprimeur.nl - De Tien: beste zomeraankopen in de Eredivisie

Een derde van de competitiewedstrijden in de Eredivisie zit er alweer op. Welke nieuwkomers zijn inmiddels niet meer weg te denken bij hun nieuwe club? Vandaag de tien nieuwelingen die zich het best manifesteren in hun nieuwe werkomgeving.
2014-11-17 09:55:31
Voormalig FA-voorzitter pleit voor Europese boycot WK
Gepubliceerd: 17 november 2014

David Bernstein, de oud-voorzitter van de Engelse voetbalbond FA, vindt dat Europese landen het volgende WK moeten boycotten uit onvrede over het beleid van de FIFA.

"Het is tijd voor radicale actie", laat Bernstein weten aan de BBC. Volgens de bestuurder kan het WK niet serieus worden genomen zonder de Europese landen.

"Ik ben ervan overtuigd dat het Engelse publiek achter een boycot staat."

Aanleiding voor de oproep van Bernstein is de samenvatting van het corruptierapport dat de FIFA donderdag publiceerde en waar onderzoeker Michael Garcia zich binnen enkele uren van distantieerde.

In de hoofdlijnen van het omvangrijke document worden Rusland en Qatar vrijgepleit van corruptie bij hun succesvolle poging de WK's van 2018 en 2022 binnen te slepen.

De samenvatting is gemaakt door Hans-Joachim Eckert, de voorzitter van de ethische commissie van de wereldvoetbalbond.

Opvallend is dat Engeland een veeg uit de pan krijgt voor het paaien van toenmalig FIFA-bestuurder Jack Warner. De Engelsen stelden zich kandidaat voor het WK 2018.

Sovjet-Unie

"De FIFA is een totalitair systeem dat aan de Sovjet-Unie doet denken", stelt Bernstein. "De geloofwaardigheid van het voetbal lijdt enorm onder de huidige leiding. Een WK in Qatar, dat is een van de meest potsierlijke beslissingen in de historie van de sport."

"Ik denk dat Engeland met hulp van de UEFA zeker de macht heeft om de FIFA te beïnvloeden. Om echt indruk te maken moet worden overwogen af te zien van deelname aan het WK, tenzij er een serieuze hervorming komt, waaronder het aftreden van FIFA-voorzitter Sepp Blatter."

Bernstein legt uit protest over de gang van zaken zijn functie als lid van de taskforce antidiscriminatie van de FIFA neer.

Rauball

Afgelopen weekeinde al dreigde Reinhard Rauball, de voorzitter van de Duitse voetballiga, dat de UEFA-leden wellicht uit de FIFA stappen als het volledige rapport van Garcia niet wordt gepubliceerd.

"De crisis moet op een goede, geloofwaardige manier worden opgelost. Je kunt je afvragen of we nog wel in juiste handen zijn bij de FIFA. Zo'n communicatieve chaos heb ik nog niet eerder meegemaakt."

Eckert weigert om juridische redenen het complete document openbaar te maken.

nu.nl



nusport.nl - De belangrijkste 5 conclusies uit het FIFA-rapport

Wel mooi; Het Nederlands-Belgische bid was brandschoon, als enige van de kandidaten voor de WK's van 2018 en 2022. Bij elke andere gegadigde werd volgens het rapport wel een misstand aangetroffen.


Maar zal er dan eindelijk eens wat gaan veranderen?

(edited)
2014-11-17 10:13:23
Ook Belgische bond wil inzage FIFA-rapport
vr 14 nov 2014, 17:08

De Belgische voetbalbond KBVB wil net als de Nederlandse bond KNVB het volledige onderzoeksrapport inzien van de ethische commissie naar mogelijke malversaties bij de bidprocedures voor de WK's van 2018 (Rusland) en 2022 (Qatar). De bonden hebben daar een overleg over gehad.

„Aangezien België en Nederland kandidaat waren om samen het WK 2018 te organiseren, is het logisch dat onze bonden een totale transparantie wensen”, zei Steven Martens, directeur van de KBVB. Zijn collega Bert van Oostveen van de KNVB had zich daar donderdag al over uitgesproken. „Wij hebben daar tijd, geld en energie ingestoken en vinden dat we inzicht moeten hebben in het onderzoek naar de bidprocedure waar we onderdeel van waren. Volledige transparantie is wenselijk, omdat de integriteit van de voetbalsport in het geding is.”

Ook vanuit de FIFA zelf klinken inmiddels geluiden om het rapport openbaar te maken. Jeffrey Webb, voorzitter van de voetbalbond van Noord-Amerika, Centraal-Amerika en de Caraïben en tevens één van de vice-voorzitters van de FIFA, heeft zich daarover uitgesproken. Dat deed Webb samen met Sunil Gulati, voorzitter van de bond van de Verenigde Staten. Aanleiding is het verschil van inzicht dat Michael Garcia, de maker van het rapport, en Hans-Joachim Eckert, hoofd van de ethische commissie van de FIFA, over de bevindingen van Garcia hebben. „Om transparantie te bieden, moet het rapport zo spoedig mogelijk openbaar worden gemaakt”, meldden Webb en Gulati vrijdag.

telegraaf.nl
2014-11-18 10:35:50
Spurs-trainer helpt FC Utrecht
di 18 nov 2014, 06:23

Tottenham Hotspur-trainer Mauricio Pochettino geeft FC Utrecht extra ammunitie in handen in de zaak-Michel Vorm. De Argentijn heeft zomeraankoop Ben Davies dit seizoen pas achttien minuten speeltijd gegeven en dat is pikant, want de Welshman speelt een sleutelrol in de door FC Utrecht fel bestreden nulverkoop van Vorm.

Davies maakte afgelopen zomer gelijktijdig met Vorm de overstap van Swansea City naar Spurs, terwijl de IJslandse international Gylfi Sigurdsson de omgekeerde weg bewandelde. Waar Vorm voor nul euro in de boeken kwam, zou volgens Swansea en Spurs de geboekte transferwaarde van Davies maar liefst 8 miljoen euro zijn geweest. Hetzelfde bedrag als werd ingeboekt voor Sigurdsson, die is uitgegroeid tot een dragende kracht bij Swansea en onlangs nog uitblinker was bij IJsland-Nederland.

De 8 miljoen euro die betaald is voor Davies, lijkt rijkelijk veel voor een speler die de afgelopen maanden vrijwel steeds buiten de wedstrijdselectie viel. De bijrol voor Davies is voor FC Utrecht de zoveelste aanwijzing dat er met de transferbedragen is geschoven om Vorm voor nul euro in de boeken op te kunnen nemen, waardoor Swansea City onder het met FC Utrecht overeengekomen doorverkooppercentage van 30 procent uit kon komen.

Algemeen directeur Wilco van Schaik van FC Utrecht: „Wij hebben er alle vertrouwen in dat de FIFA de feiten juist zal beoordelen. Zij hebben deze informatie en vergelijkingen al gekregen.”

telegraaf.nl