Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: »Voetbalnieuws

2018-05-02 22:24:13
Dat is het ook. En daarnaast krijgen die zelfde clubs ook nog verre weg het meeste geld van de KNVB. Het niveau van de eredivisie kan omhoog als het gat met de top 3 financieel wat verkleint zou worden.
2018-05-05 09:36:51
De idiote bedragen vliegen alweer in de rondte :S Wat een kutsport is het geworden.

Ik volg zelfs me eigen club nog nauwelijks, zie de uitslagen en heel soms een wedstrijd, maar NOS samenvattingen kijk ik niet meer en de europese wedstrijden vermijd ik helemaal.

https://www.voetbalprimeur.nl/transfergeruchten#rumors_812860
(edited)
2018-05-05 10:45:29
2018-05-05 11:25:42
Zaakwaarnemers, miljardairs clubeigenaren, de hoge pieten die beslissen, inclusief de KNVB, allemaal zijn ze het aan het verpesten voor de gemiddelde supporter van een doorsnee club.
2018-05-05 13:07:45
Jammer, ik zou graag zien (ook voor de ontwikkeling van de speler zelf) dat hij nog een seizoen in de ere zou spelen. Dat hij enorme potentie heeft lijkt me wel duidelijk maar zo jong al naar een Europese topclub is te vaak geen goed nieuws.
2018-05-07 10:27:11
Leuke statistieken zo aan het eind van het seizoen (voordat de play offs nog moeten beginnen),

FC Utrecht bleef in zestien van de zeventien thuisduels dit seizoen ongeslagen, een evenaring van het clubrecord, voor het laatst behaald in 2001/02.


Wat ik mij nog wel afvraag, hoe is de einduitslag voor de tv gelden volgend seizoen?
2018-05-09 01:23:12
Wat ik mij nog wel afvraag, hoe is de einduitslag voor de tv gelden volgend seizoen?

Vitesse is Utrecht net voorgebleven ;-)

2018-05-09 07:34:00
Dacht ik al te begrijpen, dan had er nog een team tussen de einduitslag gemoeten. Dat is balen. Dan maar volgend seizoen weer boven Vitesse eindigen op minimaal plek 5, dan is het volgende bedrag ook voor de FCU :)
2018-05-09 21:51:20
Eredivisie-clubs willen dat FC Twente aan compensatieregeling blijft voldoen

Een meerderheid van de Eredivisie-clubs wil dat FC Twente aan de compensatieregeling met de andere clubs uit de Eredivisie blijft voldoen. Dat is woensdagavond besproken tijdens een vergadering van de Eredivisie CV.

Twente gaf dinsdag in een brief aan dat ze vanwege de degradatie niet langer willen voldoen aan de afdracht van tv-gelden.

"Ik heb in de laatste vergadering van de Eredivisie CV een beroep gedaan op de compassie van de andere clubbestuurders, maar het heeft niet geholpen", laat algemeen directeur Erik Velderman van FC Twente woensdag aan Tubantia weten.

"Ik heb ze voorgehouden dat wij door de degradatie minstens twaalf miljoen omzet kwijtraken en alle moeite moeten doen om overeind te blijven. Maar er was geen coulance."

Velderman wist niet welke clubs Twente tegemoet wilden komen en welke niet. "Want ik heb de vergadering verlaten nadat ik mijn zegje had gedaan. Die discussie is buiten mijn aanwezigheid gevoerd", aldus de directeur.

Rechter

Mocht Twente besluiten om toch niet aan de compensatieregeling te willen voldoen, dan heeft de club twee mogelijkheden. De Tukkers kunnen afwachten wat de Eredivisie CV gaat doen of naar de burgerrechter stappen.

Volgens Velderman is het nog niet bekend wat Twente van plan is. "Een civiele procedure sluit ik zeker niet uit. Voor FC Twente heeft deze kwestie ook niet de hoogste prioriteit. In het contract staat dat we uitstel van betaling hebben zolang we in de Jupiler League spelen."

Twee jaar geleden werd afgesproken dat Twente in drie jaar tijd een totaalbedrag van 1,4 miljoen euro zou afstaan aan de andere clubs, als tegemoetkoming voor het financiële wanbeleid van de vroegere clubleiding.

Chaos

De Enschedese club zou in sportief opzicht profijt hebben gehad van de bestuurlijke chaos, waardoor het ook meer tv-gelden kon incasseren. De toenmalige directeur Onno Jacobs ging daarom akkoord met een compensatieregeling.

Volgens de landskampioen van 2010, die eind april door een 5-0 nederlaag bij Vitesse definitief degradeerde naar het tweede niveau, is de compensatieregeling in 2016 onder grote druk tot stand gekomen en niet rechtsgeldig.

Twente moet door de degradatie met een kleinere begroting werken en dus bezuinigen. Algemeen directeur Erik Velderman maakte onlangs bekend dat de club uit Enschede ruim 30 procent minder te besteden heeft dan dit jaar.



De Enschedese club zou in sportief opzicht profijt hebben gehad van de bestuurlijke chaos, waardoor het ook meer tv-gelden kon incasseren.

Twente is dus toch enigsinds bestraft voor de teveel ontvangen tv gelden, waar ze nu onderuit willen komen, maar gelukkig door het meerendeel van de overige clubs niet wordt geaccepteerd.

2018-05-11 10:47:28
Ik vind het wel enigszins redelijk dat ze hier nu onderuit willen.

Twente is nu ondertussen wel genoeg gestraft, zeker tov andere clubs in het verleden, zoals ik al eerder aanhaalde.
Zeker de helft vd clubs die hierover stemt moet zich eens achter de eigen oren krabben qua financiële problemen in het verleden en zich niet zo egoistisch opstellen tov Twente.
2018-05-11 10:51:18
Dat mag je natuurlijk vinden.0

Ik ben alleen maar blij dat clubs Twente aan de afspraak houden. Degraderen is geen reden om eronder uit te komen, ze zijn al een keer gered en ontzien, dat is in mijn ogen 1x teveel. Clubs moeten gewoon hun geld krijgen.
2018-05-11 11:06:07
Juridisch gezien zouden ze een kans kunnen hebben aangezien ze beweren dit contract onder druk te moeten hebben getekend. Als de rechter dat als waarheid ziet dan kan de rechtsgeldigheid van het contract volgens mij in geding komen. Maar, ik moet eerlijk zeggen, als clubs dit geld gewoon willen van FC Twente dan hoort dat ook zo te gaan. Afspraak is afspraak in die zin. Het lijkt me meer dan logisch dat dit contract onder lichte druk is getekend, maar ik ken de feiten niet.
2018-05-11 11:25:34
Denk niet dat het volledig uit vrije wil is getekend, dat zou ik inderdaad vreemd vinden. Maar of de druk zo groot was om te tekenen, of dat het grotendeels besef van schuld was waarom ze hebben getekend zal dan jurisch uitgevochten moeten worden als Twente dat aan wilt gaan.

En 3x 1,4 miljoen is niet zoveel. Dat gekochte landkampioenschap heeft veel en veel meer opgeleverd dan dat totaal bedrag. CL wedstrijden, meer sponsoren, meer supporters. En niet te vergeten, de overige clubs heeft het veel meer gekost dan dat bedrag.

Het is heel redelijk van clubs en meer dan coulant dat Twente uitstel van betaling heeft zolang ze in de eerste divisie spelen.
2018-05-11 11:31:53
Die uitstel van betaling vind ik in dit geval ook voldoende. Ik verwacht dat ze straks gewoon weer promoveren en dan moeten ze het alsnog betalen, het hoeft niet zo lang ze het niet kunnen doordat ze in de 1e divisie spelen dus er is geen directe druk. Kan je prima op begroten.
2018-05-11 11:40:16
Lijkt mij ook.
2018-05-11 15:29:28
Dat irriteert me nu wel een beetje, dat je aangeeft dat twente 1x teveel gered is, dan zou Utrecht allang niet meer moeten bestaan.
De mening over de tv gelden is wat anders, maar jouw mening over het straffen van twente slaat kant nog wal. Ik weet gewoon zeker dat je voor een zelfde situatie bij Utrecht dit niet zou verkondigen. Ja daar is een als, maar zie geen andere manier om je neutraal te krijgen. Vele clubs hebben in het verleden minder straf gekregen voor financiële problemen, het is gewoon een feit dat twente strenger gestraft wordt dan clubs als utrecht destijds.
Ik heb het hier trouwens niet over het feit of de straf niet terrecht is, maar wel over het onrecht tegen twente tegenover beslissingen in het verleden.

En ja, ook jij mag een mening heben maar jouw haat tov twente heeft in mijn ogen geen fundament.
(edited)