Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: »Voetbalnieuws

2008-02-11 17:47:45
Ligt aan jou.
2008-02-11 17:49:26
Ik had het vreemder gevonden als hij hem altijd gewoon om heeft.
2008-02-11 19:43:49
Meestal valt ie er ook weer af:P
2008-02-11 21:23:03
Ligt dat aan mij of is dat raar? :P

Ik denk dat elke voetballer wel een condoom bij zich heeft in zijn voetbalsok tijdens de wedstrijd met alleen mannen om zich heen :P

Maar volgens mij heeft iemand die een condoom in zijn voetbalsok heeft zitten een psychiater nodig want volgens mij heb je dan wel een sex-probleem :)
2008-02-11 21:49:37
Ik had trouwens altijd een condoom bij me in een van mijn kousen."

Ligt dat aan mij of is dat raar?


Nou, wil niet gelijk zeggen dat het aan jou ligt, maar dacht je nu echt dat die bobbel in de sokken bij voetballers scheenbeschermers waren ? ;p
2008-02-11 22:26:16
volgens mij heeft hij niet op voetbal gezeten:P
2008-02-12 01:16:43
Van Hanegem snapt niets van reglementen KNVB

Willem van Hanegem lag, in de dagen voorafgaand aan de uitwedstrijd van FC Utrecht tegen NAC Breda, overhoop met de KNVB. De coach wilde een 15-jarige B-junior opnemen in zijn selectie, maar kreeg hiervoor geen toestemming van de bond.

Van Hanegem wilde de 15-jarige jongen meenemen naar Breda, omdat hij door blessures krap in zijn aanvallers zat. De bond stelde echter dat spelers minimaal zestien jaar oud moeten zijn om in actie te mogen komen in de Eredivisie en dreigde zelfs met puntenaftrek, als de B-junior in actie zou komen tegen NAC Breda. Dit tot onbegrip van Van Hanegem, die in de reglementen van de KNVB terugvond dat spelers 'vijftien jaar of ouder' moeten zijn om te mogen voetballen. "En deze jongen is vijftien jaar en zes maanden oud, dus dat is toch vijftien jaar of ouder", stelde de stomverbaasde coach van FC Utrecht zondag in het tv-programma Voetbal Insite.

De betreffende speler, Christian Gandu, wordt pas in de zomer zestien jaar. Dit seizoen mag hij, volgens de KNVB, dus niet in actie komen.

Wellicht herkansing voor Gandu

De KNVB gaat voortaan in de reglementen opnemen dat ‘spelers vanaf hun 16de jaar’ in het betaalde voetbal mogen debuteren. De bond wil daarmee begripsverwarringen voorkomen, zoals in de aanloop naar het duel NAC Breda - FC Utrecht.
Trainer Willem van Hanegem was voornemens talent Christian Gandu een plekje op de bank te gunnen, maar de KNVB maakte duidelijk dat de B1-junior met zijn 15 jaar en zeven maanden te jong was voor zijn debuut.

In de reglementen staat nu nog dat een speler ‘ouder moet zijn dan 15 jaar’. Dat betekent volgens KNVB-woordvoerder Huizinga dat een speler ‘pas mag uitkomen voor een eerste elftal in het betaalde voetbal, op het moment dat hij 16 jaar of ouder is’. ,,Zo hebben we het FC Utrecht ook uitgelegd, en daar was begrip voor. Dit heeft mede te maken met het feit dat spelers ook pas vanaf hun zestiende jaar een contract mogen tekenen. Om begripsverwarring in de toekomst te voorkomen zal in de voorjaarsvergadering de tekst in de reglementen tekstueel worden aangepast.’’

De kleine jongeling om wie het allemaal draaide afgelopen zaterdag was alweer op trainingscomplex Zoudenbalch te vinden om te trainen met zijn ploeggenootjes. Zit op een hekje aandachtig naar de training van het eerste te kijken. Dat hij na NAC - FC Utrecht ineens de meeste besproken (niet-)speler van de ploeg van Willem van Hanegem was, is hem niet ontgaan. ,,Ik vind het ontzettend jammer dat ik niet mocht spelen. Wanneer ik het te horen kreeg? Al in de kleedkamer hier, maar ik ben toch meegegaan in de spelersbus.’’

De B1-speler hoopt rap alsnog zijn debuut in de Utrechtse hoofdmacht te maken. Alsnog als jongste debutant ooit? ,,Zou mooi zijn.’’

Wachten tot zijn zestiende verjaardag op 1 juli lijkt te ver weg. Breeduit lachend. ,,Ja, misschien krijg ik snel een echte kans.’’

Vijf jaar terug nog voetbalde Gandu bij KVVA in Amersfoort. Maar het talent –van Congolese komaf- viel op tijdens een van de talentendagen die FC Utrecht organiseert. De aanvaller, die tegenwoordig in Utrecht woont, draagt sindsdien met trots het rood en wit van de FC.

En dat meteen een fan met hem op de foto wil is helemaal tof. Hij doet er zelfs –zoals het hoort- zijn muts voor af. Het doet in elk geval zijn blinkende oorbellen extra mooi uitkomen. Samen met Rick Kruys poseert hij geduldig. Een setting speciaal gearrangeerd door Willem van Hanegem zelf, voor het ‘Sjors en Sjimmie-effect’.

De jongeling geniet ervan. Stilletjes, ietwat verlegen om zoveel aandacht ineens wellicht. Het had zaterdag ook zo mooi kunnen zijn, in een vol Rat Verlegh-stadion. De jongste debutant ooit.


De regels van de KNVB kloppen dus niet zoals ze zelf ook hebben gezien. Vanaf is niet na, dat klopt dus echt niet. Voorbeeld: Vanaf 10 euri is ook niet 11 en meer, maar gewoon vanaf 10 ... ;)
Wel jammer want was leuk geweest, de jongste debutant in de eredivisie die bij de FCU speelt :) Had nog maar eens duidelijk gemaakt hoeveel kans jeugd hier krijgt.
2008-02-12 11:20:27
Ook alleen omdat ze geen geld hebben voor aankopen :-)
2008-02-12 14:27:56
Peruaans jonkie met vijftig fans in Copa Libertadores


Picture this: een club in de Champions League die sinds 2004 bestaat en bij thuisduels gemiddeld vijftig toeschouwers trekt. Gezien zulke cijfers steken Europese kleintjes als FC Thun af als eeuwenoude grootmachten.

In Zuid-Amerika zijn zulke scenario's werkelijkheid. Club Deportivo Universidad de San Martín de Porres (USMP) is daar een voorbeeld van. Woensdag debuteren Los Santos (De Heiligen) in het hoofdtoernooi om de Copa Libertadores met een thuiswedstrijd tegen de Argentijnse topclub River Plate.

De aanhang van de jonge Peruaanse universiteitsclub loopt nog niet bepaald warm voor de kraker. Sterker nog, alle pogingen om Estádio Monumental van Universitario de Lima te vullen, hebben weinig succes. Studenten kunnen gratis naar binnen, mogen tentamens later inhalen en kunnen hun kaartjes zelfs ophalen bij de supermarkt. Desondanks loopt het geen storm.

Volgens de Peruaanse voetbalbond is USMP bij thuisduels goed voor vijftig toeschouwers. De harde kern van de supporters bestaat uit voormalige studenten tandheelkunde, die een als kies verklede mascotte opvoeren.

De spelers van San Martín kunnen bij winst op Los Millonarios ieder ruim vijfhonderd euro incasseren. Volgens coach Víctor Rivera zit een zege er best in. 'In het voetbal heb je geen favorieten', doceerde hij in de Peruaanse krant El Comercio. 'Natuurlijk gaan we niet met angst en beven het veld op. Dan kun je beter stoppen.'

'We hebben niet voor niets jaren getraind', ging Rivera door. 'Ik heb River uitgebreid geanalyseerd, ik zou wel een complete gek zijn als ik dat niet zou hebben gedaan. Heel Peru zal achter ons staan. Als we onze gevoelens onder controle houden, kunnen we dit duel met rust en intelligentie aangaan.'

USMP werd vier jaar geleden opgericht en kwam op het hoogste niveau terecht door de licentie te kopen van Sport Coopsol. In het eerste jaar redde de nieuwkomer zich op het nippertje. Dankzij een zege op de laatste speeldag voorkwam USMP degradatie. In 2007 volgde de landstitel en plaatsing voor de strijd om de Copa Libertadores in 2008.


Bron: vi.nl

Ook niet ondenkbaar in Europa met de opmars van Kapitaal krachtige eigenaren in bijv Oost Europa.
Wachten is eigenlijk op bijv een eerste miljardair die van bijv een team uit Andorra een champions league waardig team maakt...
(niet om de CL te winnen maar wel om in het hoofd toernooi te geraken)
(edited)
2008-02-12 14:32:38
lol, wat een raar verhaal. Vreemde studenten ook dat ze niet willen kijken...
2008-02-12 17:59:17
Vanaf is niet na, dat klopt dus echt niet.

Er staat ook niet vanaf... Er staat "ouder dan 15 jaar". De KNVB bedoelt 16 jaar minimaal, maar strikt genomen ben je de dag na je 15e verjaardag ook al ouder dan 15 jaar...
2008-02-12 18:01:54
Mooi verhaal!!
Moest even stiekem aan drs. Vijfje denken...
2008-02-12 21:03:43
hahaha, wie weet ook in de champions league over een paar jaar. ;)
2008-02-12 21:46:44
Mooi verhaal .. en ook helemaal niet ondenkbaar in Europa, zelfs de Champions League is mogelijk. Volgens mij is er ook een verhaal van een club die van 3de divisie door is gepromoveerd en landskampioen werd en nog niet zo heel lang geleden. Weet alleen ff niet meer welke club. Wonnen dan wel niet Champions League, maar zoals jij al schreef, daar is het wachten op :)
2008-02-12 21:50:43
Ook alleen omdat ze geen geld hebben voor aankopen :-)

Is wel zo, maar dan moet een club alsnog wel genoeg in de jeugd investeren om er spelers uit te halen ;) Je kan altijd wel spelers laten debuteren maar als het vervolgens niets is ... en zoals we in jong oranje kunnen zien staan daar elke keer voldoende FCU jeugdspelers :) Nu weer Pieters, George en De Ruiter.
2008-02-12 22:30:53
Azie schiet komst Premier League af

De Aziatische Voetbalconfederatie wijst het idee van Premier Leaguewedstrijden in Azië resoluut af. Voorzitter Bin Hammam ziet geen graten in de plannen en raadt het uitvoerend comité van de confederatie aan om alle plannen te weigeren.

Volgens Bin Hammam is het geen goed idee om nationale competities in andere landen toe te laten. "De Aziatische landen moeten hun eigen competities en clubs beschermen. Indien de plannen toch werkelijkheid worden, moeten ook andere landen de toestemming krijgen om wedstrijden op Engelse bodem te organiseren."

Hammam staat wel open voor het uitwisselen van kennis en het organiseren van voetbalwedstrijden tussen de Aziatische Voetbalconfederatie en buitenlandse voetbalfederaties indien dat de Aziatische clubs ten goede komt.

De uitspraken van Bin Hammam zijn een reactie op de plannen van de Engelse Premier League om enkele wedstrijden in het buitenland af te werken. De Aziatische markt is omwille van de financiële opbrengsten erg interessant voor de Premier League.


Wat zouden ze hier nu mee bedoelen ? Dat een wedstrijd ManUnited-Arsenal wordt gespeelt in bijvoorbeeld Zuid-Korea ?? :P
Als dit zo is moet het allemaal toch niet gekker gaan worden ...... voetbal begint nu echt door te slaan (als het dat allang niet zo is)