Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: »Voetbalnieuws

2011-12-05 15:05:13
Het beleid faalt in deze gewoon en dan is het voor de politie makkelijker om alle voetbal supporters over 1 kam te scheren.

Gewoon SV's uitdelen aan de schuldige en zorgen dat deze gasten niet meer binnen komen, als FC utrecht hier geen zin in heeft zijn ze de rellen dus gedeeltelijk zelf schuld dus mogen ze ook voor een gedeelte van de kosten dragen en een boete omdat ze mensen met SV binnen hebben.

Bij Fortuna kom je er ook niet in met een SV.
2011-12-05 15:15:33
Het is ook niet te snappen hoe je met stenen naar politie in uniform kan gaan gooien. Dat kan serieus dodelijk aflopen en daarom zeg ik ook, deze mensen denken niet na, dat deel in hun hoofd werkt niet zo goed bij die debielen. Net zo goed niet dat je met vuurwerk gaat gooien naar vakken met gezinnen erin, wat ook helemaal verkeerd kan aflopen. Het gaat ook nergens over zodra je dat gaat doen ...

Voetbalrellen tussen clubs is ook niet goed te praten, maar daar kan ik nog een beetje wat van begrijpen. En als het groepen zijn die het beide opzoeken dan is het in ieder geval gelijkwaardig en een eigen keuze. Liever dat ze het ergens op een veld doen ver buiten de stad waar niemand er last van heeft dan in woonwijken en op doorgaande wegen rond t stadion want dan heeft iedereen er weer last van. Maar dat kan je ook niet maatschappelijk verantwoorden als er dan doden vallen dus krijgt de politie de ondankbare taak dit te voorkomen en in bepaalde gevallen zelfs met gevaar voor hun eigen leven.

En zodra de rellen beginnen lijken politie uniformen te werken als rode lappen voor dit soort figuren. Afgelopen jaren hadden ze het buiten beter in de hand. De eerste lijn die het terrein leeg liet lopen was een rij stewards die langzaam naar voren liepen en de mensen die er nog stonden gemaande weg te lopen met daarachter politie in uniform en dat werkte altijd goed en verliep t altijd (relatief) rustig. Maar gister was de mogelijkheid daar niet voor omdat t tijdens de wedstrijd buiten al uit de hand liep en die stewards nog in het stadion waren en politie alleen is blijkbaar een rede om wel aan te vallen. Ik snap ook niet hoe het zo om kan slaan dat eerst de Twente supporters gepakt moeten worden maar als dat niet lukt dan maar politie die gewoon hun werk doen. Het is iets vreemds dat overal in de wereld gebeurd want Nederland is daar echt niet uitzondering in.
2011-12-05 15:28:51
Ik heb veel sympathie voor FC Utrecht, maar laten we dan ook vooral niet vergeten dat in het verleden in Utrecht Hooligans de Twente bussen bestormd en bekogeld hebben, en het toen een wonder was dat er geen doden zijn gevallen.
Sinds die tijd is er een hoop frustratie en agressie over en weer...
Kortom, zoals je zelf al aan geeft, wedstrijden tussen beide clubs zijn altijd beladen, het is meer de vraag of de beleidsvoerders dit ook zo hebben ingeschat.


Het speelt ook al veel langer, zelfs nog veel langer dan dat incident met die bekogelde bussen. Een jaar of 15 geleden toen ik op mezelf ging wonen op kamers kwam ik bij een vrouw in huis te wonen die verzorging kreeg. 1 van die verzorgsters kwam uit Enschede en vertelde me dat ze altijd wist wanneer Twente tegen 2 bepaalde clubs moest spelen want dan stonden er overal zeecontainers opgesteld om de uitsupporters de goede kant op te leiden. Dat was tegen FC Utrecht en die groen-gele, zoals ze dat letterlijk zei ;P En dan had ze het volgens mij al over de jaren 80.

En ja, er zijn zeker fouten gemaakt door de betrokken partijen. Die hebben deze wedstrijd veel te licht opgevat. De Twente supporters moesten dit keer wel met buscombi's komen en dat was vorige keer niet zo, dus dan verwacht je dat ze door hebben dat er iets speelt, en eigen vervoer niet mogelijk is. Maar dat er dan vervolgens helemaal geen ME aanwezig is en politie in uniform het maar moet oplossen, is heel dom en zoals nu blijkt ook levensgevaarlijk geweest.
2011-12-05 15:39:39
zal ik eens over jouw club beginnen? ;)
2011-12-05 16:29:24
Want we kennen de KNVB allemaal als we beginnen met het verbieden van uitfans bij enkele wedstrijden wordt dat op termijn een gemeengoed om alle wedstrijden te verbieden voor uitfans omdat dat gewoon veel makkelijker is.

Nouja, daarom moet er een duidelijke aanleiding wezen, zoals grote rellen in het verleden bijvoorbeeld. En na een paar jaar mogen ze het weer proberen.
2011-12-05 16:50:11
@Mjakk buscombi's werden in het verleden ook alleen maar ingezet bij bijv een Ajax - Feyenoord en dat soort wedstrijden, nu strooien ze er in de 1e divisie mee als koekjes, omdat het nou eenmaal de makkelijkste oplossing is onder de noemer van veiligheid.

2011-12-05 17:01:49
Maar dit is nog wel even een stuk ingrijpender dan een buscombi, dus daarom mag je er toch wel vertrouwen in hebben dat het beter doordacht wordt.
2011-12-06 00:07:12
Nouja, daarom moet er een duidelijke aanleiding wezen, zoals grote rellen in het verleden bijvoorbeeld.

Ik denk dat iedereen wel weet voor welke wedstrijden dit gaat gelden, ze komen allemaal in het nieuws of ze staan er bekend om makkelijk uit de hand te lopen :)
2011-12-06 08:19:55
'Vormer verkiest Feyenoord boven tonnen van Vitesse'

Ruud Vormer verkiest Feyenoord boven het eveneens geïnteresseerde Viteese. Bij de club van Merab Jordania had de transfervrije middenvelder van Roda JC een ton per jaar meer kunnen verdienen.
'Bij beide clubs heb ik een salarisindicatie gehad. En ik ben er eerlijk in. Bij Vitesse kon ik voor drie seizoenen tekenen en per jaar ongeveer honderdduizend euro meer verdienen. Maar geld is voor mij niet alles', zegt Vormer in De Telegraaf.

Ook vanuit het buitenland was er interesse, maar Vormer wil voorlopig in Nederland blijven. 'Mijn vriendin Roos is afgestudeerd in Medicijnen, nu basisarts. Ze probeert in aanmerking te komen voor de driejarige opleiding tot spoedeisende hulp-arts.'


Ik hoop dat hij daarvoor beloond gaat worden door het publiek.
Ik ben Feyenoordsupporter, maar niet echt een liefhebber van een deel van het legioen. (Dat gefluit afgelopen zondag... echt belachelijk!)
2011-12-06 09:07:14
+1
2011-12-06 17:07:12
VVV coach is opgestapt
2011-12-06 17:09:59
Tssk, de verwachte contractverlenging is er dus niet gekomen! ;)
2011-12-06 17:11:48
Wij zijn op zoek, naar Glenn De Boeck! ^^
2011-12-06 17:31:54
Had ergens na de 7-0 een quote van hem gelezen met iets in de strekking van 'Aan mij de taak om aan een dood paard te trekken'.

Toen had ik zo'n idee dat het niet heel lang meer ging duren :)
2011-12-06 19:20:25
Hij was op NOS ook al zo positief :P Ik dacht toen ook ongeveer hetzelfde :)
2011-12-06 20:18:36
Hij mag de Caje komen vervangen... en Caje TD!