Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: »Voetbal Uitslagen (Spoiler!)

2011-12-10 19:54:41
Vast niet.
2011-12-10 20:45:37
Dost een echte hattrick.
2011-12-10 20:46:01
NEC weer prima gevoetbald
en dus verloren.

Zo gaat het dit seizoen gewoon...
2011-12-10 21:09:06
Dost is bezig aan zijn tweede.
2011-12-10 23:49:01
Barca wint van Real.
2011-12-10 23:54:54
En terecht.
Wat een vieze ploeg is dat Real ook.
Die Pepe moet echt gewoon nooit meer op een voetbalveld staan, dat is geen voetballer.
2011-12-11 10:31:17
Ik wild ehem net posten ;)) Zag hem vanochtend op MotD op BBC. Wat een heerlijke goal zeg ;)
Hij is nog 1 goal verwijderd van het record van Henry.
2011-12-11 13:35:07
Opnieuw blessure golf bij FC Utrecht
09-12-2011

Alexander Gerndt, Leon de Kogel, Jacob Mulenga, Gianluca Nijholt, doelman Junior Fernandez en ook Jan Wuytens zijn de afwezigen voor de thuiswedstrijd van zondag (14.30 uur) tegen Feyenoord. Wuytens heeft nog te veel last van de hersenschudding die hij vorige week overhield aan de botsing in de wedstrijd tegen Twente. Jacob Lensky is op de weg terug, maar nog niet wedstrijdfit.

Verder is het nog onzeker of Alje Schut (hamstring) en Rodney Sneijder (teenblessure) op tijd fit zijn. Zaterdag wordt daarover een besluit genomen.

Jan Wouters kent dus nog steeds aanzienlijke personele problemen. “Vervelend maar niet echt zorgelijk”, zegt de trainer daarover. Hij ziet namelijk geen verband tussen alle blessures. Het varieert van een blessure door verkeerd uit de auto stappen (De Kogel), een botsing tijdens de wedstrijd (Wuytens) tot een bal verkeerd raken tijdens de training, aldus Wouters. Gewoon pech dus.

FCUtrecht.nl

Dat is niet zo mooi .... maar goed, ik hoop er maar t beste van. Op naar t stadion :)
2011-12-11 13:37:39
Sterkte :P
2011-12-11 13:49:18
COME ON VVV
2011-12-11 15:14:18
Ajax 1-0, e.d. Ramos... Daarmee is het wel gezegd.
2011-12-11 18:16:01
2-2, kan ik mee leven. Gezien balbezit komen we nog goed weg, gezien de kansen was t allemaal niet zoveel en is t zonde dat t schot er toch nog inging en t 2-2 werd.

Verder vond ik de scheids echt bagger! Maar n vriend die thuis op internet de wedstrijd aan het kijken was, schreef me al dat we dat in t stadion niet altijd helemaal goed hadden en t wel meeviel hoe slecht hij floot, dus dan moet ik maar aannemen dat dat klopt.

Verder was t een verademing een wedstrijd zonder vuurwerk, alhoewel de uitvak de geluiden wel goed na kon doen :P Helaas na t fluitsignaal konden de uitsupporters zich weer niet gedragen en een aantal probeerde de Cityside op te komen door over de hekken te klimmen. En er werd van alles gegooid op mensen die er stonden te kijken wat er ging gebeuren. En dan te bedenken dat t familievakken zijn op de Cityside :S Buiten wilde ze ook nog over de omheiningen klimmen maar stewards wisten dit te voorkomen en de politie en ME die nu wel massaal aanwezig was trok ook meteen die kant op. Dus het was nog ff spannend hoe t zou gaan lopen. Maar weer een bewijs voor mij dat t over moet zijn met dat uitvak, en niet alleen om hoe ze zich gedroegen na afloop, maar ook om de hoeveelheid politie en ME die aanwezig was. Wat moet dat allemaal wel niet kosten :S
2011-12-14 21:56:01
Lekkere omhaal van de Jong, knap zo in beweging op zij/ naar achter.
2011-12-14 22:25:44
Anderlecht 4-1 voor tegen Lokomotiv Moskou, 18/18 wordt dat dus.
Ik voel weer een Ajax-Anderlecht aankomen..
2011-12-14 23:02:46
is er een filmpje van?
Fulham eruit doordat ze thuis gelijk spelen, en Twente heeft verloren.

Eigen schuld dikke bult!! Hadden ze tegen Twente maar niet zo laf moeten spelen en het op een 0-0 gokken...
(edited)