Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Overig nieuws

2015-01-07 23:16:26
Ja, die vrees noemde ik net al idd. Ik gebruikte alleen de link privacy - veiligheid. Maar dit gaat ongetwijfeld weer tot zulke dingen leiden (of moeten we het lijden noemen?)
2015-01-07 23:30:21
Voor de volledigheid.

Aboutaleb!!

Dit is maar een fragmentje. Hij noemde het ook bijvoorbeeld: "een onbeschrijflijke vorm van barbarij, van achterlijkheid"
(edited)
2015-01-08 01:55:08
- Dit zorgt weer voor extra polarisatie, dat staat gewoon vast.
- We zullen weer met de schijn-link van privacy vs veiligheid te maken krijgen. En dat zal wel weer leiden tot meer privacy inleveren, waardoor we eerder angstiger worden dan veiliger.
- De aankondigingen van demonstraties tegen de islam (hierin zit geen nuance, echt de gehele islam) gaan groter worden en ik ben bang ook grimmiger. Dit gaat zonder twijfel ook op enkele plaatsen weer op een gewelddadige manier uit de klauw lopen.


Dit is inderdaad precies wat de effecten gaan zijn (ben je ziener ofzo? :P). Populisten zoals Wilders wrijven in hun handen. De Wever heeft de media opgezocht met zijn verlangen om het leger in te zetten. Het enige dat je bereikt met het leger inzetten omdat er 2 of 3 gekken 12 mensen vermoorden in een ander land is angst aanwakkeren, en dat is precies waar zulke types op uit zijn. Het kan niet anders of dat is zijn enige doel. De angst voor een vijand geeft namelijk machthebbers legitimiteit. De steiging in de peilingen van de PVV zal zich wel weer verder doorzetten, en afgelopen jaar haalde Front National al een paar keer meer dan 50% van de stemmen volgens de Franse peilingen. Wat betekent dat een fascistische dicator in Frankrijk niet vergezocht gaat zijn. De Pegida-optochten (de anti-Moslimmarsen in Duitsland) zullen drukker bezocht gaan worden en onze aankomende 'opstand' (Break the System) zal ook heftiger worden denk ik. BtS is verhuld als links, maar eigenlijk qua standpunten rechts-reactionair (eigen armoede eerst, socialistisch maar alleen voor de blanke Nederlanders, moeilijk om geen Godwin te plaatsen). En reken maar dat die van zo'n aanslag profiteren.

In bijna ieder Europees land zal het na de komende verkiezingen volledig anders gaan liggen. Xenofobe partijen gaan aan de macht komen, en dit keer gaan ze niet de oorlog verklaren aan andere Europese landen. Dat mensen als de plegers van de aanslag niet zien waar ze eigenlijk aan mee helpen... Maar ja, als ze enig inzicht hadden gehad, hadden ze nooit aan een aanslag gedacht. Wat wel cru is aan onze eurocentrische visie is dat hier zo veel aandacht voor is, terwijl je niets leest over de minimaal 37 doden bij een aanslag in Jemen vandaag. Je weet wel, 1 van die landen waar het drone-programma zo 'effectief' is.

En Charles, fascisten gesteund door een grote buitenlandse mogendheid is niets nieuws. Fascisme is hetgeen je gebruikt tegen je tegenstanders. Wordt door de NATO toegepast, wordt door Rusland toegepast. Angst voor geweld van anderen (of dat nou gebaseerd is op huidskleur, nationaliteit of religie maakt niet uit) en economische onzekerheid tegelijk betekent een groei voor het fascisme. Dat kan dan ook makkelijk worden uitgebuit.

Voor het geval jullie het niet door hebben, ik zie het allemaal niet zo positief in voor de redelijk directe toekomst. En dat is het product van de polarisatie die langzaam is gegroeid de afgelopen decennia en nu toch op een toppunt dreigt te komen.
2015-01-08 13:51:06
Verschillende Franse media, waaronder persbureau AFP en de krant Le Parisien, melden donderdag dat de twee hoofdverdachten van de aanslag op Charlie Hebdo zijn "gelokaliseerd" in het noorden van Frankrijk.

De verdachte mannen zouden in een witte Renault Clio zijn gezien vlakbij Villers-Cotteret, op de weg van Parijs naar Soissons.

http://www.nu.nl/buitenland/3968566/verdachten-aanslag-parijs-gesignaleerd-in-noord-frankrijk.html


Eeuuh ....... De twee hebben langs die route volgens Le Parisien een benzinestation overvallen.

Allāhu akbar ??? :/

2015-01-08 13:58:44
Dat je Jemen erbij haalt en dat daar niks over gezegd is, oke. Maar om deze 37 direct te linken aan die drones is heel echt kort de bocht, en ik denk dat je dat zelf ook wel weet. Alle ongeregeldheden in het Midden Oosten hebben te maken met de opstelling van het 'Westen' de laatste 25 jaar, dat zullen we eens zijn. Maar de meeste gewelddadigheden die er momenteel plaats vinden hebben een religieus karakter. Er zijn vele interpretaties van de koran (net als van de bijbel) en al die stromingen hebben nu milities lijkt het wel. Deze vechten nu voornamelijk tegen elkaar.

Ik vind het buitengewoon boeiend om te zien hoe het er in Europa aan toe ging toen het Ottomaanse rijk op hun hoogtepunt was en dat nu te vergelijken met de recente gebeurtenissen waar de rollen meer zijn omgedraaid.

Tot slot. Vooralsnog heb ik nog geen bericht gelezen van directe vergeldingsacties. Nog geen afgebrande moskeeen in het nieuws gezien in elk geval.
2015-01-08 14:59:29
Maar om deze 37 direct te linken aan die drones is heel echt kort de bocht, en ik denk dat je dat zelf ook wel weet.

Ik heb ze niet direct aan drones gelinkt, mijn enige punt was dat je hier niks over hoort. Die drones die ik er bij genoemd heb was vooral om aan te geven hoe we, onder andere met drones, de hele regio hebben gedestabiliseerd. Het is geen direct gevolg van een specifieke dronestrike, maar van de destabilisatie in het geheel.

Oh, en vanochtend is een kebabzaak naast een moskee opgeblazen in Frankrijk. En het is gisteren gebeurd, en voordat het gebeurde waren er ook al regelmatige aanslagen op moskeeën. Afgelopen week kwam er nog een bericht naar buiten dat de meerderheid van de moskeeën het target van anti-Islamgeweld is geweest in Nederland. In Zweden zijn de afgelopen paar weken meerdere moskeeën aangevallen. Ik denk dat het geen rare voorspelling is dat er meer incidenten gaan komen.

Wat ook wel vreemd is, overigens, is dat het zo professioneel is uitgevoerd, en er dan toch 1 zijn identiteitsbewijs achter laat. En dat 1 van de 3 verdachten een 18-jarige jongen is die gewoon op school zat en zich direct zelf heeft gemeld bij het dichtsbijzijnde politiebureau. Dat die 2 die het waarschijnlijk hebben gedaan nu ook tankstations aan het overvallen zijn voedt als het goed is toch het beeld van 2 gekken die individueel handelen en niets met de volledige Islam te maken hebben.
2015-01-09 02:48:55
2015-01-09 13:04:25
Ahmed de dode agent stond in eerste instantie nergens tussen de overledenen. Die is pas later er aan toegevoegd terwijl hij duidelijk op film doodgeschoten is. Ook typisch.

Moskee in Vlaardingen aangevallen, toevallig 1 die nog nooit te maken heeft gehad met geweld of bedreiging. Precies nu. Dat zijn dus de soort mensen met een gebrek aan hersencapaciteit waar ik het over had, die wraak nemen op de dichtstbijzijnde moskee.

Intussen in de VS met dank aan extreem-rechts. Het is niet eens in de massamedia gekomen. Het verspreid zich via social media en alternatieve media. Mogelijk terrorisme genoemd door de FBI, maar het komt niet van een Moslim en het is gericht tegen gekleurde mensen, dus niemand geeft er om.

Nee, intolerante klootzakken die denken dat geweld overal de oplossing voor is zijn alleen maar interessant als het Moslims zijn. 1 aanslag van Moslims en het is feest voor extreem-rechts. Ze mogen weer de straat op.

En Wilders maakt zich belachelijk zonder dat zijn achterban het door heeft. Hoor hier onder hoe Islam het enige probleem is in onze verder 100% perfecte wereld en dat we het leger moeten inzetten (heeft hij ook maar gejat van De Wever)

2015-01-09 13:15:03
Oh ja, en de reactie van Le Pen is een oproep de doodstraf opnieuw in te voeren.
2015-01-09 14:52:39
2015-01-09 17:53:49
2015-01-09 19:51:25
Inderdaad typisch :/
2015-01-10 03:24:47
Verdachten aanslag Charlie Hebdo gedood, gijzelingen Parijs voorbij

De vermoedelijke daders van de dodelijke aanslag op de redactie van Charlie Hebdo in Parijs zijn vrijdag gedood. De politie bestormde de drukkerij in Dammartin-en-Goële, waar de broers Chérif en Saïd Kouachi zich schuilhielden.

Bij de gijzeling in een joodse supermarkt in het oosten van Parijs kwamen vier gijzelaars om. Dat bevestigt de Franse president François Hollande vrijdag in een toespraak. Vier mensen raakten zwaargewond.

De gijzelnemer werd gedood. Speciale eenheden begonnen rond 17.00 uur met de bestorming van de supermarkt in Porte de Vincennes. Meerdere gijzelaars werden tijdens de bestorming bevrijd.

http://www.nu.nl/aanslag-parijs/3969623/verdachten-aanslag-charlie-hebdo-gedood-gijzelingen-parijs-voorbij.html



Helaas zijn ze allemaal dood. Ze hadden de rest van hun leven in cel moeten zitten, dat was echt een straf geweest.
2015-01-10 22:27:17
Plaatje van hier:



En ook redde een Moslim 6 mensen tijdens de gijzeling in de Joodse supermarkt. Voor degenen die nog denken dat het Moslims vs niet-Moslims is.
(edited)
2015-01-13 00:02:35
Charlie Hebdo's latest edition depicts Prophet Muhammad

http://www.bbc.com/news/world-europe-30786211

Tjah :/
2015-01-13 10:34:45
Het moet niet gekker worden: Cameron wil te goed beveiligde apps verbieden