Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Overig nieuws

Ik begrijp inderdaad de situatie (dat de Nederlandse regering amper samen te houden is, die man van Zeeland die in de Eerste Kamer zit, niet?). Maar hoe pijnlijk dit voor Rutte ook dreigt te worden, internationale verdragen staan toch nog net dat trapje hoger zoals je zelf zegt.
Onze wegen zijn inderdaad een ramp. Een enorme ramp, vorte beton ;-)

Tjah, jullie hebben dat getekend bij die historische dwaling van 1839 ;-)
2011-08-03 16:19:02
Zie edit, ik vind dit een ongelofelijk enge (in de zin van niet open) mening van jou. De Europese gedachte is ver te zoeken.

De Belgische gedachte is bij veel vlamingen toch ook ver te zoeken ?
2011-08-03 16:21:58
Lol :P
2011-08-03 16:35:43
Binnen België is dan ook van geen samenwerking meer te spreken. België is op.
2011-08-03 16:37:52
Jij wilt dus wel dat Nederland van de Europese gedachte gebruikt maakt, maar de vlamingen weigeren dat zelf toch ook bij Wallonie/belgie....?
2011-08-03 16:45:54
De Vlamingen weigeren dat helemaal niet. De meerderheid van de Vlamingen wil België hervormen (slechts een minderheid, waar ik toe behoor, wil België ontbinden). Grondig hervormen. Alleen moeten de Walen daarmee akkoord gaan (omdat de Vlamingen vroeger de kapitale blunder hebben gemaakt om grendelwetten in te voeren). En die zeggen tegen iedere hervorming die Wallonië op termijn geld zou kunnen kosten als ze hun desastreus PS-beleid (PS = Parti Socialiste) blijven voortzetten 'non'. En ondertussen kost Wallonië jaarlijks 11,7 miljard aan Vlaanderen. Dat is ook de reden waarom de Walen de hervormingen niet willen aanvaarden.

Overigens leeft Vlaanderen nog steeds zijn verdragen binnen België na. Wij willen die verdragen herzien. Nederland mag ook vragen om het verdrag met Vlaanderen te herzien, maar dan moet er wel een valabel alternatief zijn.

Integendeel, het zijn de Walen die de verdragen binnen België niet nakomen. In 2001 zijn er akkoorden gesloten over een staatshervorming, waarin o.a. (een detail van die akkoorden) een plantentuin van het federale niveau naar Vlaanderen werd gebracht. De Walen moeten dat nog steeds tekenen (dat die plantentuin een Vlaamse instelling wordt), ondanks een akkoord. Nu eisen ze dat we het minderhedenverdrag ratificeren in ruil voor die plantentuin, hoewel dat verdrag niet in het akkoord van 2001 stond.

En zelfs nog erger: de kieskring (we hebben provinciale kieskringen, voor de Kamer ben je dus enkel verkiesbaar in je provincie) BHV is volgens het Grondwettelijk Hof (dat kijkt of alle wetten in overeenstemming zijn met onze grondwet) ongrondwettig. En toch moeten de Vlamingen compensaties geven aan de Franstaligen als we BHV willen oplossen.
(edited)
Tienermeisje in Sydney bevrijd van bom
Laatste update: 3 augustus 2011 16:55 info

AMSTERDAM - De politie van Sydney heeft de 18-jarige vrouw die bijna tien uur heeft vastgezeten aan een bom veilig kunnen bevrijden.

Tiener met bom aan nek
Dat meldt het Australische persbureau AAP. Volgens de politie ging het inderdaad om een explosief dat aan het meisje vast zat, maar was het onduidelijk of het op afstand tot ontploffing kon worden gebracht.

Plaatsvervangend politiecommissaris Mark Murdoch zegt dat het tienermeisje zonder kleerscheuren uit het huis is gelopen en herenigd is met haar ouders. Het explosief is niet vernietigd.

Een man zou volgens diverse Australische media woensdagmiddag het huis van de vrouw zijn binnengedrongen en de bom op haar lichaam hebben aangebracht.

Aan de bom zou een briefje met eisen voor losgeld bevestigd zijn, wat mogelijk duidt op een poging tot afpersing. De vrouw maakt deel uit van een van de rijkste families van Sydney.

Murdoch wilde alleen bevestigen dat er eerder contact is geweest tussen de persoon die de bom geplaatst heeft en het tienermeisje, maar wilde niet ingaan op details. De politie is een onderzoek gestart naar de mogelijke dader.

nu.nl

Gelukkig maar :)

Murdoch wilde alleen bevestigen dat er eerder contact is geweest tussen de persoon die de bom geplaatst heeft en het tienermeisje, maar wilde niet ingaan op details .... lekker vaag ook weer.
2011-08-03 17:08:52
'Mink K. opgepakt in Libanon'
Laatste update: 3 augustus 2011 16:48 info

AMSTERDAM - De in de Nederlandse onderwereld bekende crimineel Mink K. is in de Libanese stad Kaslik, ten noorden van de hoofdstad Beiroet, aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij de smokkel van 53 kilo cocaïne.

Dat meldt de Libanese krant The Daily Star woensdag.

De krant schreef een dag eerder al dat er een en twee andere arrestanten, een Palestijnse en een Ierse man, bezaten naar verluidt 53 kilo aan cocaïne.

Het Openbaar Ministerie (OM) in Nederland zegt niet te kunnen bevestigen dat het inderdaad om Mink K. gaat.

Het ministerie van Buitenlandse Zaken bevestigt wel dat er een Nederlander is opgepakt in Libanon, maar doet geen uitspraken over de identiteit van de man.

Advocaat van Mink K. Adèle van der Plas zegt nog geen enkele informatie te hebben over de vermeende arrestatie van haar cliënt. Ook zijn andere advocaat, Nico Meijering, kon de arrestatie woensdag niet bevestigen.

Onderwereld
Wapenhandelaar K. is een bekende figuur uit de Nederlandse onderwereld.

Samen met een medeverdachte werd hij in 2005 gearresteerd voor moord op de Alkmaarse drugshandelaar Jaap van der Heiden in 1993. In 2007 werd hij na een slepende rechtzaak vrijgesproken.

K. sloot in 1998 een deal met de toenmalige Amsterdamse officier van justitie F. Teeven. Die hoopte met hulp van informant K. informatie te achterhalen over de zogeheten IRT-affaire.

nu.nl

Mooi :) leuk dat ie daar vast zit, is tenminste een echte straf ipv in Nederland. Ook niet vragen om uitlevering lijkt me een goede oplossing :D

EDIT typo :P gaat lekker vandaag
(edited)
2011-08-03 17:09:19
Het gaat al mis op het moment dat er in Vlamingen en Walloniers gedacht wordt. Er moet in Belgie gedacht gaan worden. Als Vlaanderen minder geld nodig heeft als Wallonie dan is dat zo. Dan moet er dus meer geinvesteerd worden in Wallonie zodat op termijn alles gelijk getrokken wordt.

Als in Nederland limburg meer geld nodig heeft omdat de werkeloosheid daar hoger is wordt er ook niet gezegd : "dat krijgen jullie niet want jullie hebben maar recht op zoveel". Het geld in Belgie hoeft daarom ook niet helemaal eerlijk verdeeld te worden, daar waar het geld het hardst nodig is daar moet het juist heen. Als dat voor de komende 10 jaar Wallonie zou zijn dan is dat maar zo.


Of is het nou zo gek wat ik zeg ?
2011-08-03 17:11:12
Nee, maar zie dat ze maar eens uit te leggen. Maar ja, als je die gedeelde structuur gewend bent, is het heel moeilijk om daar vanaf te komen, temeer omdat iedereen z'n eigen zitje in alle verschillende parlementen ook nog eens wil verdedigen.
2011-08-03 17:13:19
Belgie ;) lang leven een federale staat :P
2011-08-03 17:14:35
Klinkt inderdaad logisch. Tot je beseft dat de Walen (Walloniërs bestaan niet :p) zelf volledig mogen kiezen hoe waarin die investeringen gebeuren. Wij hebben daar dus geen enkele inspraak in. En wat zien we? De werkloosheid in Vlaanderen is véél lager, en daalt nog eens, daar waar die in Wallonië verder stijgt. De buitenlandse investeringen in Wallonië blijven veel lager dan in Vlaanderen, ... Er gebeurt daar niets. Met het geld van Vlaanderen maakt Wallonië de achterstand niet goed. Dat is als geld blijven geven aan een junkie waarvan je weet dat hij meteen weer drugs gaat komen daarmee. Goed zot. Ik heb geen problemen met solidariteit tussen regio's; ik heb daar wel problemen mee als met dat geld niets gebeurt.
Een federale staat met slechts enkele deelstaten is gedoemd te mislukken.
2011-08-03 17:17:45
Het geld zou wel op de juiste manier geinvesteerd moeten worden me dunkt. Maar daar zou je een 1 regering voor nodig moeten hebben en niet 3 verschillende die alleen maar voor hun eigen volk predikt.
2011-08-03 17:19:23
Dan moeten ze maar onafhankelijk worden, dit lijkt mij op lange termijn dan de enigste oplossing.