Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Opmerkelijk nieuws

2010-08-01 23:48:11
Ja wel een beetje ondertussen :) Op zich ook al opmerkelijk nieuws aangezien ik niet zo heel veel meer drink ... damn, kleine klote toetsen, zit elke keer mis te tikken.
2010-08-06 10:05:04
Vanavond maar geen Chinees Poey? :P

HAARLEM - De meest ranzige Chinees zit volgens de Consumentenbond in Haarlem.
Het Chinees-Indische restaurant ‘Golden Garden’ kreeg het cijfer 1,2.

Het beste Chinese restaurant in Nederland staat volgens de bond in Zwolle: De Lange Muur kreeg een 9,2.

De consumentenbond testte 40 van de 3000 Chinese restaurants in Nederland. Het eten werd niet getest op smaak, wel op de hoeveelheid levende bacteriën, enterobacillen en ziektemakers in het voedsel. Tweemaal in twee weken bestelden anonieme medewerkers een portie sateh en babi panggang. Het eten werd geanalyseerd in het laboratorium.

Van de 240 door de bond geteste maaltijden werden er overigens in maar zeven teveel bacteriën en ziekteverwekkers aangetroffen.
2010-08-06 12:11:39
Als ik me het goed herriner woont poey niet eens in Haarlem :P Maar bah wat een vieze chinees.
2010-08-06 12:14:15
Ik zie het idd. In Maarssen :)
2010-08-10 12:21:49
Zweed begaat kapitale overtreding in Zwitserland
Uitgegeven: 9 augustus 2010 19:18
Laatst gewijzigd: 9 augustus 2010 19:18

GENEVE - De Zwitserse politie heeft in het westen van het land een Zweed aangehouden, die met 290 kilometer per uur over de snelweg raasde.

De 37-jarige man hangt een boete boven het hoofd, die kan oplopen tot 720.000 euro, omdat in Zwitserland een bekeuring inkomensafhankelijk is. Dat meldde de politie maandag.

Het rijbewijs van de man is ingevorderd en zijn 180.000 euro kostende Mercedes is in beslag genomen in afwachting van een rechtszaak. De man is voorlopig op vrije voeten.

nu.nl

Ai :P misschien ook wel goed om dit in Nederland in te voeren.
2010-08-10 12:27:22
Ik woon idd. in Maarssen ;) Gelukkig maar want ik ga elke week 1x naar de Chinees ;)
2010-08-10 12:28:58
Wat een onzin zeg :P Omdat iemand toevallig veel geld heeft zou hij ook meer moeten betalen ? Hoezo discriminatie...
2010-08-10 12:32:31
Op zich zit er wel wat in. Die boetes zijn ervoor om je te prikkelen om je aan de regels te houden, en voor iemand met een laag inkomen is zo'n boete relatief een veel hogere last dan voor iemand met een hoog inkomen als je het inkomensonafhankelijk houdt. Zo prikkel je ook de hoge inkomens om zich aan de regels te houden. Al is deze boete wel een beetje overdreven natuurlijk :P
2010-08-10 12:52:45
Mwaah mij gaat het wat te ver ja :P
2010-08-10 12:53:48
Voor mij ook zu. 720.000 EUR, doe ne keer normaal :o
2010-08-10 12:56:06
Zo daar kan ik wel een paar jaar van leven :P
2010-08-10 13:07:48
Iemand die 200 euro boete moet betalen omdat ie met zijn 5 ton Ferrari te hard reed straf je niet echt, dat kleingeld kan ie best missen en het zal hem waarschijnlijk niet stoppen het de volgende keer weer te doen. Een student die in de auto van pa dezelfde fout begaat en een boete krijgt doet het waarschijnlijk een stuk pijner voor. En de kans dat hij het nog een keer doet is volgens mij daardoor een stuk kleiner. Het gaat niet altijd om de straf, maar ook of de straf werkt. Denk dat die vent met z'n 720.000 euro nooit meer zo hard door Zwitserland rijdt, boete heeft dus gewerkt.
Maar 720.000 EUR is nu toch alle mensen te groot? Dat is 4 keer de prijs van zijn auto ...
Het is een belachelijk bedrag, zeker ja :P Maar als je een boete inkomensafhankelijk maakt dan is de grens het inkomen van de persoon die gepakt wordt, echt alleen zijn eigen verantwoordelijkheid. Als een ander een boete krijgt van 200 euro, bijvoorbeeld 1/15 van zijn/haar salaris, dan ben je met een salaris van 10 miljoen wel echt de lul, maar wel eigen schuld natuurlijk.

En de waarde van zijn auto heeft er niet zoveel mee te maken. Je kan hard rijden met een auto van enkele miljoenen, maar ook met een gare auto met nitro erin :P
2010-08-10 13:19:52
Zoals zoiets?? :P

Ja, maar toch vind ik een boetje van 720.000 € er gewoon over. Al is het natuurlijk ontzettend dom om precies in Zwitserland zo snel te rijden.