Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Opmerkelijk nieuws

2011-12-29 19:40:29
Zware mishandeling ?

Ik zie alleen maar poging tot zware mishandeling(En dan moet je echt al ontzetten veel moeite doen om er dat van te maken want die poging was behoorlijk zielig) en dat andere is voor "mishandeling" .

Mishandeling is alles wat jij doet bij een persoon waar die persoon pijn van ondervind hebben ze mij een keer verteld. Dus daar zou ik het hele verhaal van moeten weten voor dat ik daar over kan oordelen;p
2011-12-29 19:42:15
En dat geld niet voor Wesley wil je zeggen ? Als de echte mannen van AJAX hem zien rond lopen nu bij het stadion nemen ze hem ook flink te grazen:), die zijn allerminst blij met dit soort acties.

Maakt verder ook niet zoveel uit allemaal natuurlijk, ik stoor me er alleen een beetje aan sommige dingen;p
2011-12-29 19:43:36
Daarbij moet die jongen zich ook iedere keer gaan melden in de rust van 3 verschillende voetbal teams, dat is toch vrijheidsberoving oid ?

Losstaand van het nut van die straf slaat het wijzen op vrijheidsberoving nergens op. Dan zoudt ge ook geen celstraffen mogen uitdelen :p
2011-12-29 19:44:58
Jaa nee ik gebruik de verkeerde term :) Kom ff niet op een beter woord.
(edited)
2011-12-29 19:49:27
Je hebt gelijk. Ik ben het woord poging tot vergeten. Ik bedoelde dus poging tot zware mishandeling.

Maar wat vind je dan van het idee dat die vrienden van hem ook wel een straf mogen hebben? Los van dat het wel of niet wettelijk is.
2011-12-29 19:52:42
Tja, als die hem hebben opgejut en aangezet toe lijkt me dat opzich geen verkeerd idee, maar probeer dat maar eens te bewijzen zoiets, dat lijkt me extreem lastig;p
2011-12-31 10:55:21
Tweetal gepakt voor muis aan vuurpijl


Twee mannen uit Drachten zijn aangehouden in Burgum voor dierenmishandeling. Ze hadden een vuurpijl afgestoken waar met tape een muis aan was vastgeplakt.

Agenten zagen de twee met iets knoeien in een steeg. Ze volgden de mannen, die even later op een grasveld vuurpijlen begonnen af te steken.
Dierenwinkel

Omdat er pas op oudjaarsdag vuurwerk mag worden afgestoken, spraken de agenten hen aan. Toen ze dat deden, zagen ze een afgestoken vuurpijl liggen die niet van de grond was gekomen. Op de pijl zat een nog levende muis geplakt. De verdachten hadden nog meer muizen bij zich die ze net bij een dierenwinkel hadden gekocht.

De twee mannen uit Drachten zitten vast. Ze moeten in ieder geval tot na de jaarwisseling in de cel blijven.



Wat beleef je daar nou voor lol aan?!
Het tweetal heeft ieder geval een mooi plekje waar ze het nieuwe jaar in gaan :)
2011-12-31 11:33:11
Idd. Al stel ik een alternatieve straf voor die ze misschien wel beter zal leren.

2012-01-01 15:49:23
Obama tekent omstreden defensiewet
HONOLULU - De Amerikaanse president Barack Obama heeft zaterdag zijn handtekening gezet onder een omstreden defensiewet.

De regeling geeft het Amerikaanse militaire apparaat het recht om terreurverdachten zonder proces voor onbepaalde tijd vast te zetten.

Ook wordt het moeilijker om Guantanamo-gevangenen over te brengen naar derde landen die bereid zijn hen op te nemen.

Mede daardoor wordt het moeilijker om het gevangenenkamp Guantanamo Bay op Cuba te sluiten, een van Obama's verkiezingsbeloften.

De president tekende de wet daarom met 'bedenkingen'. ''Hoewel ik het voorstel steun als geheel, betekent dat niet dat ik het met alles eens ben", aldus Obama. Hij doelde daarmee op de nieuwe regels over de detentie, ondervraging en vervolging van verdachten.
Onderhandelingen
De wet, die het defensiebudget voor 2012 op 662 miljard dollar (509 miljard euro) stelt, kwam tot stand na lange onderhandelingen tussen Democraten en Republikeinen. Mensenrechtenadvocaten reageerden eerder met afgrijzen op de plannen.

''Het opgeven van Amerikaanse idealen zal ons niet veiliger maken", zei de Democratische afgevaardigde Barbara Lee enkele weken geleden.

Sancties
De wet voorziet ook in nieuwe sancties tegen de Iraanse centrale bank en instellingen buiten Iran die daarmee samenwerken. De Amerikanen willen het land zo straffen voor zijn nucleaire programma.
De spanningen tussen de VS en Iran zijn de afgelopen maanden sterk opgelopen. Afgelopen week dreigde Iran zelfs de straat van Hormuz te blokkeren als de westerse wereld sancties doorvoert tegen de olie-export vanuit het land.
2012-01-02 11:07:11
Amerika heeft de democratie enorm hoog in het vaandel staan, terwijl ze een van de landen zijn die de rechten die bij diezelfde democratie horen, het meeste schenden.
2012-01-03 15:20:38
Message deleted

2012-01-03 15:23:16
Lees nog eens een keer de regels door.
2012-01-03 15:58:30
AMSTERDAM – Hostingprovider Versio dreigt een ontevreden klant aan te klagen vanwege negatieve berichten op Twitter. Volgens Versio maakt de klant zich schuldig aan smaad.
Foto: ANP

Dat schrijft Tweakers.net dinsdag op basis van gesprekken met Versio en Robert van Hoesel, de ontevreden klant in kwestie.

Van Hoesel plaatste maandag diverse negatieve tweets over Versio waarin hij het bedrijf onder meer van ‘pauperhosting’ beschuldigde. Hij is bovendien niet tevreden over het feit dat domeinnamen ‘uit het niets’ verwijderd worden.

Na zijn berichten kreeg Van Hoesel een e-mail van Versio waarin het bedrijf hem opdraagt zijn tweets te verwijderen. In het bericht staat: “U maakt zich schuldig aan smaad en bent hiermee strafbaar volgens artikel 261 van het strafrecht."

Versio is bovendien niet blij met het domein VersioBV.nl dat Van Hoesel uit wraak heeft geregistreerd. Aan Tweakers.net legt Van Hoesel uit dat hij ontevreden was met het feit dat een domeinnaam na één waarschuwing niet meer verlengd wordt.

Smaad

Reshad Bashir, directeur van Versio, stelt dat het feit dat Van Hoesel met de pers praat aantoont dat het hier om smaad gaat. “Hij wil blijkbaar publicatie van zijn verhaal.” Bashir noemt de tweets niet correct en vindt dat de klant veel te ver is gegaan.

Het zou gaan om een ‘stelselmatige’ poging het bedrijf te beschadigen. Bovendien heeft de klant volgens Bashir banden met een concurrent. Van Hoesel ontkent dit. Of het echt tot een rechtszaak komt is nog niet duidelijk. “Dat is aan de advocaat”, aldus Bashir.


toch opmerkelijk, dat dit een rechtszaak op zou kunnen leveren. Ik ben benieuwd.
2012-01-06 12:24:46
Geen vervolging voor moeder die inbreker doodschoot
Laatste update: 6 januari 2012 08:04 info

WASHINGTON - Een Amerikaanse tienermoeder die de politie belde om te vragen of zij een inbreker mocht neerschieten, gaat vrijuit.

Dit heeft het Openbaar Ministerie in de staat Oklahoma donderdag laten weten.

Op oudejaarsavond hoorde de 18-jarige Sarah McKinley dat iemand haar huis was binnengedrongen. Zij belde de politie en vroeg fluisterend: ''Ik heb twee vuurwapens in mijn handen. Mag ik schieten als hij door de deur komt?''

Een medewerkster van de sheriff zei: ''U moet doen wat u moet doen om uw baby te beschermen.'' Daarna hoorde ze over de telefoon een schot. Later vond de politie de inbreker dood met een mes in zijn hand op de bank van de vrouw.

Volgens de politie was er sprake van noodweer. Volgens het OM had de man beter moeten nadenken voor hij ergens inbrak.

In de VS komen jaarlijks zo'n 30.000 mensen door vuurwapens om het leven, bij moorden, zelfmoorden en ongelukken.

nu.nl
2012-01-06 13:22:13
Uitkomst niet verrassend: google maar even op castle law of castle doctrine.

edit:
Wat me wel verbaast: 'Ik heb twee vuurwapens in mijn handen !?! En de telefoon dan: Ik visualiseer me haar nu met zo'n call center headset op...

(edited)
2012-01-06 18:03:54
lol :P jah idd :)