Azərbaycan dili Bahasa Indonesia Bosanski Català Čeština Dansk Deutsch Eesti English Español Français Galego Hrvatski Italiano Latviešu Lietuvių Magyar Malti Mакедонски Nederlands Norsk Polski Português Português BR Românã Slovenčina Srpski Suomi Svenska Tiếng Việt Türkçe Ελληνικά Български Русский Українська Հայերեն ქართული ენა 中文
Subpage under development, new version coming soon!

Subject: Opmerkelijk nieuws

2014-01-28 17:52:05
Heerlijke discussie's weer :D Vies af zijt ge
(edited)
2014-01-28 21:24:09
OUD HOLLANDSCH, de Oud Hollandse Woorden Converter.

Met d'out hollandsche woorden vertaelmachine kunt u woorden naer 't out hollant vertalen.


Grappig :)
Dat jullie slechts een beperkte kennis van de Nederlandse taal hebben, dat is mijn probleem niet. Ik gebruik nooit het boven-Moerdijkse je/jij, omdat dit voor mij gewoon erg onnatuurlijk klinkt. Ge/gij is wat ik standaard gebruik.

Maar de relevante discussie was iets totaal anders.
Dat jullie slechts een beperkte kennis van de Nederlandse taal hebben, dat is mijn probleem niet.

Pot, ketel. Bij taalkennis hoort ook dat je/jij in het Nederlands de norm is, met u als beleefdheidsvorm. Wat jullie in het Vlaams Nederlands uitspoken is niet bijzonder relevant op dit forum.
Ik spreek Nederlands. Als ge u daaraan stoort, is dat uw probleem. Dat de norm in het noordelijke Nederlandse taalgebied je/jij is, is fijn voor u, maar ge kunt de spreekwoordelijke boom in als ge mij vraagt om dat ook te gaan gebruiken.
Gewoon lekker typen zoals jij wilt kerel. Laat ze de spreekwoordelijke boom maar inklimmen :D haha
Je mag inderdaad schrijven wat je wilt, maar je zal er rekening mee moeten houden dat ge/gij nogal een afstandelijke/hautaine indruk op ons boerenvolkje maakt, al is het niet je bedoeling en weten we dat. Dus het kan overtrokken reacties wel in de hand werken.
ons boerenvolkje

Als West-Vlaming ben ik dat alvast gewoon.

Dus het kan overtrokken reacties wel in de hand werken.

Ik ben fundamenteel tegendraads (maar dat wist ge al). Try me. Het zal alleen averechts effect hebben.
(maar dat wist ge al)

*je
Trolling is an art, but don't do it that obvious.
2014-01-30 23:00:21
Ik ben fundamenteel tegendraads

Libertariërs eigen :p
2014-01-30 23:01:52
2014-01-31 00:03:05
DOCU: Vader schiet verkrachter zoontje dood



Wilt u even een emotioneel heftig verhaal? Okee. Dan krijgt u een emotioneel heftig verhaal. Bovenstaande is de puike docu van ESPN:60 over de moord op karateleraar Jeffrey Paul Doucet uit 1984. Deze karateleraar is vermoord door Gary Plauche, de vader van Jody Plauche. Jody is stelselmatig door karateleraar Jeffrey verkracht tijdens karatelessen, tijdens kampen en tijdens de negen dagen dat Jeffrey hem ontvoerde. Papa Gary werd daar pislink om en schoot Jeffrey op het vliegveld in één schot uit de draai dood. Knap schot, al zeggen we het zelf. Alle beelden, getuigenissen en interviews met nabestaanden zitten in bovenstaande heftige docu. Niet de nieuwste, wel een bizar verhaal. O ja, dit speelt zich af in Amerika. Weet hoeveel celstraf Gary kreeg voor het vermoorden van de chronische verkrachter van zijn zoon? Nul jaar. Nu u weer.


Gerechtigheid als je het mij vraagt :)
2014-01-31 08:24:51
Oog om oog, tand om tand. Leuke christelijke gerechtigheid.
Je weet niets van het Christendom, dus zorg voortaan dat je iets meer feitenkennis hebt voordat je een post maakt.
Geen gevoel voor humor? :-(

Ik wou enkel maar zeggen dat ik oog om oog, tand om tand geen rechtvaardig principe vind. Het tweede zinnetje was een - misschien wel flauw - grapje.